Ifö vannas istaba

Kādēļ vajadzētu spoguļus ar apgaismojumu.

Apgaismoto vannas istabas spoguļu un vannas istabas skapju burvība

Gaismas dizains būtiski ietekmē to, kā mēs savās mājās dzīvojam un jūtamies. Ziemeļvalstīs notiek nepārtraukta gaismas instalāciju dizaina optimizācija, kuras mērķis ir nodrošināt cilvēkiem ikdienā nepieciešamo gaismas daudzumu.

Jo īpaši privātmājās notiek pastiprināta pievēršanās viedām apgaismes iekārtām, kas novērš dienasgaismas trūkumu un ļauju pārlaist gada tumšos mēnešus. Tas, protams, attiecas arī uz vannas istabām. Gaisma var būt vienkārša, apslāpēta un neuzkrītoša. Tajā pašā laikā gaisma var būt arī akcentējoša, fokusējoša vai kontrastējoša, tā var arī paslēpt vietas, kuru izcelšana nav nepieciešama. Vannas istabās parasti vēlas izmantot dažādus risinājumus. Apgaismojumam ir jābūt funkcionālam, bet tam ir arī jārada silta vispārējā gaisotne.

Kā apvienot visu labāko?

Uzziniet, kā mūsdienu vannas istabas spoguļi var sekmēt ideālas vannas istabas gaisotnes veidošanu.

Īpašs gaismas pieskāriens vannas istabai

Meklējot ideālu apgaismojumu vannas istabai, mērķis nav tikai vairāku gaismas avotu uzstādīšana. Mērķis ir izveidot ideālu gaisotni, izmantojot dabisku un estētisku gaismu.

Viss, ko nepieciešams zināt par vannas istabas apgaismojumu ir lasāms tālāk.

Apgaismoto vannas istabas spoguļu priekšrocības

Ja mājā ir kāda vieta, kurā mēs sevi vēlamies redzēt visprecīzāk, tā ir vannas istaba. Stāvot vannas istabas spoguļu priekšā, mēs nevēlamies, lai nepareizi iekārtots apgaismojums uz sejas veidotu nevajadzīgas ēnas.

Tieši tādēļ modernās vannas istabās aizvien biežāk ir redzami apgaismoti vannas istabas spoguļi un apgaismoti vannas istabas skapji: Tie gādā par vannas istabā notiekošajām darbībām nepieciešamo funkcionālo apgaismojumu, vienlaikus radot arī izliedētu un siltu dekoratīvu un netiešu gaismu.

Vannas istabas spoguļu un apgaismotu vannas istabas spoguļu salīdzinājums

Viss, ar ko apaļi, mazi vai lieli vannas istabas spoguļi ar integrētu apgaismojumu atšķiras no parastiem vannas istabas spoguļiem, ir integrēts LED apgaismojums.

LED apgaismojums var būt iebūvēts spoguļa augšdaļā, vai arī būt veidots kā divas taisnstūra formas apgaismojuma joslas abās spoguļa pusēs.

Šis apgaismojuma iekārtojums nodrošina to, ka vannas istabā veicamās ikdienas darbības neapgrūtina nepietiekams apgaismojums vai ēnas, bet apvaldītāka gaisma spoguļa apakšā gādāt arī par vannas istabai piemērotu gaisotni.

The magic of mirror cabinets with light

Apgaismoti spoguļu skapju maģija

Lai visu novietotu vienviet, vannas istabas spoguli var kombinēt ar vannas istabas skapi.

Spoguļa skapji ar LED apgaismojumu ir pieejami dažādos izmēros un formās. Ir pieejami arī spoguļu skapji, kuriem ir integrētas veramas durvis ar spoguļiem abās pusēs. Šāds risinājums paplašina spoguļa virsmu un piederumu, piemēram, kosmētikas, glabāšanas iespējas iekšējos nodalījumos.

LED apgaismojums, kas uzstādīts virs vannas istabas skapja durvīm, nodrošina perfekti līdzsvarotu un fona apgaismojumu un dod pietiekami daudz gaismas ikdienas darbībām.

Neatkarīgi no tā, vai vannas istabā ir uzstādīti vannas istabas spoguļi vai apgaismoti spoguļu skapji, LED apgaismojums ir lielisks veids, kā samazināt enerģijas patēriņu, jo LED ir videi draudzīgs risinājums, kas izceļas ar ilgmūžību un izturību.

Ko gan vēl gaidīt?


Izvēlei ir pieejami dažādu formu, izmēru un ietvaru vannas istabas spoguļi un spoguļu skapji. Ir tika jāizvēlas vēlamais stils, un jāatrod pareizais līdzsvars starp estētiku, dizainu un funkcionalitāti.


Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!


Vairāk iedvesmas rakstu un dizaina padomu