Ifö vannas istaba

Atklājiet vannas istabas dizainu, kas vislabāk atbilst jūsu stilam

Izveidojiet unikālu jaunu vannas istabu visai ģimenei

Ja jūs, tāpat kā daudzi no mums, lielu daļu pagājušā gada pavadījāt savās mājās, pārkārtojot mēbeles, jūs noteikti arī esat domājuši, kā nonākt pie vispiemērotākā vannas istabas dizaina. Varbūt jūs iedvesmo iespēja pārveidot vannas istabu par viesmīlīgu telpu kvalitatīvai laika pavadīšanai.

Ja ir nepieciešama iedvesma — jūs esat nonācis pareizajā vietā. Ļaujiet mums piedāvāt vannas iedvesmu jūsu nākamajam projektam, neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt pilnīgu pārbūvi tai tikai veikt vannas istabas dizaina atjaunināšanu.

Luksusa iespaids

Tiem, kuri regulāri apmeklē vietējo SPA centru un izbauda karstu vannu, piemērotākais varētu būt vannas istabas dizains, kuru var dēvēt par luksusa dizainu. Lai gan luksusa vannas istabas elementus ir viegli uzminēt, tomēr aplūkosim dažus no tiem:

Daudz vietas — neatkarīgi no tā, vai jūs pilnībā pārbūvējat vannas istabu vai vienkārši atjaunojat vannas istabas dizainu, mēģiniet neaizpildīt vannas istabu ar nevajadzīgiem priekšmetiem. Saglabājiet to lakonisku, vienkāršu un plašu — sagādājot visu svarīgāko.

Vanna — kurš gan pēc garas dienas neizbauda karstu vannu? Vannas ir lieliski visiem, kas vannas istabas dizainu vēlas papildināt ar SPA raksturīgu greznību. Ir daudz dažādu dizainu, taču īpašu popularitāti bauda baltas, uz grīdas balstītas jeb brīvi stāvošas vannas.

Optimāls apgaismojums — īpašo luksusa vannas istabai raksturīgo sajūtu radīšanai apgaismojums ir tikpat svarīgs kā pats dizains: ieguldiet līdzekļus aptumšojamu un silti baltu gaismekļu uzstādīšanā.

Nenovecojošs izskats

Klasiska un moderna vannas istabas dizaina nenovecojošais izskats būs aktuāls daudzus gadus. Padomājiet par modernas krāsu paletes un modernas vannas istabas viedo risinājumu radīto iespaidu. Šie ir mūsu svarīgākie nenovecojoša vannas istabas dizaina elementi.

Unikāla krāsu palete — mēs iesakām labi sabalansētu un nenovecojošu vannas istabas mēbeļu un ķermeņu kombināciju. Tas ļauj eksperimentēt ar sienu krāsu un toņu pasauli, kas vannas istabas dizainam piešķirs dzīvību.

Bezskāriena funkcijas — tehnoloģijām aizvien vairāk ienākot mūsu mājās un aktualizējoties higiēnai, daudzas modernas vannas istabas tiek aprīkotas ar bezskāriena ierīcēm, tai skaitā jaucējkrāniem un klozetpodiem.

Tikai paši svarīgākie elementi – spoguļa skapis, vanna vai duša, izlietne, klozetpods un plaukti. Gādājiet, lai vannas istaba būtu kārtīga un minimālistiska — vieta, kurā visu priekšmetu iezīme ir klasisks izskats un dizains, kas nodrošina vannas istabai nenovecojošu izskatu.

Saglabājiet laucinieciskas un antīkas noskaņas dizainu

Ja jūs vēlaties vannas istabas izskatu nedaudz atsvaidzināt, joprojām saglabājot laucinieciskas un antīkas noskaņas vannas istabas atmosfēru, īstā izvēle būs laucinieciskas un antīkas noskaņas vannas istabas apdare. Ja neesat liels uz ziemeļnieciskā minimālisma dizaina piekritējs, aplūkosim dažas iezīmes, kas vannas istabas dizainam piešķir lauciniecisku un antīku noskaņu.

Dabiski materiāli — raupjas faktūras, nepabeigti materiāli un dabas elementi ir laucinieciskas un antīkas noskaņas dizaina pamati. Izvēlieties no dabīgā kaļķakmens veidotu izlietni vai bīdāmas klēts durvis.

Veclaicīgi elementi — laucinieciskas un antīkas noskaņas dizaina vannas istabā var nebūt daudzas no iepriekš minētajām ziemeļnieciska stila funkcijām. Īpatnēji veclaicīgus elementus var atrast krāmu tirgū, tie var būt veci spoguļi, terakota vāzes, koka skapji un tml.

Koka sienas — ja jūs vēlaties kaut ko vairāk par vienkāršu atjaunināšanu, koka sienas ir laucinieciskas un antīkas noskaņas elements, kas vannas istabais piešķir nosacītu āra sajūtu.

Saglabājiet laucinieciskas un antīkas noskaņas dizainu

Ja jūs vēlaties vannas istabas izskatu nedaudz atsvaidzināt, joprojām saglabājot laucinieciskas un antīkas noskaņas vannas istabas atmosfēru, īstā izvēle būs laucinieciskas un antīkas noskaņas vannas istabas apdare. Ja neesat liels uz ziemeļnieciskā minimālisma dizaina piekritējs, aplūkosim dažas iezīmes, kas vannas istabas dizainam piešķir lauciniecisku un antīku noskaņu.

  • Dabiski materiāli — raupjas faktūras, nepabeigti materiāli un dabas elementi ir laucinieciskas un antīkas noskaņas dizaina pamati. Izvēlieties no dabīgā kaļķakmens veidotu izlietni vai bīdāmas klēts durvis.
  • Veclaicīgi elementi — laucinieciskas un antīkas noskaņas dizaina vannas istabā var nebūt daudzas no iepriekš minētajām ziemeļnieciska stila funkcijām. Īpatnēji veclaicīgus elementus var atrast krāmu tirgū, tie var būt veci spoguļi, terakota vāzes, koka skapji un tml.
  • Koka sienas — ja jūs vēlaties kaut ko vairāk par vienkāršu atjaunināšanu, koka sienas ir laucinieciskas un antīkas noskaņas elements, kas vannas istabais piešķir nosacītu āra sajūtu.

Dizaina vannas istabas ikvienam

Ja vēlaties izveidot moderna dizaina vannas istabu, kurā izmanto bezskāriena tehnoloģijas, vai arī dodat priekšroku nenovecojošam ziemeļnieciskajam interjeram — ir daudzi skaisti vannas istabas dizaini, no kuriem var smelties iedvesmu. Sāciet meklējumus un izvēlieties dizainu, kas priecē jūsu sirdi.

Vai domājat, ka esat atradis savu stilu?


Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!

Vairāk iedvesmas rakstu un dizaina padomu