Ifö vannas istaba

Vieda vannas istaba

Bezskāriena vannas istabas iedvesma jūsu mājām

COVID-19 pandēmija ir piespiedusi mūs vairāk domāt par roku higiēnu un visu to, ar ko mēs saskaramies ikdienā. Reaģējot uz to, sabiedriskajās ēkās, sākot no lidostām un beidzot ar viesnīcām un restorāniem, vannas istabas renovē, ieviešot tajās bezskāriena risinājumus. Tas ir izskaidrojams ar to, ka atteikšanās no jaucējkrāniem, klozetpodiem, ziepju dozatoriem un durvju rokturiem, kuriem ir jāpieskaras, var samazināt baktēriju un vīrusu izplatīšanos, vienlaikus padarot vannas istabas svaigākas un tīrākas. Taču tas viss attiecas ne tikai uz sabiedriskajām tualetēm, bet arī uz mājām. Šī iemesla dēļ, plānojot jaunu vannas istabu vai tikai domājot par tās higiēnas uzlabošanu, māju un dzīvokļu īpašnieki aizvien biežāk izvēlas bezskāriena risinājumus. Ja vannas istabas plānošanai ir nepieciešama iedvesma, iepazīstieties ar patlaban vispopulārākajiem bezskāriena risinājumiem:

Bezskāriena risinājums klozetpoda skalošanai

Sensori, kas klozetpoda skalošanas funkciju ļauj iedarbināt ar rokas vēzienu, aiztaupa pieskaršanos vietai, kas var būt baktērijām visbagātākā vieta visā mājā. Automātiskā skalošanas funkcija ne tikai novērš mikroorganismu izplatību, bet arī nodrošina skalošanai izmantojamā ūdens daudzuma izvēli, tādējādi ļaujot samazināt ūdens patēriņu. Mūsu piedāvātiebezskāriena skalošanas risinājumi ir arī higiēniski un viegli tīrāmi.

Bezskāriena jaucējkrāni

Saskaņā ar pazīstamā ASV Medicīnas centra (US Medical Centre) sniegto informāciju Mayo Clinic, “Saaukstēšanās slimības un gripu izraisošus vīrusus saturoši pilieniņi var būt infekciozi pat vairākas stundas, atkarībā no to atrašanās vietas. Vīrusi uz nerūsošā tērauda, plastmasas un līdzīgām cietām virsmām parasti izdzīvo ilgāk nekā uz auduma un tam līdzīgām mīkstām virsmām.”
Ar rokas kustību un bez pieskaršanās atverami un aizverami jaucējkrāni novērš nepieciešamību pieskarties jaucējkrānam, tā neļaujot mikroorganismiem izplatīties starp to lietotājiem. Pateicoties tecēšanas laika ierobežojumiem un automātiskai ūdens plūsmas apturēšanai, bezskāriena jaucējkrāni nodrošina arī ūdens taupīšanu. Ir pieejams plašs modernu un pie izlietnes vai sienas piestiprināmu bezskāriena jaucējkrānu klāsts.

Bezskāriena gaismas slēdži

Gaisma slēdži ir vieta, kurai mājas iemītnieki pieskaras ļoti bieži. Bezskāriena gaismas slēdžu popularitāte bija pieaugoša jau pirms pandēmijas, taču kopš pandēmijas sākuma to pārdošanas apjomi ir strauji palielinājušies. Un kādēļ gan nē? Bezskāriena slēdži ir salīdzinoši lēti, viegli uzstādāmi un nodrošina vēl vienu nelielu risinājumu aizsardzībai pret baktēriju un vīrusu izplatīšanos. Neaizmirstiet iepazīt arī ar sensoru slēdžiem aprīkotos apgaismojamos spoguļus.


Bezskāriena ziepju dozatori un atkritumu tvertnes

Ziepju dozatori ir tādas pašas mikroorganismu krātuves, kā gaismas slēdži. Bezskāriena ziepju dozatorus esam raduši redzēt sabiedriskās vietās, taču ir iespējams iegādāties arī daudzus dažādus mājām piemērotus risinājumus. Savukārt bez pieskaršanās atverama un aizverama atkritumu tvertne novērš nepieciešamību pieskarties tās vākam, kas var būt netīrs. Ir pieejams plašs bezskāriena atkritumu tvertņu klāsts, par kuru atvēršanu un aizvēršanu gādā sensori vai kājas pedālis.

Neatkarīgi no tā, vai renovējat vannas istabu vai domājat par tīrākas un veselībai draudzīgākas jaunas vannas istabas veidošanu, apsveriet bezskāriena risinājumus. Situācijā, kurā ir pieejami tik daudzi viedi un pievilcīgi risinājumi, kļūdīties ir grūti.


Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!