Ifö vannas istaba

Tualetes pods: kā līdzsvarot higiēnu un dizainu

Klozetpoda aprīkojums: piemērotākā dizaina un formas atrašana

Vannas istabas pārplānošana var būtu priekpilna un radoša aktivitāte. Lai piešķirtu vannas istabai svaigu izskatu, var apsvērt arī klozetpoda nomaiņu.

Iepazīšanās ar piedāvātajām iespējām atklās dažādību, kas atspoguļojas klozetpodu modeļos, formās un funkcijās, piemēram, ūdens taupīšanas tehnoloģijā vai Rimfree® dizainā.

Palūkosimies tuvāk, ko nozīmē jaunās tendences, un kā izvēlēties vannas istabai piemērotāko klozetpodu.

Pie sienas piestiprināms klozetpods vai pie grīdas piestiprināms klozetpods

Piemērotākā modeļa izvēlē kritiski svarīgs parametrs ir klozetpoda montāžas veids.

Pie sienas piestiprināms klozetpods

Modernās vannas istabās aizvien biežāk izmanto pie sienas piestiprināmus klozetpodus. Pateicoties iespējai eleganti paslēpt caurules un tvertnes aiz sienas, kā arī nodrošināt ērtu zem klozetpoda esošās grīdas daļas tīrīšanu, pie sienas piestiprināms klozetpods, raugoties no estētikas un funkcionalitātes skatupunkta, ir lieliska izvēle.

Pie sienas piestiprināmu klozetpodu var uzstādīt dažādos augstumos, t.i. — elastīgi pielāgot uzstādīšanas augstumu vannas istabas izkārtojumam.

Tomēr pie sienas piestiprināmam klozetpodam var būt nepieciešama sarežģītāka cauruļvadu sistēma, jo skalošanas tvertne un caurules ir jāuzstāda aiz sienas. Pārbaudiet vannas istabas sienu piemērotību skalošanas tvertnes iebūvēšanai. Ja siena tvertnes iebūvēšanai nav piemērota, tvertni var iebūvēt mēbelē.

Pie grīdas piestiprināms klozetpods

Klasiskā un nenovecojošā dizainā veidotu, pie grīdas piestiprināmu klozetpodu ir vieglāk uzstādīt, nekā pie sienas piestiprināmu klozetpodu, un piedāvāto jauno funkciju klāsts ir identisks.

Šādi klozetpodi var būt arī augstāki (4 cm augstāk par standarta augstumu), kas ir īpaši praktisks risinājums cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām.

Rimfree®, viegla tīrīšana un ūdens taupīšanas tehnoloģija

Higiēna

Ja vannas istabā vēlas nodrošināt vēl augstāku higiēnas līmeni, risinājums var būt klozetpods ar integrētu sensoru tehnoloģiju, kas ļauj aktivizēt skalošanas funkciju, tikai novietojot plaukstu virs skalošanas spiedpogas.

Šādai sensoru tehnoloģijai ir pieejami divi varianti — ar bateriju un pieslēgumu elektrotīklam, tādēļ, lai noskaidrotu, kurš risinājums ir piemērotāks uzstādāmajam klozetpodam, pārbaudiet strāvas avotu pieejamību.

Tīrīšanas vieglums:

Piemērotas klozetpoda virsmas un dizaina izvēle var ietaupīt tīrīšanai patērējamo laiku.

Viegli tīrāmas virsmas ļauj viegli atbrīvoties no traipiem un baktērijām, vienkārši noslaukot klozetpodu, bet Rimfree® dizains nozīmē to, ka klozetpodā nav vietu, kur uzkrāties baktērijām un netīrumiem.

Tādēļ, ja starp prioritātēm ir higiēna, iepazīstieties ar klozetpodu sērijām, kuru iezīme ir Rimfree® dizains, piemēram, Ifö Glow Rimfree® sēriju.

Efektīvs ūdens patēriņš

Izmantojot jaunākos, ūdeni taupošos klozetpodus, ir iespējams ievērojami samazināt ūdens patēriņu.

Ja ūdens taupīšana ir prioritāte, iepazīstieties ar jaunāko nelielas plūsmas tehnoloģiju, kas samazina vienā skalošanas reizē patērētā ūdens daudzumu līdz 2–4 litriem. Tā ir milzīga atšķirība, ja salīdzina ar vecajiem klozetpodiem, kas katrā skalošanas reizē patērē līdz 6 litriem ūdens.

Ņemiet vērā, ka nelielas plūsmas tehnoloģija ir pieejama tikai pie grīdas piestiprināmiem klozetpodiem.

Klozetpoda aprīkojums līdz vissīkākajai detaļai

Neatkarīgi no tā, kuru modeli gatavojaties iegādāties, neaizmirstiet pievērst uzmanību detaļām. Katrai sērijai izvēlieties sēdriņķi un vāku, kas atbilst klozetpoda izmēriem.

Sēdriņķa un vāka saskaņošana ar klozetpoda modeli ir svarīga, lai nodrošinātu optimālu funkcionalitāti un vienkāršotu ikdienas tīrīšanas rutīnas. Taču uzmanība ir jāpievērš ne tikai dažādām formām (apaļa, U forma vai ovāla forma) un materiālam (cietā plastmasas, mīkstā plastmasas vai porcelāns).

Tikpat svarīga nianse ir arī specifiskas funkcijas, piemēram, funkcija, pateicoties kurai sēdriņķis un vāks aizveras bez trokšņa, vai sēdriņķa un vāka ātru noņemšanu nodrošinoša funkciju.

Soft close & Quick release

Mīkstās aizvēršanas funkcija, kas ir integrēta lielākajā daļā moderno sēriju, nodrošina to, ka tualetes poda sēdekli un vāku var viegli atvērt un aizvērt, no

vēršot iespējamos bojājumus, ko var izraisīt sēdeklis pēkšņs atsitiens pret tualeti. Tualetes sēdekļi ar integrētām ātrās atlaišanas funkcijām vienkāršo gan tualetes sēdekļa, gan tualetes poda tīrīšanu, jo sēdekli var pacelt no atlikušās tualetes iekārtas.

Toilet seats with integrated quick release functions simplify cleaning both toilet seat and toilet as the seat can be lifted off from the remaining toilet installation.


Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!