Mēbeļu izvēle

Izvēloties piemērotu apgaismojumu un mēbeles, ir viegli izveidot katram atsevišķam gadījumam nepieciešamo noskaņu.

Krāsas un opcijas


Vislabāk saskatāmā vannas istaba daļa ir skapji. Izvēlieties kādu no elegantajām krāsām – matēto grafīta, matēto brūno vai balto. Ja skapjus aprīko ar koka durvīm, vannas istabā ir viegli radīt mājīgāku noskaņu.

Koka mēbeles


Koks laika gaitā var mainīt savu izskatu. Šajā apstāklī slēpjas arī koka skaistums. Pēc dažiem gadiem koka virsmas iegūst tumšāku toni. Nozīme ir arī tam, cik vecs ir koks, un kur tas ir audzis. Tādēļ, salīdzinājumā ar to, ko esat redzējis mūsu koka mēbeļu katalogā vai mūsu ekspozīcijā, jums piegādāto mēbeļu krāsa un faktūra var būt atšķirīga.

Funkcionalitāte

Attiecībā uz krāsu un materiāliem, viss ir atkarīgs no gaumes. Attiecībā uz mēbeļu izvietošanas plānošanu, galvenais ir funkcionalitāte. Gan pašas mēbeles, gan to priekšējā daļa ir izgatavotas no mitrumizturīgiem materiāliem. Pateicoties mūsu izmantotajām mitrumu atgrūdošajām virsmām, mēbeles ir viegli tīrāmas. Visu mūsu koka mēbeļu aizsardzībai mēs izmantojam UV lakas aizsargslāni. Tas nozīmē, ka mūsu ražotās mēbeles ir salīdzinoši mitrumizturīgas. Taču neskatoties uz to, mēbeļu ilgstoša pakļaušana ūdens iedarbībai nav ieteicama. Pārliecinieties, vai mēbeles atrodas drošā attālumā no dušas vai vannas, un ar sausu dvieli vai lupatiņu vienmēr noslaukiet uz mēbelēm uzšļakstīto ūdeni.

Pilnīgi salikti skapji

Kad jūs saņemat kādu no mūsu vannas istabas skapjiem, tas jau ir pilnīgi salikts. Tādēļ tā uzstādīšana vanna istabā notiek ātri un viegli. Daudzi mūsu skapju modeļi ir izstrādāti tā, lai tos varētu piestiprināt pie sienas. Atsevišķiem modeļiem kā opcija ir pieejamas arī kājiņas.

Elektrība un drošība

Attiecībā uz elektroierīču lietošanu mitrās telpās, t.sk. vannas istabās, pastāv stingras prasības. Drošības apsvērumu dēļ, elektroinstalācijas vienmēr jāierīko sertificētam elektriķim. Šāds elektriķis zina, kādas IP klases gaismas ķermeņi un rozetes ir nepieciešamas dažādās vannas istabas daļās.

Formas un izmēri

Mēs jūsu izvēlei piedāvājam plašu mēbeļu klāstu. Piedāvājums ietver dažādas formas un izmērus dažādiem nolūkiem. Mūsu izlietnes skapju platums ir no 40 cm līdz 120 cm. Šī iemesla dēļ ir viegli atrast savai vannas istabai piemērotu risinājumu, neatkarīgi no vannas istabas izskata.

Ja jums ir vēl lielāka vannas istaba, iespējams, telpas aizpildīšanai būs nepieciešams vislielākais izlietnes skapis vai visplatākais spogulis. Vannas istabai ir jākalpo jūsu vajadzībām. Veidojot vannas istabas skici, vienmēr koncentrējieties uz vannas istabas lietošanas mērķi un noskaņu.