Ifö vannas istaba

Vannas istabas renovācija pret atsvaidzināšanu

Cik daudz vajadzētu darīt, lai vannas istaba iegūtu jaunu izskatu un radītu jaunas sajūtas?

No visām telpām, kurās norit mūsu dzīve, tieši vannas istaba ir tā, kuru mēs visbiežāk vēlamies atjaunināt un padarīt skaistāku. Vannas istabas renovācija ir dārgāka par citu telpu renovāciju.

Vannas istabu renovācija var būt sarežģīts process, un renovācijas cena ir atkarīga no renovācijas plānu mēroga.

Taču vai jaunam izskatam un sajūtām vienmēr ir nepieciešama pilnīga vannas istabas pārbūve? Iespējams, nē.

Uzstādiet jaunus elementus un ierīces


Vienkāršākais un izmaksu ziņā efektīvākais veids, kā piešķirt vannas istabai jaunu izskatu, ir pārveidot to, veicot daudz nemaksājošā aprīkojuma aizstāšanu un esošā aprīkojuma papildināšanu. Tālāk aprakstīti pieci ātri ieviešami vannas istabas uzlabojumi.

1. Aizstājiet dušas aizkarus

Mēs visi zinām, ka dušas aizkari ir visekonomiskākais risinājums. Taču, ja mērķis ir novērst ūdens šļakatu nonākšanu uz vannas istabas grīdas un — ilgtermiņā — pelējuma rašanos, aizkari ne vienmēr ir labākais risinājums. Dušas aizkara vai dušas sienas aizstāšana ir vienkārša metode, kas vannas istabu padara jaunāku 5 minūtēs.

Dušas aizkaru nomainiet regulāri, un laiku pa laikam uzstādiet arī jaunu dušas sienu. Ir pieejamas dažādu modeļu un izmēru dušas sienas, kas vannas istabai piešķirs svaigas un plašas telpas iespaidu.

2. Atjauniniet apgaismojumu

Atmosfēru vannas istabā var viegli nomainīt ar pareizi izvēlētu apgaismojumu. Nav pārsteigums, ka vannas istabas apgaismojuma nomaiņa ir viena no visbiežāk izmantotajām interjera atsvaidzināšanas metodēm.

Ja jūs vēlaties panākt visaptverošu efektu, apsveriet ieguldījumus aptumšojamā vai integrētā apgaismojumā, piemēram, piemēram, aiz spoguļiem uzstādītā apgaismojumā.

3. Pārprojektēšana un reorganizācija

Daudziem no mums vannas istabā nav daudz brīvas vietas. Nelielas vannas istabas renovāciju var papildināt arī uzstādot piemērotus vannas istabas skapjus un vannas istabas piederumu glabāšanas sistēmas, kas ir ātri ieviešams un budžetam draudzīgs risinājums, kas uzlabo vannas istabas stilu un funkcionalitāti.

Vannas istabas skapji paplašina piederumu glabāšanas iespējas, veido sakārtotu un organizētu izskatu, un taupa vietu, kas ir īpaši svarīgi mazākās vannas istabās.

4. Uzstādiet jaunu izlietni

Ja vēlaties ko vairāk, jaunu izskatu vannas istabai var piešķirt arī uzstādot jaunu izlietni. Attiecībā uz izlietnes formu, iespējas ir teju bezgalīgas.

Tā kā vannas istabas dizainā pastāv tendence izmantot organiskas un dabiskas formas, apaļas, ovālas vai elipse formas izlietnes noapaļotās formas vannas istabas iekārtojumam var piešķirt pilnīgi jaunu iespaidu. Dažādus ģeometriskos dizainus var aplūkot šeit.

5. Jauna klozetpoda uzstādīšana

Vecie klozetpodi katrā skalošanas reizē patērē līdz 13 litriem ūdens. Tas ievērojami palielina ūdens patēriņu.

Apsveriet ieguldījumu jaunā, efektīvākā un videi draudzīgā klozetpodā. Šāds klozetpods ne tikai gādās par jaunām sajūtām, bet arī ilgtermiņā samazinās ūdens patēriņu un izmaksas.

Ko darīt, ja vienīgā iespēja ir renovācija?

Ja esošajā sistēmā vai ierīcēs veidojas noplūdes, var būt nepieciešama to nomaiņa. Iespējams, ir pat vēlme izveidot pilnīgi jaunu izkārtojumu, piemēram, nomainot flīzes, un izdarot izmaiņas kanalizācijas vadu, ūdensvada un santehnikas ierīču novietojumā.

Dažreiz pilnīga renovācija ir vienīgā iespēja. Taču aptuvenas renovācijas cenas noteikšana ir sarežģīta. Renovācijā var nākties ietvert grīdu uzlaušanu, tas ietvaros var būt nepieciešams likvidēt noplūdes avotus vai neblīvas vietas grīdās un flīzējumā.

Vai tā būtu nelielas vannas istabas renovācija, vai liela mēroga projekts, profesionālu santehniķa darba izmaksas, darbu kopapjoms un izmantojamo materiālu cenas var būtu ļoti dažādas.

Domājot par renovāciju ir jāapsver daudzi aspekti, t.sk., renovācijas cena, vannas istabas izmēri un to, vai darbus paredzēts veikt paša spēkiem, vai piesaistot profesionāļus. Ja jūs nolemjat īstenot pilnīgu renovāciju, pielieciet visas pūles, lai gūtu skaidru priekšstatu par vannas istabas renovācijas cenu.


Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija? Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!

Vairāk iedvesmas rakstu un dizaina padomu