Ifö vannas istaba

Ifö šodien

Ifö stāsts sākas pie skaista meža ezera Zviedrijā – Ivösjön. Šeit kaļķu karjers 1887. gadā kļuva par sākumu jauna uzņēmēja sapnim par porcelāna izstrādājumu radīšanu. Arī šodien Ifö atradīsiet tajā pašā vietā – Bromölla. Vairāk nekā simts gadus esam strādājuši ar porcelānu, un šodien Ifö ir tirgus līderis Ziemeļvalstīs sanitāro produktu jomā.

Lai gan ražošana ir modernizēta, tradicionālā amatniecība joprojām ir visa pamatā, un cieņa pret dabu ir Ifö produkcijas galvenā sastāvdaļa. Ar skandināvu dizaina līniju mēs ienesam dabu telpās un apvienojam estētiku un funkcionalitāti.

Mūsu interjerā tiek izmantotas dabas krāsas un materiāli. Stils ir piemērots cilvēkiem, kas vēlas mājokli ar izteiksmīgu harmoniju un kvalitāti. Mūsu risinājumi tiek radīti ar cieņu pret dabu. Mēs ražojam pēc iespējas videi draudzīgākā veidā un izvēlamies ilgtspējīgus materiālus ar augstu kvalitāti un izturīgumu. Mēs uzskatām, ka ikdienas dzīvei jābūt vienkāršai.

Tāpēc mēs izstrādājam funkcionālus risinājumus, kas izmanto telpu un ir higiēniski un viegli tīrāmi. Izvēloties Ifö, jūs izvēlaties skandināvu dizainu.

Skandināvu dizains Mūsu dizaina pamatā ir skandināvu dizaina tradīciju ievērošana.

Mēs augstu vērtējam funkcionalitāti, tīras līnijas un ilgmūžību. Tas viss ir balstīts mentalitāti par dabas sajūtas ienešanu mājoklī, turklāt paveikt to, maksimāli izmantojot telpu un dabiskus materiālus, piemēram, koku un akmeni.

Skarbais klimats ir piespiedis skandināvus izvirzīt funkcionalitāti kā augstāko prioritāti. Tāpēc arī vienkāršība ir dabiska dizaina filozofijas sastāvdaļa. To papildina cieņa pret dabu, un tāpēc Ifö vide ir pirmajā vietā gan ražošanā, gan vizuālajā izpausmē.

Kādi ir galvenie skandināvu dizaina elementi?

• Vienkārši silueti un uzsvars uz dabīgiem materiāliem.
• Pārsvarā neitrāla krāsu palete harmonijas radīšanai.
• Dabīgu materiālu, piemēram, koka, akmens un porcelāna, izmantošana.

Ilgtspējība

Kad vien iespējams, mēs cenšamies izvēlēties kvalitāti, nevis lētu masveida ražošanu.

Kāpēc? Jo tā ir būtiska izturīgumam, vienkāršībai un funkcionalitātei. Mūsu mērķis ir izgatavot produktus, kas kalpo daudzus gadus. Izvēlēties kvalitatīvus produktus, kas kalpos gadiem ilgi, ir viens no svarīgākajiem veidiem, kā būt ilgtspējīgam.

Videi draudzīgi materiāli

Videi draudzīgi, resursus taupoši un izturīgi produkti ir visa mūsu darba pamatā. Mēs cītīgi strādājam, lai nepārtraukti attīstītu mūsu produktus, kas atbilst ekodizaina principiem.

Visā produkta dzīves ciklā, sākot no materiālu iegādes līdz produkta faktiskajai izmantošanai, produktam no vides viedokļa vienmēr jābūt labākam nekā iepriekšējam.

Mēs cītīgi strādājam, lai mūsu ietekme uz vidi būtu pēc iespējas mazāka. Mēs garantējam, ka rezerves daļas ir pieejamas 10 gadus pēc produkta ražošanas pārtraukšanas, tāpēc vienmēr būs iespējams iegādāties rezerves daļas. Vēl viens svarīgs aspekts ir mūsu darbinieku, kā arī uzstādītāju, inženieru un arhitektu nepārtraukta izglītošana un apmācība, lai viņi arī turpmāk koncentrētos uz vidi.

Ko mēs esam paveikuši praksē?

• Zems ūdens patēriņš: mēs bijām pirmie, kas ieviesa izvēli starp liela un maza tilpuma skalošanu, un kopš tā laika esam samazinājuši skalošanas tilpumu līdz 2/4 litriem. Tādējādi ūdens patēriņš ir par 33 % mazāks nekā citiem tualetes podiem.

• Nav smago metālu: viss mūsu porcelāns ir 100 % brīvs no smagajiem metāliem.

• Dabiski materiāli: porcelāns ir dabisks materiāls. Pateicoties mūsu īpašajai porcelāna apstrādei, produkti kalpo daudzus gadus. Produktu dzīves cikla beigās porcelāns tiek sasmalcināts un izmantots bruģēšanai vai tamlīdzīgos procesos.

• Vietējā ražošana nozīmē mazāk transporta: mūsu produkti tiek ražoti Skandināvijā, mūsu rūpnīcās Zviedrijā, kas nozīmē mazāk transporta un mazāk CO2 emisiju.

• 10 gadu garantija rezerves daļām: mēs garantējam, ka jūs saņemsiet rezerves daļas saviem produktiem 10 gadus pēc tam, kad produkts tiks izņemts no mūsu klāsta. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka mūsu produkti kalpo ilgāk un nelielai rezerves daļai nav jākļūst par iemeslu, kāpēc jūs nomaināt tualetes podu, izlietni vai citus produktus tiklīdz tie salūzt.

• Iepakojumi: mēs iepakojam savus produktus ar minimālu iepakojuma materiālu daudzumu un tikko nomainījām kartona kastes uz videi draudzīgāku alternatīvu, kas samazina mūsu CO2 emisijas par 6 %.

Vienkārša tīrīšana

Ja dabas, dizaina un tehnoloģiju savstarpējām attiecībām ir būtiska nozīme mūsu dizainā, tīrība ir viens no galvenajiem elementiem mūsu produktos. Ja vannas istabas produkts ir viegli tīrāms, tas ir higiēniskāks, kas nozīmē mazāk baktēriju. Kas padara vannas istabas produktu viegli tīrāmu? Materiāla izvēle ietekmē to, kā dažādas virsmas uzņem netīrumus un putekļus. Tas ietver porcelāna glazūru uz tualetes podiem un izlietnēm, kā arī vannas istabas mēbeļu virsmu un materiālus. Mūsu produkti ir daudzu gadu pētījumu un attīstības rezultāts progresīvo virsmas tehnoloģiju jomā. Produkti turklāt ir izstrādāti tā, lai tiem būtu pēc iespējas mazāk nevajadzīgu savienojumu, caurumu, stūru utt., lai samazinātu netīrumu un baktēriju daudzumu.

Rimfree® tehnoloģija

Viena no tehnoloģijām, kas ir radījusi mūsu tualetes podu tīrības revolūciju, ir Ifö Rimfree® tehnoloģija. Rimfree® nozīmē, ka tualetes podam nav skalošanas apmales, kur var paslēpties netīrumi un baktērijas. Video redzams, kā šī novatoriskā tehnoloģija darbojas.

Smelieties iedvesmu no Ifö brošūras

Tikai ātras pārbūves projekts vai pilnīga renovācija?
Apskatiet mūsu vannas istabas brošūras, lai smeltos vairāk iedvesmas!