Ifö vannas istaba

Dažādi vannas istabas izmēri

Uzziniet, kā perfekti noformēt vannas istabu - tā ir lieliska iespēja maksimāli izmantot savu telpu stilā.

Tipiska vannas istaba ir maza, un tajā ir prasmīgi jāizmanto telpa, lai tajā ietilpinātu visas vēlamās funkcijas un vienlaikus padarītu to izskatīgu un ērtu.

Pievēršoties vannas istabas iekārtošanai, varat sākt darbu, analizējot, kā izmantojat savu pašreizējo telpu, un atzīmējot, kas darbojas un kas ne. Piemēram, ģimenes vannas istabā parasti ir nepieciešama vanna, izturīgas un pret šļakatām drošas virsmas, savukārt galvenā vannas istaba vai vannasistaba var atļauties mazliet vairāk greznības.

Nelielas vannas istabas

Ir daudzas metodes, ar kuru palīdzību ir iespējams ietaupīt telpu un izveidot lieliski funkcionējošu vannas istabu, kurā var glabāt daudz dažādu priekšmetu, pat ja telpa ir neliela.

Piemēram, mums ir risinājums, kurā ir apvienota virsma kosmētikas līdzekļu novietošanai un izlietnes skapītis. Parastu spoguļu vietā jūs varētu pamēģināt spoguļskapi. Neliela izmēra vannas istabām laba opcija ir arī augstie skapji. Ko jūs zaudējat platumā, atgūstat augstumā.

Skaidri saskatāmu iemeslu dēļ, duša gandrīz vienmēr ir novietota telpas stūrī. Dušas aizkara vietā jūs varētu vēlēties redzēt dušas sienas. Tās ir pieejamas dažādos izmēros un formās, un ir daudzpusīgi lietojamas.

Ja jums ir patiešām maza vannas istaba, vislabākā opcija, visticamāk, varētu būt dušas siena ar šaurām durvīm ar nedaudz izliektu stiklu. Kad duša netiek izmantota, sienu var viegli nolocīt pie sienas, tā iegūstot vairāk telpas.

Ja iespējams, mēs iesakām izmantot pie sienas piestiprināmo nevis pie grīdas piestiprināmo tualetes podu. Tā kā pie sienas piestiprināmā tualetes poda noskalošanas mehānisms ir paslēpts aiz sienas, jūs iegūstat vairāk brīvas telpas. Jūsu vannas istaba būs arī vieglāk tīrāma, jo pie sienas piestiprināmā tualetes poda apakšā ir brīva telpa.

Vidēji lielas un lielas vannas istabas

Ja jums ir liela vannas istaba, parasti jums ir arī vairāk iespēju. Taču runa nav tikai par telpu. Skapji, izlietne, tualetes pods un vanna ir jāaplūko kā atsevišķi objekti. Ja vannas istaba ir liela, jūs vairs neesat spiesti lietas apvienot.

Kas ir jūsu vajadzības un kādam nolūkam vannas istaba kalpos? Vannas istabas iekārtojums var būt ļoti atkarīgs no tā, vai jums ir bērni vai nav, vai jums ir vajadzīga vanna, duša vai abas, un vai vannas istaba galvenokārt ir paredzēta viesiem.

Sāciet ar to, ka uzdodiet sev jautājumus par to, ko jūs vēlaties no vannas istabas. Ja uzstādīsit izlietnes skapi un spoguļskapi, jums būs daudz vietas mantu glabāšanai. Cits risinājums ir blakus novietot divus vai trīs augstus skapjus. Izdomājiet, vai jūs dodat priekšroku modernai dušas sienām vai duškabīnei. Ja vietas ir daudz, jūs varat izveidot mājas SPA, uzstādot vannu. Pirmais solis jaunas vannas istabas plānošanā ir tās uzskicēšana uz rūtiņu papīra.

Daudz dažādu iedvesmu var rast, pārskatot dažādus interjera un arhitektūras žurnālus. Un atcerieties, jūs vienmēr varat lūgt mūsu profesionāļus palīdzēt vai izteikt viedokli.

Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!


Vairāk iedvesmas rakstu un dizaina padomu