Vai es produktus varu iegādāties tieši no Ifö?

Pircēja statusā klozetpodus, izlietnes un dušu risinājumus no Ifö kā ražotāja, iegādāties nav iespējams. Pircējiem mēs produktus pārdodam tikai ar vairumtirgotāju, santehnikas uzstādīšanas pakalpojumu sniedzēju un izplatītāju starpniecību.

Ifö tīmekļa vietnē ar mūsu produktu klāstu var iepazīties produktu katalogā. Ja jaunās vannas istabas iekārtošanai ir nepieciešama iedvesma, Ziemeļvalstīm raksturīgā stila vannas istabu piemēri ir atrodami mūsu tīmekļa vietnē, iedvesmu sadaļā. Turklāt iedvesmu modernas vannas istabas dekorēšanai var gūt arī dažādās mūsu izstrādātās brošūrās.

Katram produktam ir sniegta informācija par produkta numuru un cenām, ar un bez PVN. Ja vēlaties pasūtīt kādu konkrētu produktu ar santehniķa vai mazumtirgotāja starpniecību, varat izmantot produkta numuru.

Ja pirms pirkuma lēmuma pieņemšanas vēlaties redzēt uzstādītus produktus, esat gaidīti mūsu produktu ekspozīcijās. Tur mēs labprāt sniegsim atbildes uz iespējamajiem jautājumiem.

Ifö izplatītāji

Ja vēlaties iegādāties kādu Ifö produktu, tas ir jādara ar kāda mūsu izplatītāja vai santehnikas uzstādīšanas pakalpojumu sniedzēja starpniecību. Mūsu sagatavotais izplatītāju saraksts ir pieejams šeit.

Nelielu mūsu produktu klāstu var iegādāties arī būvmateriālu veikalos un citos līdzīgos veikalos.


Kur ir iespējams iegādāties Ifö rezerves daļas?

Ifö rezerves daļu izvēlei mēs esam izveidojuši īpašu tīmekļa vietni. Šī tīmekļa vietne darbojas līdzīgi kā interneta veikals, tikai bez pirkuma izdarīšanas iespējas. Tomēr tā sniedz iespēju izdrukāt tieši nepieciešamo daļu sarakstu, nodošanai santehnikas uzstādīšanas pakalpojumu sniedzējam vai izplatītājam.

Ja ir nepieciešams nomainīt kādu klozetpoda, izlietnes vai cita Ifö produkta daļu, būtu jāsazinās ar attiecīgo produktu uzstādījušo santehnikas uzstādīšanas pakalpojumu sniedzēju vai izplatītāju, no kura produktu iegādājāties.

Rezerves daļu lapu var aplūkot šeit.

Kur iegādāties?

Ja vēlaties iegādāties Ifö produktu, tas jādara pie kāda no mūsu dīleriem vai ar mūsu uzstādītāju starpniecību.Mazāku mūsu produktu klāstu var atrast arī būvniecības preču veikalos un citos pašdarbības veikalos.Šeit mēs esam apkopojuši tirgotāju sarakstu visā valstī.

Atrast izplatītāju

Atrodiet vispieprasītāko Ifö produktu rezerves daļas: