Kas ir ifo clean?

Ifö Clean ir unikāla glazūra, kas nodrošina porcelāna aizsardzību, noslēdzot tā virsmā esošās mikroskopiskās poras. Glazūra samazina netīrumu un baktēriju uzkrāšanos uz virsmām.

Ifö Clean glazūra klozetpodam un izlietnei piešķir ļoti izturīgu un gludu virsmu, kas samazina netīrumu un kaļķa nosēdumu veidošanos. Pateicoties glazūrai, klozetpoda un izlietnes tīrīšana kļūst vieglāka.

Ifö īpašu pievērš īpaši lielu uzmanību nepārtrauktai produkcijas pilnveidošanai, līdz pat vissīkākajai detaļai. Ifö Clean glazūra uzlabo virsmu higiēnu, nepazeminot kvalitāti un nepaaugstinot cenu. Ifö Clean glazūra ir izmantota visu mūsu porcelāna produktu pārklāšanai.

Ifö Clean noslēpums

No sīkām daļiņām veidotais un ārkārtīgi plānais Ifö Clean glazūras slānītis izlīdzina keramiskās virsmas mikroskopiskos nelīdzenumus. Salīdzinājumā ar parastu glazūru, Ifö Clean glazūra ir daudz gludāka un vieglāk tīrāma.

Ifö Clean glazūra pagarina produktu kalpošanas laiku, jo tā virsmu padara daudz aizsargātāku pret kaļķa nosēdumu veidošanos un netīrumu uzkrāšanos. Ilgstoša kaļķa nosēdumu un netīrumu iedarbība pasliktina glazūras virsmas stāvokli.

Ifö Sense Art

Viegli tīrāms klozetpods

Visi Ifö ražotie klozetpodi ir pārklāti ar Ifö Clean glazūru. Tas nozīmē, ka klozetpodi ir vieglāk tīrāmi. Cietā un gludā glazūras virsma apgrūtina kaļķa nosēdumu un netīrumu veidošanos, un atvieglo virsmu tīrīšanu.

Ja vēlaties savā īpašumā iegūt optimāli viegli tīrāmu klozetpodu, mēs iesakām Rimfree bezapmales klozetpodu ar viegli noņemamo Quick Release sēdriņķi un vāku. Iekšējās apmales neesamība samazina iespējamo netīrumu uzkrāšanās vietu skaitu.

Uzzināt mūsu ieteikumus
Ifö tualetes pods