Kas ir fresh wc stienīši?

Ifö Fresh WC stienīši ir alternatīva klozetpodā ievietojamajām tīrītāja-atsvaidzinātāja tabletēm. Fresh WC stienīši samazina kaļķa nosēšanos uz pārklājumiem, tādēļ kaļķa nogulsnes no tiem ir jātīra retāk.

Turklāt Ifö Fresh WC stienīši nodrošina svaigu aromātu klozetpodā un tā tuvumā. Tas uzturēšanos tualetē padara patīkamāku. Ir pieejami divi dažādi aromāti – okeāns un laims, kas sniedz iespēju izvēlēties sev tīkamāko. Katrā iepakojumā ir 5 stienīši.

Kādēļ izmantot Ifö Fresh WC stienīšus?

Visiem Ifö klozetpodiem ir mūsu izstrādātā Ifö Clean glazūra, kas veido ārkārtīgi gludu un noslēgtu virsmu, un apgrūtina netīrumu un kaļķa nosēdumu uzkrāšanos. Turklāt Fresh WC stienīšu izmantošana palīdz uzturēt klozetpoda virsmas tīrību, tādēļ pamatīgāku tīrīšanu ir jāveic retāk. Tomēr pamatīgāku tīrīšanu mēs iesakām veikt reizi nedēļā.

Kā darbojas Ifö Fresh WC stienīši

WC Fresh stienīši darbojas tādā pašā veidā kā klozetpodā ievietojamās tīrītāja-atsvaidzinātāja tabletes, taču tie nav redzami. Ifö Fresh WC stienīti ievieto klozetpoda tvertnē, zem skalošanas pogas. Katru reizi, kad nospiež skalošanas pogu, skalojamajā ūdenī nonāk neliels tīrītāja-atsvaidzinātāja daudzums. Klozetpodā esošais ūdens ir iekrāsots intensīvi zilā krāsā, kas ir pazīme, ka stienītis darbojas.Galvenā atšķirība starp klozetpodā ievietojamajām tabletēm un Fresh WC stienīti ir tā, ka klozetpodā ievietojamā tablete visvairāk iedarbojas tur, kur tā atrodas, taču Fresh WC stienīša izmantošanas gadījumā tīrīšana notiek ar visā sistēmā. Stienītis šķīst ūdenī, tādējādi tīrītājs-atsvaidzinātājs vienmērīgi izkliedējas pa visu klozetpoda iekšējo virsmu. Tas nodrošina pamatīgāku tīrīšanu, un samazina baktēriju klātbūtni, kaļķa nosēdumus un nepatīkamus aromātus.

Kuros klozetpodos var izmanto Fresh WC stienīšus?


Stienīšus var izmantot visu Ifö jaunāko sēriju klozetpodos: Ifö Sign, Ifö Sign Art, Ifö Inspira un Ifö Spira Art. Ar vienu stienīti pietiek līdz 120 noskalošanas reizēm. Ja ūdens vairs neiekrāsojas zils, stienītis ir izlietots līdz galam, un ir pienācis laiks ievietot jaunu. Kad stienītis ir izlietots līdz galam, no klozetpoda tvertnes nekas nav jāizņem, bet gan tajā ir vienkārši jāievieto jauns Fresh WC stienītis.

Es izmantoju Fresh WC stienīti, taču ūdens neiekrāsojas zilā krāsā

Var gadīties, ka skalojamais ūdens nekļūst zils. Šāda problēma var būt novērojama tālāk aprakstītajos gadījumos.

  • Tvertnē ir ievietoti vairāki stienīši. Tvertnē ir jābūt tikai vienam stienītim.
  • Ievietotais stienītis vēl nav izlietots līdz galam.

Vairāki tvertnē vienlaicīgi ievietoti Fresh WC stienīši salīp kopā, un šī iemesla dēļ nedarbojas tā, kā paredzēts.

Problēmu var viegli atrisināt, iztīrot zilo caurulīti (zem skalošanas pogas), kurā stienīti ievieto. Vispirms izvelciet stienīti, un tad iztīriet un izmazgājiet caurulīti ar siltu ūdeni.

Zilas svītras uz klozetpoda iekšējās aizmugurējās virsmas

Dažreiz zilā krāsa nosēžas uz klozetpoda iekšējās aizmugurējās virsmas un rada iespaidu, ka klozetpods ir sācis tecēt. Par laimi, tā notiek reti. Parasti to var izskaidrot ar kaļķa nosēdumu uzkrāšanos, un zilā krāsa diemžēl tos padara redzamāku. Kaļķa nosēdumu likvidēšanai nepieciešamības gadījumā var izmantot klozetpodu tīrīšanas līdzekli.