Ifö vannas istaba

Klasiskās vannas istabas 2023

Renovējot vai uzlabojot vannas istabu, vairums cilvēku domā par klasisku un nenovecojošu dizainu. Taču klasiskam nav jābūt apnicīgam. Ar dažu detaļu palīdzību ir iespējams piešķirt vannas istabai vēlamo izteiksmi vai stilu.

Stiliste un interjera dizaina konsultante Katrine Rouga (Katrine Rouge) piedāvā pieeju, kas dažādām klasiskām vannas istabām liks izskatīties lieliski gan 2023. gadā, gan daudzus turpmākos gadus. Sadaļa

.

“Runājot par klasisko interjera dizainu, ir gandrīz neiespējami izvairīties no fantastiskā kultūras mantojuma un tradīcijām, kas mums Ziemeļvalstīs ir izveidojušās attiecībā uz dizainu un praktisko būvniecību. Daudzi no ilgstoši izmantotajiem materiāliem ir ilgmūžīgi gan kvalitātes, gan stila ziņā, un tas ir iemesls, kādēļ esmu izvēlējusies sagatavot divus piedāvājumus klasiskai vannas istabai ar terrazzo grīdu”, norāda Katrine Rooga.

Dzeltenā tradīcija

\Vienā no telpām iedvesma gūta no 70-to gadu klasiskā interjera dizaina. Pateicoties vairākām detaļām, piemēram, krāsotiem griestiem, glazētām kvadrātveida sienas flīzēm un koka tekstūras mēbelēm, veidojas vannas istaba, kas nekad neizies no modes.

Nebaidieties no krāsām

Daudzi cilvēki interjera dizainā, arī vannas istabā, neuzdrošinās izmantot krāsas, taču tieši dzelteni griesti ir kaut kas tāds, kas vannas istabai piešķir īpašu raksturu un siltumu. Un padomājiet par to, cik viegli — ja nu tie tomēr sāks apnikt — tos būs pārkrāsot, tā vietā lai mainītu flīzes vai mēbeles

Zaļa elegance

Otrā telpā Katrine Rouga ir izmantojusi tumši zaļas glazētas sienas flīzes, kas sasaucas ar terrazzo grīdu, savukārt klasiskā stila ieturēšanai ir izvēlētas baltas mēbeles.

“Tā ir mana pieeja vannas istabai, kas vairumā māju kalpos daudzus gadus. Nelielas detaļas, piemēram, melni rokturi, padara telpu stilīgāku un modernāku, taču ja pievilcīgāks liekas misiņš vai tērauds, tas telpā izskatīsies vienlīdz labi“, saka Katrine.

Kāda izskatās sapņu vannas istaba?

Mēs esam izveidojuši vienkāršu tiešsaistes rīku, ar kura palīdzību ir iespējams izvērtēt dažādus risinājumus jaunajai vannas istabai. Tiešsaistes rīks ļauj vannas istabā virtuāli uzstādīt skapjus, spoguļus, dušas, klozetpodus, un pārbaudīt mēbeļu, sienu un grīdu krāsas piemērotību. Ierobežojums ir tikai iztēle.

Tas ļauj viegli un vienkārši vizualizēt vannas istabu pirms lielāku lēmumu pieņemšanas.

Izmēģiniet to šeit

Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!

Lejupielādējiet brošūru šeit

Citus iedvesmojošus rakstus meklējiet šeit