Vai jusu klozetpodam ir p vai s veida sifons

S un P veida sifoni ir dažādi sifoni, kas novērš kanalizācijas vadā pastāvošās smakas ieplūšanu vannas istabā. Ar sifonu ir aprīkots katrs klozetpods. Atšķirība starp S un P veida sifonu slēpjas to uzbūvē.

To, vai klozetpodam ir S vai P veida sifons, ir jāņem vērā tad, kad tiek plānota pie grīdas piestiprināma klozetpoda nomaiņa. Ja uzstādītajam klozetpodam ir P veida sifons, tā aizstāšanai ir jāizvēlas tāds klozetpods, kuram ir P veida sifons vai universālais sifons. Ja uzstādītajam klozetpodam ir S veida sifons, tā aizstāšanai ir jāizvēlas tāds klozetpods, kuram ir S veida sifons.

S veida sifons

S veida sifonu raksturo horizontāli novietota “S” burta forma, un tā izvads ir vērsts vertikāli uz leju. S veida sifona gadījumā izvads ir pieslēgts grīdā iebūvētam kanalizācijas vadam, taču klozetpoda izskats ir atkarīgs no tā, vai tā S sifons ir iebūvēts, segts vai atklāts. Aplūkojiet zemāk redzamo ilustrāciju. Ņemiet vērā, ka gludāku / vairāk nosegtu virsmu izvēle nodrošina vieglāku tīrīšanu.

P veida sifons

Par universālā izvada klozetpodu bieži dēvētajam P veida sifona klozetpodam ir horizontāls, uz aizmuguri vērsts izvads. Šādu izvadu pieslēdz sienā iebūvētam kanalizācijas vadam, taču P veida sifons nodrošina lielāku elastību, jo to ir iespējams uzstādīt arī, izmantojot grīdā iebūvētam kanalizācijas vadam paredzētus līkumus, un to ir iespējams pieslēgt kreisajā vai labajā pusē novietotam kanalizācijas vadam.