Tualetes padomi un triki

Šķiet, ka tualete ir vienkāršs izstrādājums, līdz brīdim, kad tā pārstāj darboties un jums nākas to aplūkot tuvāk. Taču, par laimi jums, mēs esam apkopojuši dažus galvenos ar tualeti saistītos jautājumus, lai jūs varētu atrast risinājumu un turpināt iesākto.

Ifö Sign

Kā nomainīt klozetpodu?

Klozetpoda nomaiņas process ir atkarīgs no tā, vai ir nepieciešams nomainīt pie sienas piestiprināmu, vai pie grīdas piestiprināmu klozetpodu. Tāpat tas ir atkarīgs arī no tā, vai pie grīdas piestiprināmu klozetpodu ir jāaizstāj klozetpodu, kas ir piestiprināms pie sienas. Tālāk ir aprakstīts, kas jāņem vērā attiecībā uz nomaiņas procesu.

Vairāk lasiet šeit

Kads ifo klozetpods ir mana vannas istaba

To, kāds Ifö klozetpods ir jūsu vannas istabā, var būt grūti noteikt, ja nav saglabāts rēķins, lietošanas instrukcija, vai nav izdarīti attiecīgie pieraksti. Var būt situācija, ka esat ievākušies jaunā dzīvoklī, kurā klozetpodus ir izvēlējušies citi. Par laimi, Ifö klozetpoda modeli ir relatīvi viegli noskaidrot.

Vairāk lasiet šeit
Ifö vannas istaba

Vai jusu klozetpodam ir p vai s veida sifons

To, vai klozetpodam ir S vai P veida sifons, ir jāņem vērā tad, kad tiek plānota pie grīdas piestiprināma klozetpoda nomaiņa. Ja uzstādītajam klozetpodam ir P veida sifons, tā aizstāšanai ir jāizvēlas tāds klozetpods, kuram ir P veida sifons vai universālais sifons. Ja uzstādītajam klozetpodam ir S veida sifons, tā aizstāšanai ir jāizvēlas tāds klozetpods, kuram ir S veida sifons.

Vairāk lasiet šeit
Ifö tualetes pods

Ja klozetpoda skalošanas poga nedarbojas pareizi

Parasti par klozetpoda skalošanas pogas darbību daudz nav jādomā, tā ir tikai poga, kuras nospiešana iedarbina skalošanu. Taču tiklīdz tā nedarbojas, puse no klozetpoda funkcijām zūd.

Vairāk lasiet šeit

Kā rīkoties, ja klozetpods tek?

Pirmā darbība ir atslēgt klozetpodam ūdens padevi. Taču tas problēmu atrisina tikai uz brīdi. Šī iemesla dēļ ir svarīgi saprast, kas ir ūdens tecēšanas cēlonis. Cēloņi varētu būt vairāki.

Ifö tualetes pods

Klozetpoda sēdriņķa un vāka nomaiņa

Var gadīties, ka lietotājam ir apnikusi sēdriņķa un vāka skaļā atsišanās pret klozetpodu, un ir vēlme uzstādīt sēdriņķi ar vāku, kura mehānisms nodrošina klusu sēdriņķa un vāka nolaišanos. Iemesls var būt arī ir vēlme vienkāršot tīrīšanu, kas ir iespējams, uzstādot ātri un viegli noņemamo QuickRelease sēdriņķi un vāku.

Vairāk lasiet šeit

Kas ir fresh wc stienīši?

Turklāt Ifö Fresh WC stienīši nodrošina svaigu aromātu klozetpodā un tā tuvumā. Tas uzturēšanos tualetē padara patīkamāku. Ir pieejami divi dažādi aromāti – okeāns un laims, kas sniedz iespēju izvēlēties sev tīkamāko. Katrā iepakojumā ir 5 stienīši.