Higiēnas un viegli tīrāmas vannas istabas

Nevienam no mums īsti nepatīk tīrīt vannas istabu, vai ne?

Taču, ja varat sev palīdzēt, katru nedēļu atvieglojot uzkopšanas darbus, iespējams, ir vērts pievērst papildu uzmanību sīkām detaļām, izvēloties vannas istabas produktus.

 Tualetes higiēna

Klozetpoda aprīkojums: kā līdzsvarot higiēnu un dizainu

Piemērotākā klozetpoda aprīkojuma izvēlēšanās nav tikai pie sienas piestiprināmu un pie grīdas piestiprināmu klozetpodu salīdzināšana. Jautājums ir par higiēnas un dizaina līdzsvaru.

Vairāk lasiet šeit
Bezskāriena

Vieda vannas istaba

Viedas vannas istabas vairs nav tikai viesnīcām raksturīga iezīme. Uzziniet, kā bezskāriena vannas istabas risinājumi var uzlabot higiēnu un gādāt par jūsu ģimenes veselību.

Vairāk lasiet šeit
Vannas istabas tīrīšana

Dizains vieglai vannas istabas tīrīšanai

Šeit ir pastāstīts viss, kas jāzina par viegli tīrāmas vannas istabas projektēšanu, sākot ar informāciju par visfunkcionālāko risinājumu atrašanu, un beidzot ar zināšanām par dažādām vannas istabās izmantojamām virsmām.

Vairāk lasiet šeit
Viegli tīrāma vannas istaba

Kā viedi risinājumi uzlabo vannas istabas tīrību

Vai zinājāt, ka vieds vannas istabas plānojums un pārdomāta vannas istabas mēbeļu izvēle var vienkāršot vannas istabas tīrīšanu? Tālāk ir sniegti pieci padomi, kuru ievērošana palīdzēs uzturēt vannas istabas tīrību, un liks ikvienam tās lietotājam justies gaidītam.

Vairāk lasiet šeit
Iedvesmots un tendences

Iedvesmots un tendences

Saņemiet jaunākos padomus un ieteikumus par vannas istabas krāsām, materiāliem, interjera dizainu un izstrādājumu izvēli.

Iedvesmas un tendenču pārskats
Padomi par vannas istabas plānošanu

Padomi par vannas istabas plānošanu

Mēs ne tik bieži renovējam vai būvējam jaunas vannas istabas, un paredzamās izmaksas dažkārt var būt šķērslis, lai sāktu darbu.

Plānošanas padomu pārskats
Vannas istabas produktu izvēle

Vannas istabas produktu izvēle

Mēs cenšamies jums palīdzēt izvēlēties nepieciešamos produktus, ņemot vērā jūsu pašreizējo un turpmāko dzīves situāciju.

Vannas istabas produktu izvēles pārskats