Vannas istaba ir jaunā vieta sirdij

Mēs uzskatām, ka vannas istaba ir vissvarīgākā telpa visā mājoklī. Tā ir vieta mieram, sapņiem, ikdienas dzīvei un dažādiem dzīves notikumiem. Tāpat mēs arī uzskatām, ka ikdienas dzīvei ir jābūt vienkāršai. Tādēļ mēs izstrādājam higiēniskas un viegli tīrāmas vannas istabas mēbeles. Izvēloties Ifö, klients izvēlas arī Ziemeļvalstu dizainu. Tas ir patiess, ilgtspējīgs un tīrs dizains, kas radīts, iedvesmojoties no dabas.

Rodiet iedvesmu savai jaunajai vannas istabai un saņemiet padomus par krāsu un materiālu izvēli.

Vai plānošana jau notiek, bet ir nepieciešama palīdzība, lai izvēlētos konkrētus produktus vai nodrošinātu visracionālāko telpas izmantošanu? Padariet savas sapņu vannas istabas plānošanu vieglāku, izmantojot mūsu tiešsaistes dizaina datorprogrammu.

Vairāk lasiet šeit

Par vannas istabas iekārtojumu lemj tās lietotājs!

Joga vai šokolāde? – Kas ir jūsu slepenais baudas avots vannas istabā? Noskatieties visu stāstu un gūstiet iedvesmu savai nākotnes vannas istabai.
Vai zināt, kas valda vannas istabā, kad neviena nav mājās? Piešķiriet savam sunim vannas istabu, kādu tas ir pelnījis!
Dzīve ir lielu lēmumu pilna — tikai jāsper pirmais solis. Mēs esam šeit, lai palīdzētu izvēlēties piemērotākos produktus un sniegtu iedvesmu, klientam veidojot vannas istabu, kas ikvienam liktu
Kurš ir teicis, ka vannas istabā nevar svinēt lielas un mazas uzvaras? Noskatieties, kā visjaukākais bērns uzņēmās atbildību par vannas istabu, un gūstiet iedvesmu savai nākotnes vannas istabai.

Vajag vairāk iedvesmas?

Atšķirību rada sīkumi. Jūsu izvēlētās ziepes, smaržas, ko lietojat, mēbeļu un sienu krāsa - tas viss daudz pasaka par cilvēkiem.

Rakstus lasīt šeit

Vai domājat par jaunu vannas istabu?

Vai ir sarežģīti izvēlēties krāsu un stilu? Mēs esam apkopojuši plašu attēlu klāstu, kurā ir iespējams rast iedvesmu dekoram jebkura lieluma vannas istabā.

Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas aplūkojiet mūsu attēlu galeriju un gūstiet iedvesmu.

Ifö Sense

Vai notiek vannas istabas renovācija?

Mēs zinām, ka jaunas vannas istabas plānoša liek pārdomāt daudzus jautājumus, un šī iemesla dēļ mēs esam apkopojuši dažādas domas un padomus, kas palīdz klientiem jau pašā plānošanas sākumā izvēlēties piemērotākos produktus un dekoru.

Ifö vannas istaba

Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas

Ifö brošūra