Padomi par vannas istabas plānošanu

Mēs ne tik bieži renovējam vai būvējam jaunas vannas istabas, un paredzamās izmaksas dažkārt var būt šķērslis, lai sāktu darbu.

Šī iemesla dēļ esam apkopojuši dažus rakstus par lietām, kas jāņem vērā, pirms sākt darbu, piemēram, kā plānotajā kvadrātmetru platībā paredzēt budžetu vai optimizēt telpu.

Vannas istabas plānošana

Trīs vienkārši soļi sapņa pārvēršanai realitātē

Ar vannas istabas renovāciju ir saistīti daudzi jautājumi. Ja neesat profesionālis un neesat līdzīgu procesu īstenojis jau iepriekš, visu nepieciešamo darbību, iespēju un lēmumu izvērtēšana var būt sarežģīta.

Vairāk lasiet šeit
Vannas istabas cenas

Cik maksās jūsu jaunā sapņu vannas istaba?

Sākot domāt par vannas istabas dizainu, gluži dabiski, prātā nāk izmaksas. Pirms iedziļināšanās dizaina procesā, iepazīstieties ar vannas istabas renovācijas cenām, un padomājiet, vai darbus veikt pašam, vai uzticēt profesionāļiem.

Vairāk lasiet šeit
 Ifö vannas istaba

Vannas istabas renovācija vai izskata atsvaidzināšana?

Iepazīstieties ar šiem vienkāršajiem un ar nelielām izmaksām īstenojamajiem renovācijas padomiem, kas vecajai vannas istabai liks izskatīties gluži kā jaunai. Uzziniet, kā to uzsākt jau šodien.

Vairāk lasiet šeit
Vannas istabas izmēri

Dažādi vannas istabas izmēri

Uzziniet, kā izveidot nevainojamu vannas istabas dizainu. Tā ir lieliska iespēja maksimāli izmantot savu telpu stilā.

Vairāk lasiet šeit
Mazā vannas istaba

Risinājumi mazām vannas istabām

Kā maksimāli lietderīgi izmantot pieejamo telpu mazā vannas istabā? Uzziniet par to, kā ietaupīt telpu, izmantojot šos lieliskos risinājumus mazām vannas istabām.

Vairāk lasiet šeit
Iedvesmots un tendences

Iedvesmots un tendences

Saņemiet jaunākos padomus un ieteikumus par vannas istabas krāsām, materiāliem, interjera dizainu un izstrādājumu izvēli.

Iedvesmas un tendenču pārskats
Vannas istabas produktu izvēle

Vannas istabas produktu izvēle

Mēs cenšamies jums palīdzēt izvēlēties nepieciešamos produktus, ņemot vērā jūsu pašreizējo un turpmāko dzīves situāciju.

Vannas istabas produktu izvēles pārskats
Higiēnas un viegli tīrāmas vannas istabas

Higiēnas un viegli tīrāmas vannas istabas

Veiciet pareizo izvēli, izvēloties produktus un veidojot vannas istabas dizainu, un jūs gūsiet labumu no tā katru nedēļu.

Higiēnas un viegli tīrāmas vannas istabas pārskats