Ifö sīkdatņu politika

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka jūs iegūstat vislabāko lietošanas pieredzi.

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammā, lai atcerētos jūs, jūsu uzvedību un iestatījumus, kad atgriežaties tīmekļa vietnē. Mēs turklāt izmantojam sīkdatnes, lai precizētu mārketingu, tostarp piedāvājumus un jaunumus, pamatojoties uz jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas uzvedību.
Kopumā pastāv divi dažādi sīkdatņu veidi – pastāvīgās un pagaidu (sesijas sīkdatnes). Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas datorā vai citā ierīcē kā fails uz laiku, kas noteikts sīkdatņu pārskatā (skatīt tālāk), savukārt sesijas sīkdatnes ir pagaidu sīkdatnes un tiek dzēstas, kad aizverat pārlūkprogrammu. Tālāk jūs varat lasīt vairāk par sīkdatnēm, kas tiek izmantotas dažādiem mērķiem, dažādiem sīkdatņu veidiem un par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildus sīkdatnēm, ko mēs izvietojam savā tīmekļa vietnē, mēs izmantojam vairākas trešo pušu sīkdatnes, lai apkopotu datus. Trešo pušu sīkdatnes ir sīkdatnes, ko mūsu tīmekļa vietnē izvieto trešās puses, un apkopotie dati tiek nodoti šīm trešajām pusēm.

OBLIGĀTĀS (FUNKCIONALITĀTE)

Šīs sīkdatnes ir būtiskas mūsu tīmekļa vietnes darbībai. Tās izmanto ar drošību saistītām funkcijām vai ārējo funkciju integrēšanai, piemēram, kartes sadaļas attēlošanai. Obligātās sīkdatnes nereģistrē datus par jūsu preferencēm vai meklēšanas vēsturi tīmekļa vietnē.

ĒRTĪBAS / PREFERENCESŠ

īs sīkdatnes apkopo datus, sekojot jūsu darbībām tīmekļa vietnē, tostarp reģistrējot jūsu ievades, piemēram, jūsu klikšķus tīmekļa vietnē, kā arī atceroties jūsu groza funkcijas utt. Preferenču sīkdatnes tiek izmantotas, lai sniegtu jums mērķtiecīgāku un atbilstošāku saturu, piemēram, ieteiktās informācijas veidā, kā arī automātiskās aizpildīšanas informāciju. Tās arī ļauj mums noteikt jūsu valodas izvēli un identificēt esošu lietotāja profilu.

STATISTIKA / ANALĪZE

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai vāktu pseidonimizētus datus statistikas un analītiskiem mērķiem. Tas ļauj mums sekot līdzi apmeklētāju skaitam un noteikta satura ietekmei mūsu tīmekļa vietnēs, lai mēs varētu uzlabot mūsu pakalpojumus un optimizēt jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Šīs sīkdatnes ietver trešo pušu ievietotās sīkdatnes. Statistikas / analītiskās sīkdatnes nereģistrē datus par jūsu preferencēm vai meklēšanas vēsturi tīmekļa vietnē.

MĀRKETINGSŠ

īs sīkdatnes tiek izmantotas, lai parādītu jums personalizētu mārketinga saturu, pamatojoties uz jūsu vēlmēm, interesēm, paradumiem un darbībām. Šim nolūkam izmantotās tehnoloģijas turklāt palīdz mums parādīt jums atbilstošas reklāmas un saturu ārpus Geberit tīmekļa vietnēm (piemēram, sociālajos medijos). Šīs sīkdatnes ietver trešo pušu ievietotās sīkdatnes.KĀ KONTROLĒT UN DZĒST SĪKDATNES

Ja neesat ieinteresēts atļaut sīkdatņu izmantošanu mūsu tīmekļa vietnē, varat tās noraidīt vai vēlāk deaktivizēt tieši savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Ja vēlaties dzēst sīkdatnes, kas jau ir ievietotas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lūdzu, ievērojiet tīmekļa pārlūkprogrammas vadlīnijas par to, kā noņemt sīkdatnes. Ja izmantojat vairāk nekā vienu tīmekļa pārlūkprogrammu, neaizmirstiet izdzēst sīkdatnes no katras tīmekļa pārlūkprogrammas.

MŪSU SĪKDATNES

Turpmākajā tabulā ir uzskaitītas sīkdatnes, kuras tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē – gan mūsu pašu sīkdatnes, gan trešo pušu sīkdatnes. Tabulā ir norādīts arī dažādu sīkdatņu mērķis un darbmūžs.