Privātuma politika un datu aizsardzības paziņojums

klientiem, piegādātājiem un citiem sadarbības partneriem

Jūsu personas datu aizsardzība mums ir svarīga. Šī personas datu aizsardzības paziņojuma mērķis ir informēt Geberit tiešsaistes pakalpojumu lietotājus, jo īpaši Geberit tīmekļvietnes(-ņu) (“tīmekļvietne”), lietotājus, kā arī klientus, piegādātājus un citus sadarbības partnerus par personas datu apstrādi Geberit uzņēmumos ES, EEZ, Šveicē un Lielbritānijā. Ņemot to vērā, ne visi šīs informācijas aspekti varētu attiekties uz jums. Personas dati šīs privātuma politikas izpratnē ir visi dati, kas attiecas vai ir attiecināmi personiski uz jums, piemēram, vārds, adrese vai e-pasta adrese.

Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir llnorādiet Geberit sabiedrības nosaukumu un pasta adresi, kas attiecīgi izmanto šo dokumentull.

Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības nodaļu, tostarp datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz dataprotection@geberit.com vai rakstot uz mūsu pasta adresi ar norādi “Datenschutz” [Datu aizsardzība]. Lai konfidenciāli sazinātos ar mūsu datu aizsardzības speciālistu, lūdzu, izmantojiet šādu kontaktinformāciju: KREMER Rechtsanwälte, Disch-Haus, Brückenstraße 21, 60667 Köln, e-pasta adrese: dpo@geberit.com.

1. Automatizēta datu ievākšana un apstrāde Geberit tīmekļvietnēs

Mūsu tīmekļvietnes izmanto turpmāk aprakstītās tehnoloģijas un rīkus. Ja tie nav obligāti un jūs nevēlaties, lai tie tiktu izmantoti, mēs pie attiecīgā rīka nosauksim dažādas iespējas un iestatījumus, lai novērstu tā lietošanu.

1.1 Servera žurnālfaili

1.1.1 Kā ikviena tīmekļvietne arī mūsu serveris automātiski un uz laiku ievāc servera žurnālfailu informāciju, kas tiek pārsūtīta ar pārlūka starpniecību, ja jūs šo pārsūtīšanu neesat deaktivizējis. Ja jūs vēlaties aplūkot mūsu tīmekļvietni, mēs ievācam turpmākos datus, kas mums ir tehniski nepieciešami, lai uzrādītu jums mūsu tīmekļvietnes un nodrošinātu stabilitāti un drošību:

 • pieprasošā datora IP adrese
 • klienta datu pieprasījums
 • http atbildes kods
 • interneta lapa, no kuras jūs mūs apmeklējat (vietrādis URL),
 • servera pieprasījuma pulksteņa laiks
 • pārlūka tips un versija
 • pieprasošā datora izmantotā operētājsistēma

1.1.2 Šo servera žurnālfailu datu uz personām attiecināta izvērtēšana nenotiek. Ja iepriekš minētā informācija iekļauj personas datus (it īpaši IP adresi), ievākšana tiek veikta ar juridisko pamatu atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam. Šajā ziņā mūsu leģitīmo interešu pamats ir mūsu tīmekļvietņu noteikumiem atbilstīgas darbības nodrošināšana. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot 2. punktā norādīto kontaktinformāciju. Jūsu personas datu pagaidu uzglabāšana, ko mēs veicam, ir nepieciešama, lai jūsu datorā varētu piegādāt tīmekļvietni. Šim nolūkam jūsu personas dati ir jāglabā sesijas laikā. Jūsu personas datu uzglabāšana žurnālfailos tiek veikta, lai nodrošinātu tīmekļvietnes funkcionalitāti. Turklāt jūsu personas dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu mūsu informācijas tehnoloģiju sistēmu drošību. Jebkāda cita jūsu personas datu apstrāde nenotiek. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Gadījumā, ja jūsu personas dati tiek vākti, lai nodrošinātu tīmekļvietni, tas notiek, tiklīdz aizverat tīmekļvietni. Ja jūsu personas dati tiek glabāti žurnālfailos, tie tiks dzēsti ne vēlāk kā pēc 14 dienām. Ja glabāšana būs ilgāka, jūsu personas dati tiks anonimizēti, lai identificēšana vairs nebūtu iespējama.

1.2 Komforta uzlabošana, tīmekļvietnes optimizācija, lietotāju uzvedības analīze un personalizētas reklāmas attēlošana

1.2.1 Juridiskais pamats informācijas glabāšanai jūsu datorā vai mobilajā ierīcē vai piekļuvei informācijai, kas jau ir saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, ir jūsu piekrišana saskaņā ar valsts tiesību aktiem, ar kuriem transponē Direktīvu 2002/58/EK (direktīva par privāto dzīvi un elektronisko komunikāciju). Juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei saistībā ar sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju, piemēram, pikseļu, tagu, tīmekļa bākuguņu, pārlūkprogrammas pirkumu nospiedumu u. c. (“izsekošanas sīkdatnes”), izmantošanu ērtības uzlabošanai, tīmekļvietnes optimizācijai, lietotāju uzvedības analīzei un personalizētas reklāmas rādīšanai pēc apvienošanas ar jūsu līguma pamatdatiem un jūsu pirkumu vēsturi ir jūsu sniegtā piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

1.2.2 Jūsu personas datu apstrāde ļauj mums optimizēt tīmekļvietnes lietošanas ērtumu un veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus.

1.2.3 Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai.

1.2.4 Pārskatu par mūsu tīmekļvietnē izmantotajām sīkdatnēm varat atrast informācijā par sīkdatnēm, kas ir pieejama sīkdatņu akceptēšanas uznirstošā loga sadaļā “Mainīt sīkdatņu iestatījumus”. To atradīsiet mājaslapas kājenē. Tur jebkurā laikā varat pielāgot mūsu tīmekļvietnēs iestatītos sīkdatņu iestatījumus.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei kā daļu no sīkdatņu izsekošanas jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, veicot turpmāk minētās darbības:

(1) Piekrišanas iestatījumu maiņa mūsu tīmekļvietnē

Mūsu tīmekļvietnē mēs piedāvājam jums iespēju vienkārši atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, izmantojot izsekošanas sīkdatnes. Lai to paveiktu, varat atkal atvērt sīkdatņu akceptēšanas uznirstošo logu, izmantojot saiti mūsu tīmekļvietnes “kājenē” (“Mainīt sīkdatņu iestatījumus”).

Kad atsauksiet piekrišanu, jūsu datorā tiks saglabāta vēl viena sīkdatne, kas mums signalizēs neizmantot izsekošanas sīkdatnes. Ja jūs izdzēsiet attiecīgo sīkdatni, jums tiks lūgts sniegt piekrišanu nākamajā reizē, kad apmeklēsiet mūsu tīmekļvietni.

(2) Pārlūka iestatījumu mainīšana

Sīkdatņu sūtīšanu kopumā varat arī atslēgt vai ierobežot, mainot pārlūka iestatījumus. Jūs jebkurā laikā varat dzēst jau saglabātās sīkdatnes. To var izdarīt arī automātiski. Ja tiek deaktivizētas arī mūsu tīmekļvietnei tehniski nepieciešamās sīkdatnes, jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas tīmekļvietnes funkcijas.

(3) Google Analytics, Google Signals un Google Consent Mode API

Integrējot Google Analytics, Google Signals un Google Consent Mode API, mēs izmantojam tā saukto “servera puses tagošanu”. Šajā ziņā mūsu puse ierīko serveri starp mūsu veikto datu ievākšanu un pārraidīšanu uzņēmumam Google. Tādējādi mēs nodrošinām, ka personas dati netiek nosūtīti uzņēmumam Google.

Tāpat jūs papildus varat instalēt pārlūka pievienojumprogrammu, lai deaktivizētu Google Analytics. Šī pievienojumprogramma liek tīmekļvietnē izpildītajam Google Analytics JavaScript skriptam (ga.js, analytics.js un dc.js) neievākt jūsu personas datus.

Sīkāku informāciju par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību jūs atradīsiet vietnē http://www.google.com/analytics/terms/de.html vai https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=de.

1.3 Google Analytics un Google Signals

1.3.1 Mēs izmantojam Google nodrošinātos rīkus Google Analytics un Google Signals, lai analizētu mūsu tīmekļvietnes izmantošanu un optimizētu to. Pārzinis ir Google Ireland Limited, Google Building Gordon House, 4 Barrow St., Dublin, D04 E5W5, Īrija, vai citām valstīm Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV (abi kopā – “Google”).

1.3.2 Google Analytics saglabā sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkā 2 gadus kopš jūsu pēdējā apmeklējuma, ja vien jūs sīkdatnes neizdzēšat pirms tam. Šīs sīkdatnes satur nejauši ģenerētu lietotāja ID, pēc kura jūs var atpazīt turpmākajās tīmekļvietnes apmeklējuma reizēs. Ierakstītie dati kopā ar nejauši ģenerēto lietotāja ID parasti tiek pārraidīti Google serverim ASV, kur Google tos glabā, tādējādi padarot iespējamu pseidonimizētu lietotāju profilu izvērtēšanu. Par to Google sniedz mums apkopotu, anonīmu informāciju.

1.3.3 Google Signals ir Google Analytics funkcija, kas ļauj mums apskatīt demogrāfiskos datus un apkopotos datus par lietotāju interesēm un uzvedību. Ja esat devis piekrišanu sīkdatnēm, Google izmanto vēl citu informāciju, ko esat nosūtījis Google citu iemeslu dēļ, lai šo informāciju anonīmā veidā padarītu pieejamu mums.

1.3.4 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats Google Analytics, tostarp Google Signals izmantošanas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai. Google automātiski dzēš mūsu nosūtītos un ar sīkdatnēm saistītos datus pēc 14 mēnešiem. Google Analytics sīkdatņu maksimālais darbības ilgums ir 2 gadi.

1.3.5 Sīkāku informāciju par Google Analytics lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību jūs atradīsiet vietnēs: https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/de/, https://policies.google.com/?hl=de un https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=de. Vairāk informācijas par Google Signals jūs atradīsiet šeit: https://support.google.com/analytics/answer/9445345?hl=en#zippy=%2Cin-this-article.

1.4 Google Consent Mode API

1.4.1 Mēs izmantojam Google Consent Mode API, kuru nodrošina Google Ireland Limited, Google Building Gordon House, 4 Barrow St., Dublin, D04 E5W5, Īrija (“Google”). Google Consent Mode API ir saskarne (API = lietojumprogrammas saskarne), ar kuras palīdzību mūsu tīmekļvietne var informēt Google par to, vai esat izvēlējies sīkdatnes un, ja tā, tad kuras, lai aktivizētu tikai tās sīkdatnes, kurām esat piekritis. Ja piekrītat Google Analytics/Signals, tad Google Consent Mode API nosūta anonimizētu informāciju (tā sauktās ehotestēšanas rezultātus) par noteiktām darbībām tīmekļvietnē uzņēmumam Google datu modelēšanas nolūkos, ar kuras palīdzību mēs uzlabojam savu tīmekļvietni.

1.4.2 Juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei Google Consent Mode API izmantošanas ietvaros ir mūsu leģitīmās intereses saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu pārvaldīt piekrišanu sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām, kā arī ehotestēšanas rezultātu nosūtīšanas gadījumā – jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai.

1.4.3 Vairāk informācijas par Google Consent Mode jūs atradīsiet šeit: https://support.google.com/analytics/answer/9976101?hl=de.

1.5 Google Adwords

1.5.1 Mēs izmantojam Google Adwords piedāvājumu (tostarp Google Adwords veicinošo tirgvedību), lai ar reklāmas līdzekļu palīdzību (tā sauktajiem Google Adwords) ārējās tīmekļvietnēs pievērstu uzmanību mūsu pievilcīgajiem piedāvājumiem. Saistībā ar datiem par reklāmas kampaņām mēs varam noteikt, cik sekmīgi ir bijuši atsevišķie reklāmas pasākumi. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jūs interesējošas reklāmas, veidotu savu tīmekļvietni jums interesantāku un panāktu taisnīgu reklāmas izmaksu aprēķinu.

1.5.2 Šos reklāmas līdzekļus Google piegādā, izmantojot tā dēvēto “Ad Server”. Šim nolūkam mēs izmantojam Ad Server sīkdatnes, ar ko var izmērīt noteiktus sekmju parametrus, piemēram, reklāmu uzrādīšanu vai lietotāju klikšķus. Ja jūs mūsu tīmekļvietnē nokļūstat ar Google reklāmas starpniecību, Google Adwords jūsu datorā saglabā sīkdatni. Šīs sīkdatnes pēc 90 dienām parasti zaudē spēku, un tām nav jākalpo tam, lai būtu iespējams jūs personiski identificēt. Šajā sīkdatnē parasti tiek saglabātas analīzes vērtības, piemēram, sīkdatnes unikālais ID, reklāmas ietekmju (Ad-Impression) skaits vienā izvietojumā (biežums) (Frequency), pēdējā ietekme (Impression) (svarīgs parametrs attiecībā uz Post-View-Conversion), kā arī atteikšanās informācija (atzīme, ka lietotājs vairs nevēlas tikt uzrunāts).

1.5.3 Šīs sīkdatnes ļauj Google atpazīt jūsu interneta pārlūku. Ja lietotājs apmeklē noteiktas Adwords klienta tīmekļvietnes lapas un viņa datorā saglabātās sīkdatnes derīguma termiņš vēl nav beidzies, Google un klients var atpazīt, ka lietotājs ir noklikšķinājis uz reklāmas un ticis pārsūtīts uz šo lapu. Katram Adwords klientam tiek piešķirta cita sīkdatne. Tādējādi sīkdatnes nevar izsekot Adwords klientu tīmekļvietnē. Mēs paši minēto reklāmas pasākumu ietvaros personas datus neievācam un neapstrādājam. No Google mēs saņemam tikai statistiskus izvērtējumus. Ar šo izvērtējumu palīdzību mēs varam redzēt, kuri no izmantotajiem reklāmas pasākumiem ir bijuši īpaši efektīvi. Reklāmas līdzekļu izmantošanas rezultātā mēs nesaņemam plašākus datus, un jo īpaši mēs nevaram ar šīs informācijas palīdzību identificēt lietotājus.

1.5.4 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats “Google Adwords” piedāvājuma izmantošanas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai. Parasti atbilstošās sīkdatnes tiek dzēstas pēc 90 dienām.

1.5.5 Pārskatu par mūsu tīmekļvietnē izmantotajām sīkdatnēm saistībā ar Google Adwords pakalpojumu varat atrast informācijā par sīkdatnēm, kas ir pieejama sīkdatņu akceptēšanas uznirstošā loga sadaļā “Mainīt sīkdatņu iestatījumus”. To atradīsiet mājaslapas kājenē. Tur jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei Google Adwords izmantošanas ietvaros.

1.6 DoubleClick by Google

1.6.1 Mūsu tīmekļvietnes izmanto rīku DoubleClick by Google. DoubleClick izmanto sīkdatnes, lai ieslēgtu lietotājam svarīgas reklāmas, uzlabotu ziņojumus par kampaņu sniegumu vai, ja ir aktivēta funkcija Frequency Capping, novērstu, ka viens lietotājs vairākkārt redz vienas un tās pašas reklāmas. Ar sīkdatnes ID Google fiksē, kuras reklāmas tiek ieslēgtas kurā pārlūkā, un var tādējādi novērst, ka tās tiek uzrādītas vairākkārt. Turklāt DoubleClick ar sīkdatnes ID palīdzību var fiksēt tā dēvētās konversijas (Conversions), kas ir saistītas ar reklāmu pieprasījumiem. Tas notiek, ja lietotājs redz DoubleClick reklāmu un vēlāk ar to pašu pārlūku atver reklamētāja tīmekļvietni un tur kaut ko iegādājas. Saskaņā ar Google DoubleClick sīkdatnēs nav iekļauta personas datu informācija.

1.6.2 Izmantoto rīku Google Adwords un DoubleClick by Google dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar Google serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko Google ir ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: DoubleClick iekļaušanas rezultātā Google saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu interneta vietnes daļu vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam Google pakalpojumam, Google var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai aktuāli pierakstījies Google, pastāv iespēja, ka Google uzzina un saglabā jūsu IP adresi.

1.6.3 Vairāk informācijas par DoubleClick by Google jūs saņemsiet vietnē https://www.doubleclickbygoogle.com/, kā arī vispārīgi par Google datu aizsardzību vietnē: https://policies.google.com/privacy?hl=en&gl=de.

1.6.4 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats “DoubleClick by Google” piedāvājuma izmantošanas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai.

1.6.5 Pārskats par sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļvietnē saistībā ar Google DoubleClick pakalpojumu, ir atrodams sīkdatņu akceptēšanas uznirstošā loga sadaļā “Mainīt sīkdatņu iestatījumus”. To atradīsiet mājaslapas kājenē. Ir vairāki veidi, kā jūs varat novērst dalību Google Adwords un DoubleClick:

Jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei Google DoubleClick izmantošanas ietvaros, mūsu mājaslapas kājenē atkārtoti atverot sīkdatņu akceptēšanas uznirstošo logu un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

 • izmantojot attiecīgu sava pārlūka iestatījumu; jo īpaši trešās puses sīkdatņu bloķēšana panāk to, ka jūs vairs nesaņemat reklāmas no trešajiem piedāvātājiem;
 • deaktivējot sīkdatnes, kas paredzētas Conversion-Tracking, iestatot savu pārlūku tā, ka tiek bloķētas sīkdatnes no domēna „https://adwords.google.com/home/“, https://adssettings.google.com, šis iestatījums gan tiek dzēsts, ja jūs izdzēšat sīkdatnes;
 • deaktivējot uz interesēm attiecinātās piedāvātāju reklāmas, kas ir daļa no pašpārvaldes kampaņas “About Ads”, saitē http://www.aboutads.info/choices, šis iestatījums gan tiek dzēsts, ja jūs izdzēšat sīkdatnes;
 • ilgstoši deaktivējot Firefox, Internet Explorer vai Google Chrome pārlūkā saitē http://www.google.com/settings/ads/plugin. Mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnā apjomā izmantot visas šā piedāvājuma funkcijas.
1.7 Xandr, Adform, Plista, Sizmek

1.7.1 Mūsu tīmekļvietnes turklāt izmanto rīkus Xandr, Adform, Plista un Sizmek:

1.7.2 Šie rīki izmanto sīkdatnes, lai ieslēgtu lietotājam svarīgas reklāmas, uzlabotu ziņojumus par kampaņu sniegumu vai novērstu, ka viens lietotājs vairākkārt redz vienas un tās pašas reklāmas. Ar sīkdatnes ID rīki fiksē, kuras reklāmas tiek ieslēgtas kurā pārlūkā, un, ja ir aktivēta funkcija Frequency Capping, var tādējādi novērst, ka tās tiek uzrādītas vairākkārt. Saskaņā ar trešajiem piedāvātājiem rīku sīkdatnēs nav iekļauta personas datu informācija.

1.7.3 Izmantoto rīku dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar attiecīgā trešā piedāvātāja serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, kas tiek iegūti ar šo rīku palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: iekļaušanas rezultātā trešie piedāvātāji saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu interneta vietnes daļu vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas.

1.7.4 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats rīku izmantošanas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Šajā kontekstā mēs izmantojam sīkdatnes, kas ieslēdz jums svarīgas reklāmas un uzlabo ziņojumus par kampaņu sniegumu. Turklāt atbilstošo sīkdatņu izmantošana novērš atkārtotu vienu un to pašu reklāmu attēlošanu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai.

1.7.5 Vairāk informācijas par šajā punktā minētajiem rīkiem jūs atradīsiet vietnēs: https://www.xandr.com/privacy/, https://site.adform.com/datenschutz-opt-out/, https://www.plista.com/about/privacy/, https://www.sizmek.com/privacy-policy/.

1.7.6 Jūs dažādos veidos varat novērst dalību pakalpojumos Xandr, Adform, Plista un Sizmek:

1.7.7 Pārskatu par mūsu tīmekļvietnē izmantotajām reklāmas sīkdatnēm saistībā ar iepriekš aprakstītajiem rīkiem varat atrast informācijā par sīkdatnēm, kas ir pieejama sīkdatņu akceptēšanas uznirstošā loga sadaļā “Mainīt sīkdatņu iestatījumus”. To atradīsiet mājaslapas kājenē. Jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, mūsu mājaslapas kājenē atkārtoti atverot sīkdatņu akceptēšanas uznirstošo logu un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

 • izmantojot attiecīgu sava pārlūka programmatūras iestatījumu; it īpaši trešo pušu sīkdatņu bloķēšana panāk to, ka jūs vairs nesaņemat reklāmas no trešajiem piedāvātājiem;
 • deaktivizējot sīkdatnes, kas paredzētas Conversion Tracking, iestatot savu pārlūku tā, ka sīkdatnes no domēniem www.appnexus.com, “https://site.adform.com”, www.plista.com, “www.sizmek.com” tiek bloķētas;
 • deaktivizējot uz interesēm attiecinātās piedāvātāju reklāmas, kas ir daļa no pašpārvaldes kampaņas “About Ads”, saitē http://www.aboutads.info/choices, šis iestatījums gan tiek dzēsts, ja jūs izdzēšat sīkdatnes;
 • ilgstoši deaktivējot Firefox, Internet Explorer vai Google Chrome pārlūkā saitē http://www.google.com/settings/ads/plugin. Mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas mūsu tīmekļvietņu funkcijas.
1.8 Facebook Custom Audiences

1.8 Facebook Custom Audiences

1.9 Meta Conversion API

1.9.1 Mēs izmantojam izsekošanas rīku Conversion API (API = lietojumprogrammu saskarne), kuru nodrošina Meta Platforms Inc., 1 Hacker Way, Menlo Park, California 94025 (Meta). Tā ir datu saskarne, ar kuras palīdzību mēs izveidojam tiešu savienojumu ar Meta serveri un pārraidām noteiktus datus par jūsu uzvedību mūsu tīmekļvietnē uzņēmumam Meta izvērtēšanai.

1.9.2 Ja mūsu tīmekļvietnē ievadāt savu e-pasta adresi (piemēram, reģistrējoties jaunumu vēstulei vai izmantojot kādu rīku, viss kopā turpmāk tekstā – “notikums”), noteikta informācija (piekļuves laiks, tīmekļvietne, kurai piekļūts, jūsu IP adrese un lietotāja aģents, kā arī attiecīgajā gadījumā citi specifiski dati (piemēram, iegādātie produkti, iepirkumu groza vērtība un valūta)) kopā ar jūsu vārdu un e-pasta adresi tiks sajaukti, t. i., pseidonimizēti, un pārraidīti Meta. Ja jums ir Meta konts, Meta identificē sajaukto vērtību kā piederīgu jums. Mēs saņemam anonimizētu ziņojumu no Meta par mūsu reklāmas pasākumu efektivitāti. Citādi mums nav nekādas ietekmes uz Meta savākto datu apjomu un turpmāko izmantošanu, izmantojot šo izsekošanas rīku. Tāpēc mēs nevaram izslēgt iespēju, ka Meta var uzzināt un saglabāt jūsu IP adresi un citas identificēšanas pazīmes, pat ja neesat pieteicies vai reģistrējies nevienā Meta pakalpojumā.

1.9.3 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats Conversion API izmantošanas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Šāda jūsu personas datu apstrāde ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus.

1.9.4 Ciktāl personas dati tiek vākti mūsu tīmekļvietnē, izmantojot Conversion API, un pārsūtīti Meta, mēs un Meta esam kopīgi datu apstrādes pārziņi saskaņā ar VDAR 26. pantu. Mūsu kopīgie pienākumi ir izklāstīti turpmākajā līgumā: https://www.facebook.com/legal/controller_addendum. Saskaņā ar to mēs esam atbildīgi par datu aizsardzības informācijas sniegšanu un drošu Conversion API ieviešanu mūsu vietnē, un Meta – par savu produktu datu drošību. Savas datu subjekta tiesības (piemēram, dzēšanas pieprasījumus vai informācijas pieprasījumus) varat īstenot, tieši vēršoties pie Meta. Visas pret mums izvirzītās datu subjekta tiesības mēs pārsūtām Meta.

1.9.5 Par datu apstrādi, kas tiek veikta pēc tam, kad ar Conversion API ievāktie dati ir pārsūtīti Meta, atbildīga ir vienīgi Meta.

1.9.6 Vairāk informācijas par Meta īstenoto datu apstrādi, datu apstrādes juridisko pamatu, kā arī jūsu kā datu subjekta tiesību izmantošanu var atrast vietnē https://www.facebook.com/about/privacy.

1.10 Pinterest-Tag

1.10.1 Mūsu tīmekļvietnē turklāt tiek izmantots reklāmguvumu uzskaites rīks “Pinterest-Tag”, ko nodrošina Pinterest Europe Ltd., Palmerston House, 2nd Floor, Fenian Street, Dublin 2, Īrija. Tādējādi mūsu tīmekļvietņu lietotājiem, apmeklējot Pinterest vai citas tīmekļvietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļvietni veidotu jums interesantāku.

1.10.2 Izmantotā tirgvedības rīka dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar Pinterest serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko Pinterest ir ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: Pinterest-Tag iekļaušanas rezultātā Pinterest saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļvietni internetā vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam Pinterest pakalpojumam, Pinterest var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai pierakstījies Pinterest, pastāv iespēja, ka Pinterest uzzina un saglabā jūsu IP adresi un citas identificēšanas pazīmes.

1.10.3 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats reklāmguvumu uzskaites rīka “Pinterest-Tag” kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde, ko īsteno reklāmguvumu uzskaites rīks “Pinterest-Tag”, ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Mēs izmantojam reklāmguvumu uzskaiti, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļvietnes veidotu jums interesantākas. Ar reklāmguvumu uzskaites rīka starpniecību jums, apmeklējot sociālo tīklu Pinterest vai citas tīmekļvietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai.

1.10.4 Pārskatu par mūsu tīmekļvietnē izmantotajām sīkdatnēm reklāmguvumu uzskaites nolūkā, izmantojot funkciju “Pinterest Tag”, varat atrast informācijā par sīkdatnēm, kas ir pieejama sīkdatņu akceptēšanas uznirstošā loga sadaļā “Mainīt sīkdatņu iestatījumus”. To atradīsiet mājaslapas kājenē. Jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei reklāmguvumu uzskaites nolūkā, izmantojot funkciju “Pinterest Tag”, mūsu mājaslapas kājenē atkārtoti atverot sīkdatņu akceptēšanas uznirstošo logu un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

1.10.5 Funkcijas “Pinterest-Tag” deaktivizēšana ir iespējama, izmantojot attiecīgu pārlūka iestatījumu vai – pierakstītiem lietotājiem – apmeklējot saiti https://help.pinterest.com/de/article/personalized-ads-on-pinterest.

1.10.6 Vairāk informācijas par Pinterest īstenoto datu apstrādi jūs saņemsiet saitē https://policy.pinterest.com/de/privacy-policy.

1.11 LinkedIn Insight-Tag

1.11.1 Mūsu tīmekļvietnes izmanto arī reklāmguvumu uzskaites rīku “Insight-Tag”, ko nodrošina LinkedIn Ireland Unlimited Company, Wilton Place, Dublin 2, Īrija. Tādējādi mūsu tīmekļvietņu lietotājiem, apmeklējot sociālo tīklu LinkedIn vai citas tīmekļvietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas (“LinkedIn-Ads”). Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļvietnes veidotu jums interesantākas.

1.11.2 Izmantotā tirgvedības rīka dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar LinkedIn serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko LinkedIn ir ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: LinkedIn Insight-Tag iekļaušanas rezultātā LinkedIn saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļvietni internetā vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam LinkedIn pakalpojumam, LinkedIn var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai pierakstījies LinkedIn, pastāv iespēja, ka LinkedIn uzzina un saglabā jūsu IP adresi un citas identificēšanas pazīmes.

1.11.3 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats reklāmguvumu uzskaites rīka “Insight-Tag” kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļvietnes veidotu jums interesantākas. Ar šī rīka starpniecību jums, apmeklējot sociālo tīklu LinkedIn vai citas tīmekļvietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas (“LinkedIn-Ads”).

1.11.4 Pārskatu par mūsu tīmekļvietnē izmantotajām sīkdatnēm reklāmguvumu uzskaites nolūkā, izmantojot funkciju “Insight-Tag”, varat atrast informācijā par sīkdatnēm, kas ir pieejama sīkdatņu akceptēšanas uznirstošā loga sadaļā “Mainīt sīkdatņu iestatījumus”. To atradīsiet mājaslapas kājenē. Jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei reklāmguvumu uzskaites nolūkā, izmantojot funkciju “Insight-Tag”, mūsu mājaslapas kājenē atkārtoti atverot sīkdatņu akceptēšanas uznirstošo logu un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

1.11.5 Funkcijas “Insight-Tag” deaktivizēšana turklāt ir iespējama, izmantojot attiecīgu pārlūka iestatījumu vai – pierakstītiem lietotājiem – apmeklējot saiti https://www.linkedin.com/psettings/advertising-data.

1.11.6 Papildu informāciju par LinkedIn īstenoto datu apstrādi jūs saņemsiet saitē https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy?trk=hb_ft_privacy-policy.

1.12 Google Kartes

1.12.1 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats Google Karšu integrācijas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

1.12.2 Jūsu personas datu apstrāde saistībā ar Google Karšu integrāciju kalpo tam, lai jums būtu vieglāk atrast mūsu atrašanās vietas. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Mūsu gadījumā tas tiek darīts pēc 12 mēnešiem.

1.12.3 Jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei attiecībā uz Google Kartēm, mūsu mājaslapas kājenē atkārtoti atverot sīkdatņu akceptēšanas uznirstošo logu un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus. Varat arī veikt iestatījumus savā pārlūkā (piemēram, instalējot spraudņus vai pievienojumprogrammas), lai novērstu savu personas datu pārsūtīšanu Google serveriem. Ja jūsu pārlūks neatbalsta Google Kartes, piekļuve Google serveriem nebūs iespējama.

Lai iegūtu vairāk informācijas par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību, lūdzu, apmeklējiet:

http://www.google.com/intl/lv-LV/privacy/

1.13 Geberit Aqua Clean emuārs

1.13.1 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats mūsu Geberit AquaClean emuāra komentāru un emuāra funkcijas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde komentāru un emuāra funkcijas ietvaros mūsu Geberit AquaClean emuārā kalpo, lai nodrošinātu pārredzamu un individuālu saziņu starp jums un mums. Turklāt mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai varētu sevi aizstāvēt pret trešo personu atbildības prasībām nelikumīgu komentāru publicēšanas gadījumā. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Mūsu gadījumā tas tiek darīts pēc 10 gadiem.

1.13.2 Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei komentāru un emuāra funkcijas ietvaros. Šādā gadījumā mēs dzēsīsim komentāru no mūsu Geberit AquaClean emuāra vai nepublicēsim to.

1.14 Geberit LiveChat

1.14.1 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats funkcijas “Geberit LiveChat” nodrošināšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

1.14.2 Ar funkciju “Geberit LiveChat” mēs vēlamies jums sniegt iespēju ātri un viegli sazināties ar mums, izmantojot elektronisko tērzēšanas funkciju. Ja vēlaties izmantot šo piedāvājumu, jūsu personas datu apstrādes mērķis ir nodrošināt jums šo funkciju. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas parasti ir trīs gadus pēc jūsu pieprasījuma apstrādes.

1.14.3 Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt savu piekrišanu funkcijas “Geberit LiveChat” izmantošanas nolūkā. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet izmantot funkciju LiveChat. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti tērzēšanas funkcijas izmantošanas laikā, tiks dzēsti.

1.15 ChatBot

1.15.1 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats funkcijas “ChatBot” nodrošināšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

1.15.2 Ar funkciju “ChatBot” mēs vēlamies jums sniegt iespēju ātri un viegli saņemt atbildes uz jautājumiem, izmantojot automātisko tērzēšanas mašīnu. Ja jūs joprojām vēlaties sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu un izvēlaties sadaļu “Turpināt tērzēšanu” jūs pāriesiet no funkcijas Chatbot uz funkciju LiveChat. Varat arī izvēlēties sazināties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

1.15.3 Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas parasti ir 90 dienas pēc jūsu pieprasījuma apstrādes.

1.15.4 Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt savu piekrišanu funkcijas “ChatBot” izmantošanai. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet izmantot funkciju ChatBot. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti tērzēšanas funkcijas izmantošanas laikā, tiks dzēsti.

1.16 Video centrs

1.16.1 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats mūsu video integrācijas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

1.16.2 Jūsu personas datu apstrāde, nodrošinot video centru, garantē pievilcīgu, vienotu un neatkarīgu video satura rādīšanu mūsu tīmekļvietnē.

1.16.3 Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas notiks ne vēlāk kā mūsu tīmekļvietnes apmeklējuma beigās.

1.16.4 Jūsu personas datu apstrāde, kas tiek veikta video centra integrācijai, ir obligāti nepieciešama. Jums nav iespējas pret to iebilst.

1.17 YouTube

1.17.1 Mēs izmantojam video platformu “YouTube”, ko nodrošina uzņēmums YouTube, LLC 901 Cherry Ave., 94066 San Bruno, CA, ASV (turpmāk tekstā: “YouTube”), kas ir Google Inc. uzņēmums, lai nodrošinātu, ka video saturs tiek parādīts mūsu tīmekļvietnē pievilcīgā, vienotā veidā un neatkarīgi no jūsu ierīces. Tas tiek veikts paplašinātā datu aizsardzības režīmā. Tāpēc YouTube nevāks nekādus datus, jums apmeklējot tīmekļvietni, ja vien jūs nepiekrītat sīkdatnei jau tīmekļvietnes apmeklējuma laikā. Tikai tad, kad vēlēsieties atskaņot video un piekritīsiet sīkdatnei, jūsu dati tiks pārsūtīti uz YouTube (piemēram, IP adrese, atsauces lapa, ierīces informācija (pārlūks, ierīces tips), pieprasītais video). Mēs patstāvīgi reģistrējam un glabājam informāciju par to, vai un kādu YouTube video atskaņojat, lai piedāvātu jums individuāli pielāgotu apkalpošanu.

1.17.2 Mēs dzēšam jūsu personas datus, tiklīdz tie vairs nav nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai.

1.17.3 Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kādu no iepriekš minētajiem saziņas veidiem. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir piekrišana pirms atsaukuma.

1.17.4 Mēs nevaram ietekmēt datu apstrādi, ko veic YouTube. Papildu informāciju par YouTube īstenoto datu apstrādi jūs saņemsiet saitē https://policies.google.com/privacy?hl=de.

1.18 Vimeo

1.18.1 Mēs izmantojam video platformu “Vimeo”, ko nodrošina uzņēmums Vimeo Inc., 555 West 18th Street, New York, New York 10011, ASV (turpmāk tekstā: “Vimeo”), lai nodrošinātu, ka video saturs tiek parādīts mūsu tīmekļvietnē pievilcīgā, vienotā veidā neatkarīgi no jūsu ierīces. Vimeo nevāks nekādus datus, jums apmeklējot tīmekļvietni, ja vien jūs nepiekrītat sīkdatnei jau tīmekļvietnes apmeklējuma laikā. Tikai tad, kad vēlēsieties atskaņot video un piekritīsiet sīkdatnei, jūsu dati tiks pārsūtīti uz Vimeo (piemēram, IP adrese, ierīces informācija (pārlūks, ierīces tips), pieprasītais video). Mēs patstāvīgi reģistrējam un glabājam informāciju par to, vai un kādu Vimeo video atskaņojat, lai piedāvātu jums individuāli pielāgotu apkalpošanu.

1.18.2 Mēs dzēšam jūsu personas datus, tiklīdz tie vairs nav nepieciešami to apstrādes mērķa sasniegšanai.

1.18.3 Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kādu no iepriekš minētajiem saziņas veidiem. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir piekrišana pirms atsaukuma.

1.18.4 Mēs nevaram ietekmēt datu apstrādi, ko veic Vimeo. Vairāk informācijas par Vimeo īstenoto datu apstrādi jūs saņemsiet saitē https://vimeo.com/privacy.

1.19 Moving Image

1.19.1 Mēs izmantojam pakalpojumu “Moving Image”, ko nodrošina uzņēmums movingimage EVP GmbH, Tempelhofer Ufer 1, 10961 Berlin, Vācija, lai optimizētu mūsu tīmekļvietnē nodrošināto videoklipu, tiešraižu un pasākumu integrāciju. Moving Image ļauj mums apkopot statistiku par tīmekļvietnē pieejamajiem videoklipiem, iestatot sīkdatnes un vietējo datu glabāšanu. Šai nolūkā tiek apstrādāti turpmākie personas dati: IP adrese, jūsu apmeklējuma datums un laiks, laika josla, operētājsistēma, izmantotais pārlūks, ierīces informācija, tīmekļvietnes URL, atsauces avota URL.

1.19.2 Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, mūsu mājaslapas kājenē atkārtoti atverot sīkdatņu akceptēšanas uznirstošo logu un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

Plašāku informāciju par datu aizsardzību jūs atradīsiet: https://www.movingimage.com/de/agb/datenschutzerklarung-der-movingimage-evp-gmbh/

1.20 Tehniski nepieciešamās sīkdatnes

1.20.1 Līdzās 1.2.–4.15. punktā minētajām sīkdatnēm mūsu tīmekļvietnes izmanto vēl citas tehniski nepieciešamās sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas lokāli tiek saglabāti jūsu pārlūka kešatmiņā. Turpmāk uzskaitītas sīkdatnes mēs izmantojam, lai nodrošinātu jūsu izmantotā pakalpojuma īstenošanu vai pieejamību atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam. Dažas mūsu tīmekļvietnes funkcijas nevar nodrošināt bez sīkdatņu izmantošanas. Tām ir nepieciešams, lai jūsu pārlūks tiktu atpazīts pat pēc lapas maiņas. Jebkāda cita jūsu personas datu apstrāde nenotiek. Mūsu leģitīmās intereses apstrādāt datus šajā ziņā pastāv nolūkā optimizēt vietnes iestatījumus attiecībā uz jūsu izmantoto gala ierīci un pielāgot lietotāja saskarnes. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju. Turpmāk minētie sīkdatņu veidi, kuru apjoms un darbības princips tiks izklāstīts turpinājumā, tiek izmantoti mūsu tīmekļvietnēs:

 • Pagaidu sīkdatnes (par tām 1.20.2)
 • Pastāvīgās sīkdatnes (par tām 1.20.3)

1.20.2 Pagaidu sīkdatnes tiek automātiski dzēstas, kad jūs aizverat pārlūku. Pie tām īpaši ir pieskaitāmas sesijas sīkdatnes. Tās saglabā tā dēvēto sesijas ID, ar kuru iespējams klasificēt jūsu pārlūka dažādos pieprasījumus kā piederīgus kopējai sesijai. Tādējādi ir iespējams atpazīt jūsu datoru, ja jūs atgriežaties mūsu tīmekļvietnē. Sesijas sīkdatnes tiek dzēstas, ja jūs izrakstāties vai aizverat pārlūku.

1.20.3 Pastāvīgās sīkdatnes tiek automātiski dzēstas pēc definēta laika, kas var atšķirties atkarībā no sīkdatnes. Sīkdatnes jūs varat jebkurā laikā dzēst sava pārlūka drošības iestatījumos.

1.20.4 Pārskatu par mūsu tīmekļvietnē izmantotajām tehniski nepieciešamajām sīkdatnēm varat atrast informācijā par sīkdatnēm, kas ir pieejama sīkdatņu akceptēšanas uznirstošā loga sadaļā “Mainīt sīkdatņu iestatījumus”. To atradīsiet mājaslapas kājenē. Ja sniedzat atļauju, sīkdatnes tiek glabātas jūsu datorā un no šī datora nosūtītas uz mūsu tīmekļvietni. Tāpēc jums ir pilnīga kontrole pār sīkdatņu izmantošanu. Mainot iestatījumus jūsu pārlūkā, jūs varat atslēgt vai ierobežot sīkdatņu sūtīšanu. Jūs jebkurā laikā varat dzēst jau saglabātās sīkdatnes. To var izdarīt arī automātiski. Ja tiek deaktivizētas mūsu tīmekļvietnes sīkdatnes, iespējams, vairs nevarēs pilnībā izmantot visas tīmekļvietnes funkcijas.

2. Brīvprātīgi sniegtu datu ievākšana un apstrāde

Mēs ievācam un apstrādājam personas datus, kuri mums tiek sniegti brīvprātīgi, komunicējot ar klientiem, piegādātājiem un citiem sadarbības partneriem (piemēram, izmantojot e-pastu, tālruni vai mūsu tīmekļvietnes). Turpmākajā pārskatā sniegta informācija par atsevišķu datu apstrādes darbību juridisko pamatu un mērķiem.

2.1 Tiešsaistes katalogs un interneta veikals:

jūsu datu apstrādes juridiskais pamats tiešsaistes kataloga un interneta veikala kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis ir mūsu savstarpējā līguma izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Apstrādājot jūsu personas datus tiešsaistes kataloga un interneta veikala kontekstā, tas tā ir, ja līgums ir izpildīts un visas no līgumattiecībām izrietošās tiesības ir noilgušas, kā arī likumā noteiktie glabāšanas termiņi ir beigušies. Jūsu personas datu apstrāde tiešsaistes kataloga un interneta veikala kontekstā ir obligāti nepieciešama, lai izpildītu mūsu savstarpējo līgumu. Jums nav iespējas pret to iebilst.

2.2 Klienta konta reģistrācija / jauna Geberit ID izveide

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats klienta konta reģistrācijas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu reģistrācija vai Geberit ID izveide ļauj jo īpaši slēgt līgumus, kā arī uzturēt mūsu klientu attiecības, tāpēc mēs apstiprināsim jūsu tālruņa numuru, nosūtot īsziņu, kas jāapstiprina kā daļa no Geberit ID izveides. Tāpēc jūsu personas datu apstrāde reģistrācijas ietvaros ir nepieciešama līguma izpildei vai pirmslīguma pasākumu īstenošanai, kā arī mūsu klientu attiecību veiksmīgai uzturēšanai. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas tiek darīts, vēlākais, pēc jūsu klienta konta dzēšanas. Jūs varat atcelt klienta konta reģistrāciju jebkurā laikā. Šajā gadījumā jūsu personas dati tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

2.3 Saziņas formulārs un saziņa e-pastā

Saziņas ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja saziņas mērķis ir noslēgt līgumu, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde saziņas gadījumā kalpo mums tikai jūsu pieprasījuma apstrādei. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti saziņas ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei sazināšanās ietvaros. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti saziņas laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

2.4 Kontaktpersona sarunās par līgumu

Jūsu kā kontaktpersonas datu apstrādes juridiskais pamats sarunu par līgumu (pirms tā noslēgšanas) ietvaros ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis ir izpildīt līgumu starp jums vai uzņēmumu, kurā esat nodarbināts, no vienas puses, un mums, no otras puses. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas tā ir, ja līgums ir izpildīts un visas no līgumattiecībām izrietošās tiesības ir noilgušas, kā arī likumā noteiktie glabāšanas termiņi ir beigušies. Jūsu personas datu apstrāde ir obligāti nepieciešama līguma izpildei. Jums nav iespējas pret to iebilst.

2.5 Tehniskās palīdzības tālrunis

Saziņas ietvaros, kas veikta ar tehniskās palīdzības tālruņa starpniecību, nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja saziņas mērķis ir noslēgt līgumu vai īstenot plašākas līgumsaistības, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde saziņas gadījumā ar tehniskās palīdzības tālruņa starpniecību kalpo mums tikai jūsu pieprasījuma apstrādei. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti saziņas ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei sazināšanās ietvaros. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti saziņas laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

Telefoniskas saziņas gadījumā atsevišķos gadījumos jūsu tālruņa sarunas var tikt ierakstītas. Šādos gadījumos jūs par to tiksiet informēts pirms sarunas sākuma. Šādas jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja Eiropas dalībvalsts tiesību sistēmā nav paredzēta nepārprotama piekrišana, juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

2.6 Geberit konsultācijas par vannas istabām klientiem

Konsultāciju ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Ja saziņas mērķis ir uzsākt līguma noslēgšanu, noslēgt līgumu vai īstenot līgumsaistības, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Ja izmantojat pēc izvēles pieejamo automātisko tikšanās saskaņošanu un saņemat atgādinājumus par tikšanos e-pastā, juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo jūsu pieprasījuma apstrādes mērķim, kā arī, lai kompetenti un ātri sniegtu konsultācijas par mūsu produktiem. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti jūsu pieprasījuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei vēlamās konsultācijas sniegšanas ietvaros. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti saziņas laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

2.7 Serviss un klientu atbalsts

Veiktā servisa vai klientu atbalsta ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Ja jūs sniedzat mums papildu informāciju jūsu pieprasījuma ietvaros, jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde kalpo jūsu servisa vai klientu atbalsta pieprasījuma apstrādes mērķim un tādējādi kalpo jebkuru servisa un klientu atbalsta pieprasījumu apstrādei. Tādēļ jūsu personas datu apstrāde jūsu pieprasījuma kontekstā ir nepieciešama, lai mūsu servisa pakalpojumi tiktu sniegti pēc iespējas labāk. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti jūsu pieprasījuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei jūsu servisa un/vai klientu atbalsta pieprasījuma nokārtošanas ietvaros. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti servisa un/vai klientu atbalsta pieprasījuma ietvaros, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

Telefoniskas saziņas gadījumā atsevišķos gadījumos jūsu tālruņa sarunas var tikt ierakstītas. Šādos gadījumos jūs par to tiksiet informēts pirms sarunas sākuma. Šādas jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja Eiropas dalībvalsts tiesību sistēmā nav paredzēta nepārprotama piekrišana, juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

2.8 Pasūtīšanas un lejupielādes centrs

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats “Pasūtīšanas un lejupielādes centra” kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja saziņas mērķis “Pasūtīšanas un lejupielādes centra” kontekstā ir noslēgt līgumu, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nodrošinātu vai nosūtītu pieprasītos dokumentus mūsu tīmekļvietnē. Tāpēc jūsu personas datu apstrāde “Pasūtīšanas un lejupielādes centra” ietvaros ir nepieciešama jūsu pieprasījuma apstrādei vai jūsu pieprasīto dokumentu nosūtīšanai. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti attiecīgā pasūtījuma pieprasījuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pasūtījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei pasūtījuma procesa ietvaros. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti pasūtījuma procesa laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

2.9 Straumēšanas pakalpojumi

Mūsu mājaslapā jums ir iespēja reģistrēties mūsu digitālajiem pasākumiem un piedalīties tajos digitāli (“Straumēšanas pakalpojumi”). Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats straumēšanas pakalpojumu, piemēram “Geberit jaunumu prezentācijas” kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ar to saistītais reģistrācijas process un jūsu personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai jūs varētu izmantot digitālo straumēšanas pakalpojumu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nodrošinātu vēlamo straumēšanas pakalpojumu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas tiek apstrādāti attiecīgā straumēšanas pakalpojuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja digitālais pasākums ir beidzies un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei mūsu straumēšanas pakalpojumu dalības ietvaros. Tomēr šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties vēlamajā digitālajā pasākumā. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti, reģistrējoties mūsu digitālajam pakalpojumam vai piedaloties tajā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

2.10 Geberit Brandlabor

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats pasākuma “Geberit Brandlabor” reģistrācijas, pieteikšanās un dalības kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ar to saistītais pieteikšanās process un jūsu personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai jūs varētu piedalīties pasākumā “Geberit Brandlabor”. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nodrošinātu pieteikšanos pakalpojumā “Geberit Brandlabor” un tā sniegšanu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nepieciešami “Geberit Brandlabor” reģistrācijas un pieteikšanās ietvaros, tas ir gadījumā, ja pasākums ir beidzies un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei “Geberit Brandlabor” dalības ietvaros. Tomēr šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties pasākumā “Geberit Brandlabor”. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti, reģistrējoties vai piedaloties pasākumā “Geberit Brandlabor”, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

2.11 Geberit Pro Planner un Revit PlugIn

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats santehnikas plānošanas rīka instalēšanas un izmantošanas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde ļauj jums izmantot santehnikas plānošanas rīku. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nepieciešami santehnikas plānošanas rīka instalēšanas un izmantošanas ietvaros, tas ir gadījumā, ja santehnikas plānošanas rīks ir izdzēsts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei santehnikas plānošanas rīka izmantošanas ietvaros. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet izmantot santehnikas plānošanas rīku. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti santehnikas plānošanas rīka instalēšanas un izmantošanas ietvaros, tiek dzēsti, ja vien likumā noteiktie glabāšanas termiņi nav pretrunā dzēšanai.

2.12 Geberit preses relīzes abonentu saraksts

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats mūsu preses relīzes abonēšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo tam, lai, izmantojot mūsu preses relīzes abonentu sarakstu, nosūtītu jums preses relīzi. Jūsu personas datu apstrādes mērķis preses relīžu nosūtīšanas kontekstā ir nosūtīt informāciju, kā arī attiecīgajā gadījumā veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tādēļ jūsu personas dati tiks glabāti, kamēr būsiet pieteicies mūsu preses relīzes saņemšanai. Savu piekrišanu saņemt preses relīzes varat atsaukt jebkurā laikā vai izmantot atteikšanās saiti, kas atrodama abonētajā preses relīzē.

2.13 Geberit paziņojumi plašsaziņas līdzekļiem

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats mūsu paziņojumu plašsaziņas līdzekļiem abonēšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nosūtītu jums paziņojumus plašsaziņas līdzekļiem. Jūsu personas datu apstrādes mērķis saistībā ar Geberit paziņojumiem plašsaziņas līdzekļiem ir nosūtīt korporatīvos paziņojumus saistībā ar Geberit koncernu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tādēļ jūsu personas dati tiks glabāti, kamēr nebūsiet atteicies no paziņojumiem plašsaziņas līdzekļiem. Savu piekrišanu saņemt paziņojumus plašsaziņas līdzekļiem varat atsaukt jebkurā laikā vai izmantot atteikšanās saiti, kas atrodama paziņojumos plašsaziņas līdzekļiem.

2.14 Geberit jaunumu vēstule un Useletter

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats Geberit jaunumu vēstuļu nosūtīšanas (gala klientiem), kā arī Useletter nosūtīšanas (korporatīvajiem klientiem) ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nosūtītu jums jaunumu vēstuli vai Useletter. Jūsu personas datu apstrādes mērķis jaunumu vēstules vai Useletter nosūtīšanas ietvaros ir nosūtīt informāciju, piedāvājumus un attiecīgajā gadījumā veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tādēļ jūsu personas dati tiks glabāti, kamēr nebūsiet atteicies no mūsu jaunumu vēstules vai Useletter. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu saņemt jaunumu vēstuli vai Useletter vai izmantot katrā jaunumu vēstulē vai Useletter iekļauto atteikšanās saiti.

2.15 Tiešā tirgvedība

2.15 Tiešā tirgvedība

2.16 Konkursi

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats konkursu kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis konkursu kontekstā ir mūsu savstarpēji noslēgtā līguma par dalību konkursā izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja jūsu personas dati tiek apstrādāti konkursu kontekstā, tas ir gadījumā, kad konkurss ir noslēdzies. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atteikties no jūsu personas datu apstrādes konkursu ietvaros. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties konkursos. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti, piedaloties konkursā, tiks dzēsti.

2.17 Naudas atmaksas akcijas un garantijas pagarināšana

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats naudas atmaksas akciju un garantijas pagarināšanas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis naudas atmaksas akcijas un garantijas pagarināšanas kontekstā ir mūsu savstarpējā līguma izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja jūsu personas dati tiek apstrādāti saistībā ar naudas atmaksas akcijām un garantijas pagarināšanu, tas ir gadījumā, kad naudas atmaksas akcijas ir noslēgušās vai garantijas termiņš ir beidzies. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atteikties no jūsu personas datu apstrādes naudas atmaksas akciju un garantijas pagarināšanas kontekstā. Šajā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties naudas atmaksas akcijās vai izmantot garantijas pagarināšanu. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti naudas atmaksas akciju vai garantijas pagarināšanas kontekstā, tiks dzēsti.

2.18 Pasākumi

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats tiešsaistes vai klātienes pasākuma (“pasākuma”) īstenošanas ietvaros ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis pasākuma īstenošanas kontekstā ir mūsu savstarpējā līguma par pasākuma īstenošanu izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atteikties no jūsu personas datu apstrādes pasākuma īstenošanas ietvaros. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties pasākumos. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti, īstenojot pasākumu, tiks dzēsti.

2.19 Covid-19 datu vākšana klātienes pasākumos/ apmācībās

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats saistībā ar klātienes pasākumu/ apmācību īstenošanu ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un attiecīgie spēkā esošie noteikumi, ko nosaka infekcijas aizsardzības likumdošana un no tās izrietošā direktīva par infekcijas aizsardzības pasākumiem un citas “CORONA direktīvas”. Jūsu personas datu apstrādes mērķis saistībā ar mācību telpas pasākumu/mācību kursu īstenošanu ir izpildīt infekcijas aizsardzības juridiskās prasības. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim.

Jūsu personas datu apstrāde saistībā ar klātienes pasākumu/apmācību īstenošanu kalpo, lai izpildītu atbilstīgi likumam spēkā esošos pienākumus. Šajā kontekstā vienīgā iespēja iebilst ir nepiedalīties klātienes pasākumā/ apmācībās.

2.20 GEBERIT-HOLTZMANN GIS/DUOFIX kalkulators

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats Geberit-Holtzmann GIS/Duofix kalkulatora izmantošanas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrādes mērķis ir pārsūtīt jūsu piedāvājuma pieprasījumu ar informāciju, kas nepieciešama būvniecības projektam, uzņēmumam Holtzmann un apstiprināt pārsūtīšanu jums. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Neatkarīgi no tā mēs saglabājam visus augšupielādētos attēlus un jūsu ievadīto projekta nosaukumu. Tajos nedrīkst būt nekāda personiska informācija. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt jūsu personas datu apstrādi. Tomēr šajā gadījumā jūs nevarat nosūtīt piedāvājuma pieprasījumu, izmantojot Geberit-Holtzmann GIS/Duofix kalkulatoru.

2.21 Geberit Campus

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats attiecībā uz dalību Geberit Campus kursos un informācijas paneļa izmantošanu ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Mērķis ir izpildīt mūsu savstarpējo līgumu par kursa izpildi. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atteikties no jūsu personas datu apstrādes dalības kursā ietvaros. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties kursā. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti dalības kursā nolūkā, tiek dzēsti, ja vien likumā noteiktie glabāšanas termiņi nav pretrunā datu dzēšanai. Šādā gadījumā dati tiks dzēsti, tiklīdz vairs nebūs spēkā likumā noteiktie glabāšanas pienākumi.

2.22 Atsauksmes veidlapas

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats atsauksmes veidlapu izmantošanas ietvaros ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Apstrādes mērķis ir analizēt jūsu atsauksmes, lai uzlabotu mūsu piedāvājumu un mūsu tiešsaistes klātbūtni. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim, proti, jūsu atsauksme būs pilnībā izvērtēta. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt jūsu personas datu apstrādi. Tomēr šajā gadījumā jūsu atsauksmi vairs nevarēs apstrādāt.

3. Cita datu apstrāde papildus mūsu tīmekļvietnei

Papildus mūsu tīmekļvietnei atsevišķos gadījumos un atkarībā no jūsu iestatījumiem trešo personu pakalpojumu sniedzēji veic vēl citu datu apstrādi, par ko varat uzzināt šeit.

3.1 Facebook Insights (Facebook fanu lapa):

Mēs pārvaldām savu Facebook fanu lapu kopā ar uzņēmumu Meta Platforms, Inc (turpmāk tekstā – “Meta”). Šajā nolūkā mēs esam noslēguši vienošanos ar Meta par to, kurš no mums pilda VDAR noteiktos pienākumus. Galvenais apstrādes saturs atrodams šeit: https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum. Informāciju par to, kā Meta apstrādā jūsu personas datus skatiet vietnē https://www.facebook.com/legal/terms/information_about_page_insights_data. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde ar Facebook Insights ļauj mums analizēt jūsu lietošanas uzvedību. Analizējot ievāktos datus, mēs varam apkopot informāciju par mūsu Facebook fanu lapas pievilcību. Tas mums palīdz veidot mūsu Facebook fanu lapu piemērotāku un lietotājiem draudzīgāku. Jūsu personas datus, kas ievākti mūsu Facebook fanu lapas darbības laikā, mums nodrošinās Meta. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai Facebook Insights ievāktu jūsu datus, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret jūsu personas datu turpmāku apstrādi Facebook Insights ietvaros. Šajā gadījumā mēs jūsu iebildumu pieprasījumu pārsūtīsim Meta.

3.2 Instagram

Instagram ir produkts, ko nodrošina Meta Platforms Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Īrija (turpmāk tekstā – “Meta”). Mēs uzturam savu Instagram lapu kopā ar Meta. Šajā nolūkā mēs esam noslēguši vienošanos ar Meta par to, kurš no mums pilda kurus VDAR noteiktos pienākumus. Būtiskais saturs jūsu personas datu apstrādei Instagram pakalpojumā ir atrodams vietnē: https://help.instagram.com/519522125107875. Informāciju par to, kā Meta apstrādā jūsu personas datus skatiet vietnē https://help.instagram.com/519522125107875/?maybe_redirect_pol=0. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde, ko Meta veic pakalpojumā Instagram, ļauj mums analizēt jūsu lietošanas uzvedību. Analizējot ievāktos datus, mēs varam apkopot informāciju par mūsu Instagram lapas pievilcību. Tas mums palīdz veidot mūsu Instagram lapu piemērotāku un lietotājiem draudzīgāku. Jūsu personas datus, kas ievākti mūsu Instagram lapas darbības laikā, mums nodrošinās Meta. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai Meta ievāktu jūsu datus, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret jūsu personas datu turpmāku apstrādi Instagram vai Facebook ietvaros. Šajā gadījumā mēs jūsu iebilduma pieprasījumu pārsūtīsim Meta.

3.3 YouTube kanāls

Lai pielāgotu savu sociālo mediju piedāvājumu jūsu vajadzībām, mēs izmantojam YouTube kanālu, ko nodrošina Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Īrijā (turpmāk tekstā – “Google”). YouTube ir video platforma, kur lietotāji var ievietot video un padarīt tos publiski pieejamus. Plašāku informāciju par to, kā Google apstrādā jūsu personas datus skatiet vietnē https://policies.google.com/privacy?hl=de&gl=de#infocollect. Ja jūs vēlaties izmantot mūsu YouTube kanālu, mēs vēlētos norādīt, ka jūs izmantot šo piedāvājumu uz savu atbildību. Tas jo īpaši attiecas uz to funkciju izmantošanu, kas tiek piedāvātas YouTube kanālā, piemēram, koplietošana, reitings vai komentāru izteikšana par attiecīgajiem video. Mums nav ietekmes uz Google apstrādāto datu raksturu un apjomu YouTube kanālā. Izmantojot YouTube kanālu, jūsu personas datus apstrādās arī Google un pārsūtīs uz Amerikas Savienotajām valstīm, Īriju un jebkuru citu valsti, kurā Google veic uzņēmējdarbību, kur tos var apstrādāt papildus. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde notiek ar mērķi veidot uz pieprasījumu orientētu, pievilcīgu un lietotājam draudzīgu saturu mūsu YouTube kanālā. Šajā kontekstā mēs apstrādājam jūsu personas datus YouTube kanālā tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu informāciju par mūsu piedāvājumiem un pakalpojumiem. Turklāt mēs apstrādājam personas datus YouTube kanāla ietvaros, lai veiktu jebkādu saziņu ar lietotājiem un ieinteresētajām pusēm mūsu YouTube kanālā. Jūsu personas datus, kas ievākti mūsu YouTube kanālā, mums nodrošinās Google. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai Google ievāktu jūsu datus, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret jūsu personas datu turpmāku apstrādi YouTube kanāla ietvaros. Šajā gadījumā mēs jūsu iebilduma pieprasījumu pārsūtīsim Google.

3.4 Twitter

Twitter ir produkts, kuru nodrošina Twitter International Company, One Cumberland Place, Fenian Street, Dublin 2, D02 AX07, Īrija (turpmāk tekstā – “Twitter”). Mēs uzturam savu Twitter lapu kopā ar Twitter. Šajā nolūkā mēs esam noslēguši vienošanos ar Twitter par to, kurš no mums pilda kurus VDAR noteiktos pienākumus. Būtiskais saturs jūsu personas datu apstrādei Twitter pakalpojumā ir atrodams vietnē: https://twitter.com/de/privacy. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Twitter veiktā jūsu personas datu apstrāde ļauj mums analizēt jūsu lietošanas uzvedību. Analizējot ievāktos datus, mēs varam apkopot informāciju par mūsu Twitter lapas pievilcību. Tas mums palīdz veidot mūsu Twitter lapu pieprasījumam piemērotāku un lietotājiem draudzīgāku. Jūsu personas datus, kas ievākti mūsu Twitter lapas uzturēšanas ietvaros, mums nodrošinās Twitter. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai Twitter ievāktu jūsu datus, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret jūsu personas datu turpmāku apstrādi Twitter ietvaros. Šajā gadījumā mēs jūsu iebilduma pieprasījumu pārsūtīsim Twitter.

4. Cita datu apstrāde, nosūtīšana uz trešām valstīm un dzēšana

Atsevišķos gadījumos mums ir nepieciešami jūsu dati īpašai, ārpus kārtas datu apstrādei, par ko varat uzzināt šeit.

4.1 Datu subjektu iesniegumi saskaņā ar VDAR 12. pantu

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats datu aizsardzības tiesību pieprasījuma (“Datu subjekta iesnieguma”) kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts kopsakarā ar 12. pantu un turpmākajiem pantiem. Juridiskais pamats turpmākai juridiski atbilstīgas datu subjektu iesniegumu apstrādes dokumentēšanai ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis saistībā ar datu subjekta iesnieguma apstrādi ir atbildēt uz jūsu datu aizsardzības tiesību pieprasījumu. Turpmākā attiecīgā datu subjekta iesnieguma juridiski atbilstīgas apstrādes dokumentēšana kalpo, lai nodrošinātu juridiski nepieciešamo pārskatatbildību, VDAR 5. panta 2. punkts. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja tiek apstrādāti datu subjektu iesniegumi, tas notiks trīs gadus pēc attiecīgā darījuma beigām. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi datu subjektu iesniegumu apstrādes kontekstā. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu datu aizsardzības tiesību pieprasījuma apstrādi. Attiecīgā datu subjekta iesnieguma juridiski atbilstīgas apstrādes dokumentēšana ir obligāta. Jums nav iespējas pret to iebilst.

4.2 Tiesību aizsardzība un izpilde

Tiesību aizsardzības un izpildes ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis saistībā ar tiesību aizsardzību un izpildi ir aizsardzība pret neatļautu izmantošanu, kā arī prasību un tiesību juridiska izpilde un īstenošana. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Jūsu personas datu apstrāde tiesību aizsardzības un izpildes kontekstā ir obligāta tiesību aizsardzībai un izpildei. Jums nav iespējas pret to iebilst.

4.3 Jūsu datu nodošana trešajām pusēm

Mūsu uzņēmumā personas datus saņem tādas struktūrvienības, kam tie nepieciešami iepriekš minēto mērķu īstenošanai. Turklāt mēs dažreiz izmantojam dažādus pakalpojumu sniedzējus un nosūtām jūsu personas datus citiem uzticamiem saņēmējiem. Tie var būt, piemēram:

 • citas Geberit sabiedrības centralizētas klientu pārvaldības un pasūtījumu izpildes nolūkā
 • citas Geberit sabiedrības, centralizētu IT un cita veida pakalpojumu sniegšanai citām koncerna sabiedrībām
 • loģistikas pakalpojumu sniedzēji
 • bankas un citi maksājumu pakalpojumu sniedzēji maksājumu apstrādei
 • pakalpojumu sniedzēji montāžas darbu, kā arī pēcpārdošanas pakalpojumu organizēšanas, veikšanas un apkalpošanas vajadzībām
 • skenēšanas pakalpojumi
 • tipogrāfijas
 • IT pakalpojumu sniedzēji
 • juristi un tiesas
4.4 Nosūtīšana uz trešām valstīm

4.4.1 Jūsu personas datu apstrādes ietvaros mēs varam nosūtīt jūsu personas datus uzticamiem pakalpojumu sniedzējiem trešās valstīs. Trešās valstis ir valstis ārpus Eiropas Savienības (ES) vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ). Mēs strādājam tikai ar tiem pakalpojumu sniedzējiem, kas var sniegt mums atbilstošas garantijas jūsu personas datu drošībai un garantēt, ka jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar stingriem Eiropas datu aizsardzības standartiem. Ar šo piemēroto garantiju kopiju iespējams iepazīties pie mums uz vietas.

4.4.2 Nosūtot personas datus uz trešām valstīm, tas tiek darīts, pamatojoties uz tā saukto Eiropas Komisijas lēmumu par atbilstību vai, ja šāds lēmums netiek pieņemts, pamatojoties uz tā sauktajām līguma standartklauzulām, kuras ir pieņēmusi arī Eiropas Komisija, kā arī papildus ar citām piemērotām garantijām, ciktāl tas ir nepieciešams.

4.4.3 Pirms konkrētu rīku izmantošanas atsevišķos gadījumos saskaņā ar VDAR 49. pantu jums var arī lūgt piekrist datu pārsūtīšanai, ja par rīku atbildīgais pakalpojumu sniedzējs atrodas trešā valstī un iepriekš minētās garantijas nav attiecināmas. Izmantojot rīku, notiek datu – vismaz jūsu IP adreses – nosūtīšana uz šo trešo valsti vai arī jūsu personas datiem ir iespējams piekļūt no šīs trešās valsts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādās trešās valstīs attiecīgajā gadījumā var nebūt piemērota datu aizsardzības līmeņa saskaņā ar VDAR un ka tajās nevar garantēt juridiski atbilstošu piekļuvi datiem un jūsu datu subjekta tiesību ievērošanu. Pirms attiecīgā rīka izmantošanas mēs jūs atsevišķi informēsim, kura trešā valsts tā ir un ka saskaņā ar VDAR 49. pantu ir nepieciešama jūsu piekrišana.

4.5 Jūsu datu dzēšana

Vispārīgi mēs dzēšam vai anonimizējam jūsu personas datus, tiklīdz mums tie vairs nav nepieciešami nolūkiem, kuriem mēs tos atbilstīgi iepriekš izklāstītajiem punktiem esam vākuši vai izmantojuši. Ja dati ir jāglabā likumā noteiktu iemeslu dēļ, tie tiek bloķēti. Dati turpmākai izmantošanai tādā gadījumā vairs nav pieejami. Ja jūsu vēlaties saņemt papildu informāciju par mūsu dzēšanas un glabāšanas termiņiem, lūdzu, vērsieties pie 2. punktā nosauktā pārziņa, izmantojot tur norādīto kontaktinformāciju.

4.6 Mērķa grozījumi

Jūsu personas datu apstrāde citiem nolūkiem, nekā aprakstīts, tiek veikta tikai, ja to atļauj tiesību norma vai jūs esat piekritis grozītajam datu apstrādes nolūkam. Ja turpmākā apstrāde ir paredzēta citiem mērķiem, nekā tiem, kuriem dati sākotnēji tika ievākti, mēs jūs pirms turpmākās apstrādes par šiem mērķiem informējam un sniedzam visu pārējo šim nolūkam svarīgo informāciju.

4.7 Automatizēti lēmumi par atsevišķiem gadījumiem vai profilēšanas pasākumi

Mēs neizmantojam automatizētus apstrādes procesus lēmuma pieņemšanai, mēs neizmantojam arī profilēšanu.

5. Jūsu tiesības

Attiecībā uz jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam, jums ir turpmāk aprakstītās tiesības. Lai īstenotu savas tiesības, lūdzu, vērsieties pie mums ar rakstveida pieprasījumu, izmantojot iepriekš minēto kontaktinformāciju vai šo e-pasta adresi: dataprotection@geberit.com.

5.1 Piekļuves tiesības

Jums ir tiesības jebkurā laikā VDAR 15. pantā noteiktajā apjomā pēc pieprasījuma saņemt informāciju par datiem un jūsu personas datiem, kurus apstrādājam.

5.2 Tiesības labot

Saskaņā ar VDAR 16. pantu jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt labot neprecīzus jūsu personas datus. Ņemot vērā apstrādes nolūkus, jums ir arī tiesības panākt, lai nepilnīgi personas dati tiktu papildināti, tostarp sniedzot papildu paziņojumu.

5.3 Tiesības uz dzēšanu

Jums ir tiesības atbilstīgi VDAR 17. pantā aprakstītajiem priekšnosacījumiem pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus. Šie priekšnosacījumi it īpaši paredz tiesības dzēst datus, ja personas dati vairs nav nepieciešami nolūkiem, kuriem tie tika vākti vai citādi apstrādāti. Šo tiesību īstenošana atbilstīgi VDAR 17. panta 3. punktam it īpaši ir ierobežota, ja mums ir nepieciešami jūsu dati juridiska pienākuma izpildei vai likumīgo prasību celšanai.

5.4 Tiesības ierobežot apstrādi

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežotu apstrādi atbilstīgi VDAR 18. pantam. Šīs tiesības it īpaši pastāv, ja mūsu un jūsu starpā nav vienprātības par personas datu pareizumu, uz tik ilgu laiku, kas nepieciešams, lai pārbaudītu pareizumu, kā arī, ja jūs, lai gan jums ir tiesības dzēst, dzēšanas vietā pieprasāt ierobežotu apstrādi, tāpat, ja dati mūsu mērķu sasniegšanai vairs nav nepieciešami, tomēr jums tie ir nepieciešami tiesisko pretenziju celšanai, īstenošanai un aizstāvēšanai, kā arī, ja mūsu starpā vēl nav vienprātības par iebilduma sekmīgu īstenošanu. Ja jūsu datu apstrāde tika atbilstoši ierobežota, tos drīkst apstrādāt tikai izņēmuma gadījumos, piemēram, ja jūs tam esat piekritis vai tas ir nepieciešams tiesību pretenziju celšanai.

5.5 Tiesības iebilst pret apstrādi

Jums, balstoties uz iemesliem saistībā ar jūsu īpašo situāciju, ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, kas cita starpā pamatojas uz VDAR 6. panta 1. punkta e) vai f) apakšpunktu, tostarp celt iebildumu atbilstīgi VDAR 21. pantam. Mēs pārtrauksim jūsu personas datu apstrādi, ja vien mēs nevarēsim norādīt uz pārliecinošiem likumīgiem apstrādes iemesliem, kas ir svarīgāki par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde vajadzīga, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības.

5.6 Tiesības uz datu pārnesamību

Jums ir tiesības no mums saņemt savus personas datus, ko mums esat sniedzis, strukturētā, izplatītā, mašīnlasāmā formātā atbilstīgi VDAR 20. pantam. Saskaņā ar to cita starpā ir nepieciešams, ka datu apstrādes pamatā ir jūsu piekrišana un ka tā tiek veikta ar automatizētu procesu.

5.7 Tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādē.

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē, jo īpaši tajā dalībvalstī, kurā ir jūsu pastāvīgā dzīvesvieta, darbavieta vai iespējamā pārkāpuma izdarīšanas vieta, ja jūs uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde veikta, pārkāpjot piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu noteikumus.

Versija: 2023. gada novembrī