Ifö vannas istaba

Sāciet jaunās vannas istabas plānošanu

Trīs vienkārši soļi sapņa pārvēršanai realitātē

Ar vannas istabas renovāciju ir saistīti daudzi jautājumi. Ja neesat profesionālis un neesat līdzīgu procesu īstenojis jau iepriekš, visu nepieciešamo darbību, iespēju un lēmumu izvērtēšana var būt sarežģīta. Taču ar pareizu plānošanu, vannas istabas projekts var būt patīkama, radoša un vērtīga pieredze, kurā ir ietverta piemērotākā vannas istabas dizaina, vannas istabas plānojuma, mēbeļu un visa cita aprīkojuma izvēle, kas jūsu vannas istabu padarīs unikālu.

1. Budžeta aprēķināšana

Ja plānojat vannas istabas renovāciju vai jaunas vannas istabas izbūvi, mēs iesakām vispirms izdomāt, cik lielu ieguldījumu vēlaties veikt. Pietiek ar aptuvenu aprēķinu. Tas palīdzēs apzināt svarīgākās jaunās vannas istabas prioritātes. Tas palīdzēs arī pieņemt lēmumus par vannas istabas dizainu, mēbelēm, aprīkojumu un tamlīdzīgiem jautājumiem, piemēram, to, vai budžets nodrošina vannas uzstādīšanu, vai tomēr ir jāiztiek ar dušu.

2. Vannas istabas plāna izveide

Jaunās vannas istabas plānu izveidojiet uz papīra. Vispirms plānā iezīmējiet durvis un logus, pēc tam — vannas, izlietnes un citus lielākus objektus. Izmēģiniet novietot tos dažādos telpas stūros, vai pretējās pusēs, lai redzētu, kāds varētu izskatīties telpas iekārtojums.

Dušas un tualetes poda atrašanās vietu parasta nosaka, ņemot vērā pastāvošo ūdensvadu un kanalizācijas vadu atrašanās vietu. (Ja galveno vannas istabas elementu pārvietošana nav nepieciešama, ar ūdensvadu un kanalizāciju saistīto darbu izmaksas būs zemākas.) Visu citu vannas istabas elementu izvietošanas brīvības saglabājas.

3. Pieņemiet lēmumu par vannas istabas stilu

Sāciet izvēli, apkopojot dažādos žurnālos un blogos pieejamas vannas istabas dizaina idejas, kas piesaista uzmanību un rosina iztēli. Attēlu izpēte ļaus saprast, kas jums tajos patīk. Vai uzmanību piesaista sienu krāsa, mājīgs apgaismojums vai moderni materiāli?

Izmantojiet Pinterest, lai izveidotu savu garastāvokļa paneli, kurā ievietot interesantus attēlus, sakārtojot tos pa tēmām. Vai jums patīk industriāls stils? Izveidojiet tam īpašu paneli. Domājat par minimālistisku ziemeļniecisku stilu? Izveidojiet īpašu paneli arī tam. Dalieties domās ar savu ģimeni, lai uzzinātu citu domas. Esiet patiess pret sevi un uzticieties sava “iekšējam dizainerim”.


Plānojiet savu jauno vannas istabu

Kad esat pieņēmis lēmumu izbūvēt jaunu vannas istabu vai renovēt esošo, ir labi pieturēties pie pareizi strukturēta plāna: izvēlēties piemērotāko vietu un pārdomāt budžetu, tad iedziļināties detaļās un gūt prieku, meklējot piemērotāko vannas istabas dizainu telpas izdaiļošanai.


Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!


Vairāk iedvesmas rakstu un dizaina padomu