Ifö vannas istaba

Telpa, kas pakārtota tās lietotājiem

Izveidojiet savu vannas istabas pasauli

Pārāk bieži mēs par vannas istabu domājam kā par praktisku un intensīvi izmantotu telpu, kuru parasti izmanto vairāki mājsaimniecības locekļi.

Daudziem no mums vannas istaba ir kaut kas vairāk par vienkārši praktisku telpu. Vannas istabas vairs nav tikai vieta, kuru izmanto tikai nepieciešamības gadījumā.

Tā ir vieta, kur pavadīt ilgāku laiku. Patiesību sakot, cilvēks savas dzīves laikā vannas istabā kopumā pavada 416 dienas. Tas ir — vairāk nekā gadu. Kādēļ gan šo laiku nepavadīt maksimāli efektīvi?

Tālāk ir pastāstīts, kā, virzoties soli pa solim, izveidot sev piemērotu vannas istabu.

1. Vannas istabas dizains: Līdzsvarojiet funkcionalitāti un komfortu

Ideālu vannas istabas dizainu veido ne tikai dekoratīvie elementi un mēbeles. Telpas iekārtošana savām vajadzībām nozīmē maksimāla komforta un funkcionalitātes nodrošināšanu.

Svarīgākais mērķis ir veselīgas un viegli tīrāmas vannas istabas izveidošana. Lai telpu padarītu par kaut ko tādu, kas nav tikai parasta vannas istaba, pirms lēmuma par stilu, pārlūkojiet vannas istabu un pārdomājiet, ko būtu nepieciešams atjaunināt.

Šāda atjaunināšana var būt jaunas dušas galvas uzstādīšana, vai nolietotas mēbeles aizstāšana ar modernāku, efektīvāku risinājumu. Patiesību sakot, daudzus piederumus var ātri nomainīt, neiesaistot profesionālu santehniķi.

Uzziniet vairāk par vieglu tīrīšanu

1. Atrodiet savu vannas istabas dizainu

Radīt vannas istabu sev nozīmē arī atrast unikālu stilu, kas nosaka atmosfēru, kas ir nepieciešama, lai vannas istabā varētu relaksēties un justies kā mājās.

Neatkarīgi no tā, vai ir izvēlēts tradicionāls, moderns vai grezns stils, kas ikdienu padara gaišāku, tālāk sniegtie padomi noderēs vannas istabas veidošanā.

Moderna vannas istaba:
Daudzām mūsdienu vannas istabām ir raksturīgs racionalizēts dizains un neitrālas krāsu paletes.

Koncentrējieties uz tīrām, vienkāršām detaļām, lai izveidotu smalku, minimālistisku izskatu. Lai atrastu piemērotākās mēbeles un piederumus, ir vērts sekot jaunākajām vannas istabas tendencēm.

Tiešsaistes interjera žurnāls Houzz, piemēram, deklarē, ka mūsdienīga stila vannas istabas galvenās iezīmes ir uz grīdas nebalstīts aprīkojums, dušas stikla sienas, brīvi stāvošas vannas vai moderni spoguļi bez ietvariem.

Grezna vannas istaba:
Vannas istaba varētu būt tā viena telpa, kur izjust vērtību un greznību. Ja pašreizējais vannas istabas dizains šādu efektu nerada, ir pienācis laiks to nomainīt.

Tomēr augstas klases dizaina elementu, piemēram, brīvi stāvošas vannas vai liela izmēra santehnikas izmantošana Ziemeļvalstīm raksturīgās vannas istabās nav vienkāršs risinājums. Par laimi, greznuma sajūtu var radīt arī kvalitāte un funkcionalitāte.

Padomājiet par sensoru tehnoloģiju greznību, kas samazina nepieciešamību pieskarties vannas istabas virsmām, piemēram, skalošanas spiedpogām. Līdzīgi ir ar greznību, ko rada ideāls vannas istabas apgaismojums, kas ir piemērots gan agrām rīta stundām, gan arī piešķir relaksējošu gaisotni atpūtas brīžiem.

3. Personīgais pieskāriens

Neatkarīgi no izvēlētā vannas istabas dizaina, vienmēr svarīga ir arī mājīga vannas istabas gaisotne.

Pievienojot dekoratīvos elementus un piederumu glabāšanas sistēmas, piemēram, ērtas kastes tualetes piederumu glabāšanai, var vienkāršot rīta rutīnas un piešķirt vannas istabai personiskākas iezīmes, kas liek justies


Mums visiem dažreiz ir nepieciešama personīgā telpa — kur atpūsties, rast jaunu enerģiju, sākt jaunu dienu vai aizmirst pagājušās dienas smagumu. Kādēļ gan nepadarīt vannas istabu par šādu telpu?

Nepieciešama personīgā telpa?


Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!

Vairāk iedvesmas rakstu un dizaina padomu