Privātuma politika

un datu aizsardzības paziņojumsklientiem, piegādātājiem un citiem sadarbības partneriem

1. PIEMĒROŠANAS JOMA

1.1. Jūsu personas datu aizsardzība mums ir svarīga. Šī personas datu aizsardzības paziņojuma mērķis ir informēt Geberit tiešsaistes pakalpojumu lietotājus, jo īpaši Geberit tīmekļa vietnes(-ņu) (“tīmekļa vietne“), lietotājus, kā arī klientus, piegādātājus un citus sadarbības partnerus par personas datu apstrādi Geberit uzņēmumos ES, Šveicē un Norvēģijā. Ņemot to vērā, ne visi šīs informācijas aspekti varētu attiekties uz jums.

1.2. Personas dati šīs privātuma politikas izpratnē ir visi dati, kas attiecas vai ir attiecināmi personiski uz jums, piemēram, vārds, adrese vai e-pasta adrese.

2. ATBILDĪGĀ PERSONA
2.1. Jūsu apmeklētās Geberit tīmekļa vietnes uzturētājs un līdz ar to – pārzinis – ir Geberit uzņēmums, kas norādīts attiecīgās tīmekļa vietnes īpašnieka atrunā.

2.2. Persona, kas atbild par jūsu personas datu apstrādi jebkurā citā gadījumā (( norādiet uzņēmuma nosaukumu un pasta adresi, izmantojot šo dokumentu ))

3.2 DATU AIZSARDZĪBAS UZRAUDZĪTĀJS
Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības uzraudzītāju, rakstot uz e-pastudataprotection@geberit.com vai mūsu pasta adresi ar norādi “datu aizsardzības uzraudzītājs”.4. AUTOMATIZĒTA DATU IEVĀKŠANA UN APSTRĀDE GEBERIT TĪMEKĻA VIETNĒS

4.1. Kā ikviena tīmekļa vietne arī mūsu serveris automātiski un uz laiku ievāc servera žurnālfailu informāciju, kas tiek pārsūtīta ar pārlūka starpniecību, ja jūs šo pārsūtīšanu neesat deaktivējis. Ja jūs vēlaties aplūkot mūsu tīmekļa vietni, mēs ievācam šādus datus, kas mums ir tehniski nepieciešami, lai uzrādītu jums mūsu tīmekļa vietnes un nodrošinātu stabilitāti un drošību:
pieprasošā datora IP adreseklienta datu pieprasījumshttp atbildes kodsinterneta lapa, no kuras jūs mūs apmeklējat (vietrādis URL),servera pieprasījuma pulksteņa laikspārlūka tips un versijapieprasošā datora izmantotā operētājsistēma.

4.2. Šo servera žurnālfailu datu uz personām attiecināta izvērtēšana nenotiek. Ja iepriekš minētā informācija ietver personas datus (it īpaši IP adresi), ievākšana tiek veikta, juridiski pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Šai ziņā mūsu likumīgo interešu pamats ir mūsu tīmekļa vietņu noteikumiem atbilstīgas darbības nodrošināšana. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot 2. punktā norādīto kontaktinformāciju. Iepriekš minēto datu ievākšana ir nepieciešama, lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietņu funkciju darbību.

4.3. Mūsu tīmekļa vietnes izmanto turpmāk aprakstītās tehnoloģijas un rīkus. Ja jūs nevēlaties, lai tie tiktu izmantoti, mēs pie attiecīgā rīka nosauksim dažādas iespējas un iestatījumus, lai novērstu tā lietošanu.

4.4. GOOGLE ANALYTICS
4.4.1. Mūsu tīmekļa vietnes izmanto Google Analytics, Google Inc (1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, ASV; “Google”) tīmekļa analīzes pakalpojumu. Lietošana iekļauj režīmu “Universal Analytics”. Tādējādi datus, sesijas un saziņu no vairākām ierīcēm iespējams pakārtot pseidonimizētam lietotāja ID un analizēt lietotāja darbības vairākās ierīcēs. Google Analytics izmanto tā sauktās sīkdatnes. Tie ir teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā un ļauj veikt analīzi par to, kā jūs izmantojat attiecīgo tīmekļa vietni.

4.4.2. Sīkdatnes radītā informācija par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni(-es), parasti tiek pārraidīta Google serverim ASV un tur saglabāta. Tā kā mūsu tīmekļa vietnēs ir aktivēta IP anonimizācija, Google tomēr iepriekš saīsina jūsu IP adresi Eiropas Savienības dalībvalstu un citu Eiropas Ekonomikas zonas līgumvalstu ietvaros. Tikai izņēmuma gadījumos Google serverim ASV tiek pārraidīta pilna IP adrese un tur saīsināta. Google Analytics no jūsu pārlūka nosūtītā IP adrese netiek apvienota ar citiem Google datiem. Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu to, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, lai sagatavotu informāciju par aktivitātēm tīmekļa vietnē un lai tīmekļa vietnes uzturētājam sniegtu citus pakalpojumus, kas ir saistīti ar tīmekļa vietnes un interneta lietošanu.

4.4.3 Sīkdatņu saglabāšanu jūs varat novērst, atbilstoši iestatot savas pārlūkprogrammas programmatūru; tomēr mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas pilnā apjomā. Turklāt jūs varat novērst, ka sīkdatnes radītie un uz jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu attiecinātie dati (tai skaitā IP adrese) tiek nodoti Google, kā arī to, ka Google šos datus apstrādā, lejupielādējot un instalējot pārlūka pievienojumprogrammu (vietnē https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de. Atteikšanās sīkdatnes novērš turpmāku jūsu datu ievākšanu, apmeklējot attiecīgo tīmekļa vietni. Lai novērstu Universal Analytics veikto ievākšanu dažādās ierīcēs, jums visās lietotajās sistēmās ir jāizpilda atteikšanās (Opt-Out).

4.4.4. Google Analytics izmantošana tiek veikta uz mūsu likumīgo interešu pamata attiecībā uz mūsu tīmekļa vietņu veidošanu atbilstoši vajadzībām, statistisko izvērtējumu, kā arī efektīvu reklāmu. Juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

4.5. GOOGLE ADWORDS4.5.1. Mēs izmantojam Google Adwords piedāvājumu (tostarp Google Adwords veicinošo tirgvedību), lai ar reklāmas līdzekļu palīdzību (tā dēvētajiem Google Adwords) ārējās tīmekļa vietnēs pievērstu uzmanību mūsu pievilcīgajiem piedāvājumiem. Saistībā ar datiem par reklāmas kampaņām mēs varam noteikt, cik sekmīgi ir bijuši atsevišķi reklāmas pasākumi. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jūs interesējošas reklāmas, veidotu savu tīmekļa vietni jums interesantāku un panāktu taisnīgu reklāmas izmaksu aprēķinu.

4.5.2. Šos reklāmas līdzekļus Google piegādā, izmantojot tā dēvēto “Ad Server”. Šim nolūkam mēs izmantojam Ad Server sīkdatnes, ar ko var izmērīt noteiktus sekmju parametrus, piemēram, reklāmu uzrādīšanu vai lietotāju klikšķus. Ja jūs mūsu tīmekļa vietnē nokļūstat ar Google reklāmas starpniecību, Google Adwords jūsu datorā saglabā sīkdatni. Šīs sīkdatnes pēc 90 dienām parasti zaudē spēku, un tām nav jākalpo tam, lai būtu iespējams jūs personiski identificēt. Šajā sīkdatnē parasti tiek saglabātas analīzes vērtības, piemēram, sīkdatnes unikālais ID, reklāmas ietekmju (Ad-Impression) skaits vienā izvietojumā (biežums) (Frequency), pēdējā ietekme (Impression) (svarīgs parametrs attiecībā uz Post-View-Conversion), kā arī atteikšanās informācija (atzīme, ka lietotājs vairs nevēlas tikt uzrunāts).

4.5.3. Šīs sīkdatnes ļauj Google atpazīt jūsu interneta pārlūku. Ja lietotājs apmeklē noteiktas Adwords klienta tīmekļa vietnes lapas un viņa datorā saglabātās sīkdatnes derīguma termiņš vēl nav beidzies, Google un klients var atpazīt, ka lietotājs ir noklikšķinājis uz reklāmas un ticis pārsūtīts uz šo lapu. Katram Adwords klientam tiek piešķirta cita sīkdatne. Tādējādi sīkdatnes nevar izsekot Adwords klientu tīmekļa vietnē. Mēs paši minēto reklāmas pasākumu nolūkā personas datus neievācam un neapstrādājam. No Google mēs saņemam tikai statistiskus izvērtējumus. Ar šo izvērtējumu palīdzību mēs varam redzēt, kuri no izmantotajiem reklāmas pasākumiem ir bijuši īpaši efektīvi. Reklāmas līdzekļu izmantošanas rezultātā mēs nesaņemam plašākus datus, un jo īpaši mēs nevaram ar šīs informācijas palīdzību identificēt lietotājus.

4.6. DOUBLECLICK BY GOOGLE
4.6.1. Mūsu tīmekļa vietnes izmanto rīku DoubleClick by Google. DoubleClick izmanto sīkdatnes, lai ieslēgtu lietotājam svarīgas reklāmas, uzlabotu ziņojumus par kampaņu sniegumu vai, ja ir aktivēta funkcija Frequency Capping, novērstu, ka viens lietotājs vairākkārt redz vienas un tās pašas reklāmas. Ar sīkdatnes ID Google fiksē, kuras reklāmas tiek ieslēgtas kurā pārlūkā, un var tādējādi novērst, ka tās tiek uzrādītas vairākkārt. Turklāt DoubleClick ar sīkdatnes ID palīdzību var fiksēt tā dēvētās konversijas (Conversions), kas ir saistītas ar reklāmu pieprasījumiem. Tas notiek, ja lietotājs redz DoubleClick reklāmu un vēlāk ar to pašu pārlūku atver reklamētāja tīmekļa vietni un tur kaut ko iegādājas. Saskaņā ar Google DoubleClick sīkdatnēs nav iekļauta personas datu informācija.

4.6.2. Izmantoto rīku Google Adwords un DoubleClick by Google dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar Google serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko Google ir ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: DoubleClick iekļaušanas rezultātā Google saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu interneta vietnes daļu vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam Google pakalpojumam, Google var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai aktuāli pierakstījies Google, pastāv iespēja, ka Google uzzina un saglabā jūsu IP adresi.

4.6.3. Papildinformācija par DoubleClick by Google ir pieejama vietnēhttps://www.doubleclickbygoogle.com/savukārt informācija par Google vispārējo datu aizsardzību pieejama vietnē:https://policies.google.com/privacy?hl=en&gl=de.

4.7. IR VAIRĀKI VEIDI, KĀ JŪS VARAT NOVĒRST DALĪBU GOOGLE ADWORDS UN DOUBLECLICK:

4.7.1.
izmantojot attiecīgu sava pārlūka iestatījumu; jo īpaši trešās puses sīkdatņu bloķēšana panāk to, ka jūs vairs nesaņemat reklāmas no trešajiem piedāvātājiem;

4.7.2. deaktivizējot sīkfailus reklāmguvumu uzskaitei, iestatot pārlūkprogrammu tā, lai sīkfaili no domēna “https://adwords.google.com/home/ tiktu bloķēti,https://adssettings.google.com, līdz ar to šis iestatījums tiks izdzēsts, tiklīdz izdzēsīsiet sīkdatnes;
4.7.3. deaktivizējot ieinteresēto pakalpojumu sniedzēju saistītās reklāmas, kuri piedalās pašregulācijas kampaņā “About Ads”, izmantojot saitihttp://www.aboutads.info/choices, līdz ar to šis iestatījums tiks izdzēsts, tiklīdz izdzēsīsiet sīkdatnes;
4.7.4. ilgstoši deaktivizējot Firefox, Internet Explorer vai Google Chrome pārlūkā saitēhttp://www.google.com/settings/ads/plugin. Mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnā apjomā izmantot visas šā piedāvājuma funkcijas.

4.8. Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu DoubleClick by Google izmantošanas likumīgās intereses ir uz interesēm attiecinātā reklāmu aktivēšana, kā arī vispārīga izsekošana tirgus izpētes nolūkos. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam atbilstīgu interešu noteikšanu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju.

4.9. APPNEXUS, MEDIA INNOVATION GROUP, ADFORM, PLISTA, SIZMEK4.9.1. Mūsu tīmekļa vietnes turklāt izmanto rīkus AppNexus, Media Innovation Group, Adform, Plista un Sizmek:

4.9.2. Šie rīki izmanto sīkdatnes, lai ieslēgtu lietotājam svarīgas reklāmas, uzlabotu ziņojumus par kampaņu sniegumu vai novērstu, ka viens lietotājs vairākkārt redz vienas un tās pašas reklāmas. Ar sīkdatnes ID rīki fiksē, kuras reklāmas tiek ieslēgtas kurā pārlūkā, un, ja ir aktivēta funkcija Frequency Capping, var tādējādi novērst, ka tās tiek uzrādītas vairākkārt. Saskaņā ar trešajiem piedāvātājiem rīku sīkdatnēs nav iekļauta personas datu informācija.
4.9.3. Izmantoto rīku dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar attiecīgā trešā piedāvātāja serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, kas tiek iegūti ar šo rīku palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: iekļaušanas rezultātā trešie piedāvātāji saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu interneta vietnes daļu vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas.

4.9.4. Mēs izmantojam šos rīkus, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, lai ieslēgtu jūsu interesēm atbilstošu reklāmu, kā arī vispārīgi tirgus izpētes nolūkos. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam atbilstīgu interešu noteikšanu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju.

4.9.5. Papildinformācija par šajā sadaļā nosauktajiem rīkiem ir pieejama vietnē https://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-dehttps://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-de,http://www.themig.com/en-us/privacy.html,https://site.adform.com/datenschutz-opt-out/,https://www.plista.com/about/privacy/, https://www.sizmek.com/privacy-policy/.

4.10. JŪS DAŽĀDOS VEIDOS VARAT NOVĒRST DALĪBU PAKALPOJUMOS APPNEXUS, MEDIA INNOVATION GROUP, ADFORM, PLISTA UN SIZMEK:

4.10.1. izmantojot attiecīgu sava pārlūka programmatūras iestatījumu; it īpaši trešo pušu sīkdatņu bloķēšana panāk to, ka jūs vairs nesaņemat reklāmas no trešajiem piedāvātājiem;

4.10.2. deaktivējot sīkdatnes, kas paredzētas Conversion Tracking, iestatot savu pārlūku tā, ka sīkdatnes no domēniemwww.appnexus.com,www.themig.com, “https://site.adform.com”,www.plista.com “www.sizmek.com” tiek bloķētas;

4.10.3.deaktivizējot to pakalpojumu sniedzēju reklāmas, kuri piedalās pašregulācijas kampaņā “About Ads”, izmantojot saitihttp://www.aboutads.info/

4.10.4. ilgstoši deaktivējot Firefox, Internet Explorer vai Google Chrome pārlūkā, izmantojot saitihttp://www.google.com/settings/ads/plugin. Mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas mūsu tīmekļa vietņu funkcijas.

4.11. FACEBOOK PIELĀGOTĀS AUDITORIJAS

4.11.1. Tāpat mūsu tīmekļa vietnes izmanto Facebook Inc., 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, ASV, veicinošās tirgvedības funkciju “Custom Audiences”. Tādējādi mūsu tīmekļa vietņu lietotājiem, apmeklējot sociālo tīklu Facebook vai citas tīmekļa vietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas (“Facebook-Ads”). Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļa vietnes veidotu jums interesantākas.

4.11.2. Izmantotā tirgvedības rīka dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar Facebook serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko Facebook ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: Facebook Custom Audiences iekļaušanas rezultātā Facebook saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļa vietni internetā vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam Facebook pakalpojumam, Facebook var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai aktuāli pierakstījies Facebook, pastāv iespēja, ka Facebook uzzina un saglabā jūsu IP adresi un citas identificēšanas pazīmes.

4.11.3. Funkcijas “Facebook Custom Audiences” deaktivizēšana ir iespējama, izmantojot attiecīgu pārlūka iestatījumu vai – pierakstītiem lietotājiem –
apmeklējot saiti https://www.facebook.com/settings/?tab=ads#_.

4.11.4. Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu likumīgā interese, pielietojot šo rīku, ir interesēm pielāgotas reklāmas īstenošana. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš minēto kontaktinformāciju.

4.11.5. Papildu informāciju par Facebook īstenoto datu apstrādi jūs saņemsiet saitē https://www.facebook.com/about/privacy.

4.12. SĪKDATNES

4.12.1. Līdzās 4.11. punktā minētajām sīkdatnēm mūsu tīmekļa vietnes izmanto vēl citas sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas lokāli tiek saglabāti jūsu pārlūka kešatmiņā. Turpmāk uzskaitītas sīkdatnes mēs izmantojam, lai nodrošinātu jūsu izmantotā pakalpojuma īstenošanu vai pieejamību atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam. Mūsu likumīgā interese apstrādāt datus pastāv nolūkā optimizēt vietnes iestatījumus attiecībā uz jūsu izmantoto gala ierīci un pielāgot lietotāja saskarnes. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju. Turpmāk minētie sīkdatņu veidi, kuru apjoms un darbības princips tiks izklāstīts turpinājumā, tiek izmantoti mūsu tīmekļa vietnēs:
pagaidu sīkdatnes (sk. 4.12.2.);pastāvīgās sīkdatnes (sk. 4.12.3.).|

4.12.2. Pagaidu sīkdatnes tiek automātiski dzēstas, kad jūs aizverat pārlūku. Pie tām īpaši ir pieskaitāmas sesijas sīkdatnes. Tās saglabā tā dēvēto sesijas ID, ar kuru iespējams klasificēt jūsu pārlūka dažādos pieprasījumus kā piederīgus kopējai sesijai. Tādējādi ir iespējams atpazīt jūsu datoru, ja jūs atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē. Sesijas sīkdatnes tiek dzēstas, ja jūs izrakstāties vai aizverat pārlūku.

4.12.3. Pastāvīgās sīkdatnes tiek automātiski dzēstas pēc definēta laika, kas var atšķirties atkarībā no sīkdatnes. Sīkdatnes jūs varat jebkurā laikā dzēst sava pārlūka drošības iestatījumos.

4.12.4. Jūs varat konfigurēt sava pārlūka iestatījumus atbilstoši savām vēlmēm un, piemēram, noraidīt trešo pušu vai visu sīkdatņu pieņemšanu. Mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas mūsu tīmekļa vietnes funkcijas.5. BRĪVPRĀTĪGI SNIEGTU DATU IEVĀKŠANA UN APSTRĀDE

5.1. Mēs ievācam un apstrādājam personas datus, kuri mums tiek sniegti brīvprātīgi, komunicējot ar klientiem, piegādātājiem un citiem sadarbības partneriem (piemēram, izmantojot e-pastu, tālruni vai mūsu tīmekļa vietnes).
Mēs apstrādājam datus šādos nolūkos:

5.1.1. Lai uzturētu mūsu līgumattiecības, apstrādātu pieprasījumus, pasūtījumus un uzdevumus vai sagatavotos līguma noslēgšanai, mums ir nepieciešami jūsu personas dati (piem., vārds, uzvārds, e-pasta adrese, dzīves vietas adrese, dzimšanas datums, tālruņa numurs, amats, bankas dati). Datu apstrādes mērķi ir atkarīgi no paredzētās sadarbības. Mēs ievācam šos datus, lai sniegtu jums attiecīgos pakalpojumus vai varētu izpildīt ar jums esošās līgumattiecības. Iepriekš minētā juridiskais pamatojums ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.

5.1.2. Turklāt mēs izmantojam jūsu datus arī reklāmas nolūkos vai klientu aptaujās, lai sniegtu jums informāciju par produktiem, pakalpojumiem un pasākumiem, it īpaši pa pastu sūtītu materiālu un e-pastā sagatavotu informatīvu jaunumu veidā vai, nodibinot kontaktus, piem., ar īsziņām vai pa tālruni. Iepriekš minētā juridiskais pamatojums ir mūsu likumīgās intereses atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju. Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret savu datu izmantošanu reklāmas nolūkos. Izsmeļošāku informāciju par savām tiesībām iebilst jūs atradīsiet šā datu aizsardzības paziņojuma 7. punktā.

5.1.3. Valstīs, kurās atbilstīgi vietējiem likumiem mūsu pienākums būs minētajiem reklāmas pasākumiem iepriekš saņemt jūsu piekrišanu, mēs to, protams, darīsim. Tādā gadījumā jūsu datu apstrādes juridiskais pamatojums ir jūsu piekrišana (VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts). Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt. Lai to izdarītu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš minēto kontaktinformāciju, vai izpildiet attiecīgos norādījumus mūsu reklāmas paziņojumos. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir piekrišana pirms atsaukuma.

6. JŪSU DATU NODOŠANA TREŠAJĀM PUSĒM

Jūsu personas datu nodošana bez jūsu nepārprotamas iepriekšējas piekrišanas parasti tiek veikta tikai turpmāk minētajos gadījumos:

6.1. TIESĪBU AIZSARDZĪBAS NOLŪKĀJa tas ir nepieciešams mūsu pakalpojumu nelegālas izmantošanas noskaidrošanai vai tiesību īstenošanas nolūkos, personas dati tiek nodoti kriminālizmeklēšanas iestādēm, kā arī nepieciešamības gadījumā cietušajām trešajām personām. Tomēr tas notiek tikai, ja ir konkrētas nelikumīgas vai ļaunprātīgas rīcības pazīmes. Tālāknodošana var notikt arī, ja tas ir nepieciešams lietošanas, lai panāktu noteikumu vai citu vienošanos izpildi. Turklāt mums ir jāpilda tiesību aktos paredzētais pienākums pēc pieprasījuma sniegt informāciju noteiktām valsts iestādēm. Tās ir kriminālizmeklēšanas iestādes, iestādes, kas izmeklē ar soda naudām apliekamus administratīvos pārkāpumus, un finanšu iestādes.
Šo datu nodošana tiek veikta, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm saistībā ar ļaunprātīgas lietošanas apkarošanu, noziegumu izmeklēšanu un lai celtu vai aizstāvētu likumīgas prasības atbilstīgi VDAR 6. panta 1. daļas f) apakšpunktam. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam atbilstīgu interešu noteikšanu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju.

6.2. DATU APSTRĀDĀTĀJILai sniegtu pakalpojumus, mums ir jāizmanto līgumiski saistītu trešo uzņēmumu un ārējo pakalpojumu sniedzēju (“datu apstrādātājs”) pakalpojumi. Šādos gadījumos personas dati tiek nodoti šiem datu apstrādātājiem, lai tie varētu veikt turpmāku apstrādi. Personas dati tiek nosūtīti arī citām Geberit grupas sabiedrībām. Mēs rūpīgi izvēlamies un regulāri pārbaudām šos datu apstrādātājus. Datu apstrādātāji drīkst izmantot datus tikai un vienīgi mūsu definētajiem mērķiem, turklāt mēs tiem uzliekam līgumisku pienākumu ar jūsu datiem rīkoties tikai un vienīgi atbilstīgi šim datu aizsardzības paziņojumam, kā arī piemērojamiem datu aizsardzības likumiem.

Konkrēti mēs īpaši izmantojam turpmāk minēto datu apstrādātāju pakalpojumus:
6.2.1. citas Geberit sabiedrības centralizētas klientu pārvaldības un pasūtījumu izpildes nolūkā;

6.2.2. citas Geberit sabiedrības, lai sniegtu centralizētus IT un cita veida pakalpojumus citām koncerna sabiedrībām;

6.2.3. loģistikas pakalpojumu sniedzēji, lai nosūtītu jums pie mums pasūtītos produktus, tirgvedības dokumentus un citus priekšmetus;

6.2.4. maksājumu pakalpojumu sniedzēji, lai nodrošinātu mūsu savstarpējo maksājumu izpildi;

6.2.5. servisa pakalpojumu sniedzēji montāžas darbiem un pēcpārdošanas pakalpojumiem;
6.2.6. servisa pakalpojumu sniedzēji informatīvo biļetenu nosūtīšanai vai klientu aptauju veikšanai;

.2.76.2.7 IT pakalpojuma sniedzējus programmatūras un aparatūras nodrošināšanai, kā arī apkopes darbu veikšanai.
Datu nodošana datu apstrādātājiem tiek veikta, pamatojoties uz VDAR 28. panta 1. punktu vai alternatīvi – pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm attiecībā uz saimnieciskajām un tehniskajām priekšrocībām, kuras gūstam, izmantojot specializētu datu apstrādātāju pakalpojumus, ciktāl jūsu tiesības un intereses aizsargāt savus personas datus nav svarīgākas, VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam atbilstīgu interešu noteikšanu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju.7. JŪSU TIESĪBAS

7.1. Attiecībā uz jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam, jums ir turpmāk aprakstītās tiesības. Lai īstenotu savas tiesības, lūdzu, vērsieties pie mums ar rakstveida pieprasījumu, izmantojot iepriekš minēto kontaktinformāciju vai šo e-pasta adresi:dataprotection@geberit.com.

7.2. PIEKĻUVES TIESĪBAS

Jums ir tiesības jebkurā laikā VDAR 15. pantā noteiktajā apjomā pēc pieprasījuma saņemt informāciju par datiem un jūsu personas datiem, kurus apstrādājam.7.3. TIESĪBAS UZ LABOŠANU UN DZĒŠANU

Jums ir tiesības atbilstīgi VDAR 17. pantā aprakstītajiem priekšnosacījumiem pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus. Šie priekšnosacījumi it īpaši paredz tiesības dzēst datus, ja personas dati vairs nav nepieciešami nolūkiem, kuriem tie tika vākti vai citādi apstrādāti. Šo tiesību īstenošana atbilstīgi VDAR 17. panta 3. punktam ir ierobežota gadījumos, kad mums ir nepieciešami jūsu dati juridiska pienākuma izpildei vai lai aizstāvētu likumīgas prasības.ums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežotu apstrādi atbilstīgi VDAR 18. pantam. Šīs tiesības it īpaši pastāv, ja mūsu un jūsu starpā nav vienprātības par personas datu pareizumu, uz tik ilgu laiku, kas nepieciešams, lai pārbaudītu pareizumu, kā arī, ja jūs, lai gan jums ir tiesības dzēst, dzēšanas vietā pieprasāt ierobežotu apstrādi, tāpat, ja dati mūsu mērķu sasniegšanai vairs nav nepieciešami, tomēr jums tie ir nepieciešami tiesisko pretenziju celšanai, īstenošanai un aizstāvēšanai, kā arī, ja mūsu starpā vēl nav vienprātības par iebilduma sekmīgu īstenošanu. Ja jūsu datu apstrāde tika atbilstoši ierobežota, tos drīkst apstrādāt tikai izņēmuma gadījumos, piemēram, ja jūs tam esat piekritis vai tas ir nepieciešams tiesību pretenziju celšanai.

7.5. TIESĪBAS IEBILST PRET APSTRĀDI

Jums, balstoties uz iemesliem saistībā ar jūsu īpašo situāciju, ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, kuras pamatā cita starpā ir VDAR 6. panta 1. punkta e) vai f) apakšpunkts, tostarp celt iebildumu atbilstīgi VDAR 21. pantam. Mēs pārtrauksim jūsu personas datu apstrādi, ja vien mēs nevarēsim norādīt uz pārliecinošiem likumīgiem apstrādes iemesliem, kas ir svarīgāki par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde vajadzīga, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības.

7.6. TIESĪBAS UZ DATU PĀRNEŠANU

Jums ir tiesības no mums saņemt savus personas datus, ko mums esat sniedzis, strukturētā, izplatītā, mašīnlasāmā formātā atbilstīgi VDAR 20. pantam. Saskaņā ar to cita starpā ir nepieciešams, ka datu apstrādes pamatā ir jūsu piekrišana un ka tā tiek veikta ar automatizētu procesu.

7.7. TIESĪBAS IESNIEGT SŪDZĪBU DATU AIZSARDZĪBAS UZRAUDZĪBAS
IESTĀDĒ

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē, jo īpaši tajā dalībvalstī, kurā ir jūsu pastāvīgā dzīvesvieta, darbavieta vai iespējamā pārkāpuma izdarīšanas vieta, ja jūs uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde veikta, pārkāpjot piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu noteikumus.

8. JŪSU DATU DZĒŠANAVispārīgi mēs dzēšam vai anonimizējam jūsu personas datus, tiklīdz mums tie vairs nav nepieciešami nolūkiem, kuriem mēs tos atbilstīgi iepriekš izklāstītajiem punktiem esam vākuši vai izmantojuši. Ja dati ir jāglabā likumā noteiktu iemeslu dēļ, tie tiek bloķēti. Dati turpmākai izmantošanai tādā gadījumā vairs nav pieejami. Ja jūsu vēlaties saņemt papildu informāciju par mūsu dzēšanas un glabāšanas termiņiem, lūdzu

9. NOLŪKA GROZĪJUMI

Jūsu personas datu apstrāde citiem nolūkiem, nekā aprakstīts, tiek veikta tikai, ja to atļauj tiesību norma vai jūs esat piekritis grozītajam datu apstrādes nolūkam. Ja turpmākā apstrāde ir paredzēta citiem mērķiem, nekā tiem, kuriem dati sākotnēji tika ievākti, mēs jūs pirms turpmākās apstrādes par šiem mērķiem informējam un sniedzam visu pārējo šim nolūkam svarīgo informāciju.

10. AUTOMATIZĒTI LĒMUMI PAR ATSEVIŠĶIEM GADĪJUMIEM VAI PROFILĒŠANAS
PASĀKUMI

Mēs neizmantojam automatizētus apstrādes procesus lēmuma pieņemšanai, mēs neizmantojam arī profilēšanu.

11. ŠĀ DATU AIZSARDZĪBAS PAZIŅOJUMA GROZĪJUMI

Šā personas datu aizsardzības paziņojuma aktuālā redakcija ir apskatāma saitē:

Versija: 2018. gada novembrī