Ifö tualetes pods

Dizains vieglai vannas istabas tīrīšanai

Viegli tīrāmas vannas istabas veidošana

Tā kā mājās pavadītā laiks palielinās, tīru telpu un virsmu jautājums pēdējo gadu ir aktualizējies. Veselīga vannas istaba vide ir svarīga gan infekcijas risku samazināšanai, gan ģimenes drošībai un veselībai.

Vannas istabas tīrīšanai vajadzētu būt vieglai, bet iekārtojumam ir jābūt tādam, kurā baktērijām un netīrumiem būtu pēc iespējas mazāk vietu, kur patverties.

Tālāk ir aprakstītas trīs būtiskas vannas istabas iekārtojuma sastāvdaļas, pateicoties kurām vannas istaba ir tīrāma viegli un ātri, sākot no klozetpoda tīrīšanas un beidzot ar veselīgas vides veidošanu dušas nodalījumā.

1. Ātra un viegla klozetpoda tīrīšana

Klozetpoda tīrīšana ietver daudzas darbības, sākot no klozetpoda iekšējo virsmu atbrīvošanas no nosēdumiem un mikroorganismu likvidēšanas uz svarīgām virsmām, un beidzot ar darbībām, kas ir nepieciešamas glazēto virsmu spīduma uzturēšanai.

Lai samazinātu klozetpoda tīrīšanas darbiem nepieciešamo laiku, apsveriet ieguldījumus, kas dzīvi atvieglos uz daudziem gadiem.

Rimfreeâ jeb bezapmales klozetpodu tehnoloģija ir viena no jaunākajām inovācijām, ko varat atrast modernās vannas istabās. Tā ir izstrādāta, lai atvieglotu ilgstoši higiēniskas vannas istabas vides uzturēšanai, efektīvi samazinot baktērijām un netīrumiem piemērotu vietu skaitu. Atšķirībā no parastajiem klozetpodiem, bezapmales klozetpodiem Rimfreeâ nav grūti tīrāmu vietu. Tas palīdz nekavējoties pamanīt traipus un padara klozetpoda tīrīšanas darbus pavisam vienkāršus.

Ifö tualetes pods

2. Vienkārša dizaina izlietnes

Vai esat kādreiz domājuši par to, kā izlietnes forma un virsma ietekmē vannas istabas tīrīšanas darbus?

Izlietne vajadzētu būt gan estētiskai, gan praktiskai. Mūsdienu ģeometriskie dizaini, sākot no kvadrātveida un beidzot ar organiskas formas dizainiem, nav nekāda nejaušība. Apaļas vai ovālas formas izlietnes ir ne tikai estētiskas, bet arī nodrošina ērtu vannas istabas tīrīšanu.

Tātad, veidojot ērti tīrāmu vannas istabu, noteikti padomājiet par izlietnes iekšējām formām. Plašs, racionāls dizains un viegli tīrāma glazūra var nodrošināt labu ūdens aizvadīšanu un samazināt nosēdumu veidošanos izlietnes stūros.

Neatkarīgi no izvēles, noapaļojiet vispārējo dizainu, bet sanitārtehnisko aprīkojumu pieskaņojiet vannas istabas interjeram.

Visbeidzot, apsveriet bezskāriena aprīkojuma uzstādīšanu. Laiks, kad bezskāriena jaucējkrāni un skalošanas taustiņu paneļi bija paredzēti tikai sabiedriskajām telpām, ir pagājis. Bezskāriena risinājumus aizvien biežāk uzstāda privātajās vannas istabās, jo tie uzlabo higiēnu un gādā par vieglāku tīrīšanu.

Ifö vannas istaba

3. Viegla vannas un dušas zonas tīrīšana

Nav nekā patīkamāka par tīru un mirdzošu dušu. Tajā pašā laikā, sarežģīts uzdevums var būt mitruma likvidēšana.

Kā gan vislabāk atbrīvoties no liekā ūdens, kas uz sienām un flīzēm paliek pēc dušas apmeklējuma? Lai padarītu vannas tīrīšanu pēc iespējas vieglāku, apsveriet vecās dušas aizkaru aizstāšanu ar elegantām, viegli tīrāmām dušas sienām un dušas durvīm.

Viegli noslaukāmas virsmas var samazināt kaļķakmens nosēdumu veidošanos, baktēriju un pelējuma augšanu, kā arī radīt veselīgas vides un plašuma gaisotni.

Īpaši mazās vannas istabās daudz vietas ļauj ietaupīt dušas durvis, jo ir pieejami dažādi izmēri, turklāt tās var būt novietojamas pie sienas vai bīdāmas. Visos gadījumos durvis nodala dušas zonu no apkārtējās vannas istabas, novēršot ūdens nonākšanu vietās, kur tas nav vēlams.

Pirms pirkuma lēmuma pārbaudiet dušas sienu un durvju profilu. Rūdīta stikla un alumīnija profili var pārvērst dušas nodalījuma tīrīšanu par ātri un viegli paveicamu darbību. Stikls ir viena no visvieglāk tīrāmajām virsmām, parasti tas ir tikai rūpīgi jānomazgā ar stikla tīrīšanas līdzekli un ūdeni.

Ifö duša

Jūsu vannas istabai jābūt ērtai un mājīgai telpai.

Vannas istabai vajadzētu būt ērtai telpai, kur tās lietotājs jūtas gaidīts. Īstenojot dažus uzlabojumus vannas istabas iekārtojumā, vannas istabas tīrīšanu var vienkāršot, tā veidojot veselīgu vannas istabas vidi.

Uzziniet vairāk par tīru vannas istabas vidi veicinošiem materiāliem un to īpašībām.

Ifö vannas istaba

Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!


Ifö brošūra