klozetpoda sēdriņķa un vāka nomaiņa

Klozetpoda sēdriņķa un vāka nomaiņai var būt vairāki iemesli. Visbiežāk sastopamie iemesli ir klozetpoda nomaiņa, un esošā sēdriņķa vai vāka defekts.

Var gadīties, ka lietotājam ir apnikusi sēdriņķa un vāka skaļā atsišanās pret klozetpodu, un ir vēlme uzstādīt sēdriņķi ar vāku, kura mehānisms nodrošina klusu sēdriņķa un vāka nolaišanos. Iemesls var būt arī ir vēlme vienkāršot tīrīšanu, kas ir iespējams, uzstādot ātri un viegli noņemamo QuickRelease sēdriņķi un vāku.

Kā es varu uzzināt, kurš sēdriņķis ar vāku ir piemērots manam klozetpodam

Ir pieejami dažādu izmēru, formu un krāsu sēdriņķi ar vāku. Pirms lēmuma pieņemšanas padomājiet par savām vēlmēm un vajadzībām. Sēdriņķis ar vāku ir viegli nomaināms. Tomēr pirms tā izvēles ir jāpieņem vairāki lēmumi.

  • No kāda materiālu sēdriņķim un vākam būtu jābūt izgatavotam?
  • Vai vēlaties mīkstas vai cietas plastmasas sēdriņķi un vāku?
  • Ar kādu stiprinājumu jauno sēdriņķi un vāku būtu jāpiestiprina? QuickRelease stiprinājumi vai fiksētie stiprinājumi?
  • Vai vēlaties sēdriņķi ar vāku, kas ir aprīkots ar klusas aizvēršanās mehānismu?

Ņemiet vērā, ka pie grīdas piestiprināmiem un pie sienas piestiprināmiem klozetpodiem sēdriņķi ar vāku ir atšķirīgi.

Ja jūsu vannas istabā ir uzstādīts senāka izlaiduma klozetpods (piem., Ifö Cascade vai Carezza), to oriģinālie sēdriņķi ar vāku, iespējams, vairs nebūt pieejami.

Kas ir klusas aizvēršanās (Soft Close) mehānisms?

Klusas aizvēršanās mehānisms jeb Soft Close ir risinājums, kas nodrošina sēdriņķa un vāka lēnu nolaišanos uz klozetpoda virsmas. Soft Close nodrošina klusu sēdriņķa un vāka nolaišanos, piemēram, gadījumos, kad sēdriņķis vai vāks izslīd no rokas. Turklāt šis risinājums samazina arī sēdriņķa un vāka bojājumu rašanās risku.

Kāds ir sēdriņķa un vāka ātras noņemšanas risinājums (QuickRelease)?

QuickRelease ir stiprinājums, kas nodrošina sēdriņķa un vāka vieglu noņemšanu no klozetpoda. Tas nodrošina priekšrocības tīrīšanas laikā, jo netīrumi visbiežāk uzkrājas tieši ap stiprinājumiem, kas apgrūtina tīrīšanu.

Kā izvēlēties piemērotāko sēdriņķi ar vāku?

Ja klozetpods jau ir uzstādīts, un ir nepieciešams noskaidrot, kurš ir tam piemērotais sēdriņķis ar vāku, ir jānoskaidro tālāk minētie apstākļi.

  • Kurš klozetpoda modelis ir uzstādīts? Ja jums ir Ifö klozetpods, varat aplūkot tā noskalošanas pogu, un salīdzināt to ar produktu katalogā redzamo klozetpodu noskalošanas pogām. Uz noskološanas pogas norādītais nosaukums ir klozetpoda modeļa nosaukums.
  • Izmēriet starp sēdriņķa stiprinājumiem paredzētajiem caurumiem esošo attālumu, un izpētiet, kā klozetpods ir veidots.
  • Ņemiet vērā, ka pie grīdas piestiprināmiem un pie sienas piestiprināmiem klozetpodiem sēdriņķi ar vāku ir atšķirīgi.

Klozetpoda sēdriņķa un vāka uzstādīšana

Ar fiksētu stiprinājumu aprīkotu sēdriņķi ar vāku piestiprina ar skrūvēm. Ar fiksētu stiprinājumu aprīkots sēdriņķis ar vāku bieži vien ir stabilāks.

Vai izvēlaties QuickRelease sēdriņķi ar vāku, nekas netiek cieši pieskrūvēts. Sēdriņķi ar vāku vienkārši uzstāda, izmantojot divus klozetpodā iestrādātus caurumus. Mūsu QuickRelease sēdriņķa un vāka uzstādīšanas video ir skatāms šeit.

Mūsu produktu katalogā ir atrodamas visu Ifö sēdriņķu un vāku uzstādīšanas instrukcijas un izmēri. Instrukcijas ir pieejamas ikkatram produktam.