Iedvesmots un tendences

Saņemiet jaunākos padomus un ieteikumus par vannas istabas krāsām, materiāliem, interjera dizainu un izstrādājumu izvēli.

Tas jums atvieglos pareizā lēmuma pieņemšanu, veicot remontu vai pārplānošanu.

Vannas istabas sienas

Vannas istabas sienas: Izpētiet iespējas

Vannas istabas krāsas, koka sienas un flīzētas sienas? Uzziniet, kā izvēlēties piemērotāko materiālu vannas istabas sienām.

Vairāk lasiet šeit

Izveidojiet perfektu apgaismojumu ar vannas istabas spoguli

Uzziniet, kā ar izgaismotiem vannas istabas spoguļiem un skapīšiem radīt perfektu gaismu jūsu vannas istabas ikdienas gaitām.

Vairāk lasiet šeit
Ilgtspējīgas vannas istabas

Kā izveidot ilgtspējīgāku vannas istabu

Bezskāriena jaucējkrāna uzstādīšana var ievērojami samazināt ūdens patēriņu. Ūdens taupīšana sākas uzreiz pēc pareizi uzstādīšanas un ilgtspējīgu materiālu izmantošanas sākšanas.

Vairāk lasiet šeit
 Vannas istabas tendences

Krāsu tendences un materiālu maksimāla izmantošana

Neatkarīgi no tā, vai jaunas krāsas vannas istabā ienes sienas krāsojums vai dekoratīvi elementi, tālāk sniegtā informācija palīdzēs maksimāli izmantot jaunākās krāsu tendences un materiālus.

Vairāk lasiet šeit
 Ifö vannas istaba

Izveidojiet savu vannas istabas pasauli

Moderna, grezna, mājīga , minimālistiska, krāsaina vai rotaļīga? Patīkamas telpas veidošana, izmantojot piemērotu vannas istabas dizainu.

Vairāk lasiet šeit
Koks vannas istabā

Kā koku izmantot vannas istabas iekārtojumā

Vai domājat par koka grīdu, koka vannas istabas mēbelēm vai koka spoguļiem vannas istabā? Šajā rakstā ir sniegta informācija par koka izmantošanu vannas istabā.

Vairāk lasiet šeit
Vannas istabas stili

Atklājiet vannas istabas dizainu, kas ir piemērots jūsu stilam

Vai jūs vēlaties uzlabot vannas istabu un cenšaties atrast vannas istabas dizainu, kas papildinātu jūsu māju? Mēs esam uzskaitījuši dažus no mūsu favorītiem: sākot ar ziemeļnieciski minimālistisku un beidzot ar modernu vannas istabas dizainu.

Vairāk lasiet šeit
Vannas istabas 2023

Klasiskās vannas istabas 2023

Renovējot vai uzlabojot vannas istabu, vairums cilvēku domā par klasisku un nenovecojošu dizainu. Taču klasiskam nav jābūt apnicīgam. Ar dažu detaļu palīdzību ir iespējams piešķirt vannas istabai vēlamo izteiksmi vai stilu.

Vairāk lasiet šeit
Padomi par vannas istabas plānošanu

Padomi par vannas istabas plānošanu

Mēs ne tik bieži renovējam vai būvējam jaunas vannas istabas, un paredzamās izmaksas dažkārt var būt šķērslis, lai sāktu darbu.

Plānošanas padomu pārskats
Vannas istabas produktu izvēle

Vannas istabas produktu izvēle

Mēs cenšamies jums palīdzēt izvēlēties nepieciešamos produktus, ņemot vērā jūsu pašreizējo un turpmāko dzīves situāciju.

Vannas istabas produktu izvēles pārskats
Higiēnas un viegli tīrāmas vannas istabas

Higiēnas un viegli tīrāmas vannas istabas

Veiciet pareizo izvēli, izvēloties produktus un veidojot vannas istabas dizainu, un jūs gūsiet labumu no tā katru nedēļu.

Higiēnas un viegli tīrāmas vannas istabas pārskats