Kvalitāte

Kvalitāte mums ir īpaši svarīga. Darbā ar porcelānu mums ir vairāk nekā 80 gadus ilga pieredze, un mēs bez apstājas testējam jaunus materiālus un inovācijas. Protams, mēs vienmēr ieklausāmies mūsu klientos. 

Mūsu produktu testēšana

Mēs radām vannas istabas produktus, kuri iztur laiku un ilgstošu lietošanu. Lai arī liela nozīme ir izturīgiem materiāliem un lieliskam izskatam, līdzvērtīgi svarīga ir arī funkcionalitāte. Viss tiek pakļauts testiem ar mērķi nepieļaut, ka pārdošanā nonāk plastmasas detaļas, kas neatbilst standartiem, skrūves, kas nesakrīt ar tām paredzētajām atverēm un produkti, kuriem piemīt defekti.

CE

Mūsu ražošanas process ir viens no vismodernākajiem visā pasaulē. Visiem mūsu produktiem ir CE marķējums, un katru to detaļu manuāli ir pārbaudījuši mūsu profesionāļi. Jau vairāk nekā 20 gadus mums ir ISO 9001 sertifikāts un ISO 14001 sertifikāts.

Mēs esam lepni par dokumentiem, kas apliecina mūsu kvalitāti, taču vissvarīgākā lieta vannas istabu produktu izstrādē ir ieklausīties cilvēkos, kas tos patiešām lietos. Šī iemesla dēļ mūsu produkti ir ļoti populāri gan gala lietotāju, gan arī profesionāļu, piemēram, dizaineru un santehniķu vidū.

ISO 9001, ISO 14001 un OHSAS 18001

ISO 9001 ir kvalitātes sertifikāts, kas mums ir bijis kopš 1994. gada. Tas garantē augstas kvalitātes un drošus produktus. ISO 14001 ir vides sertifikāts, kas apliecina, ka mēs rūpējamies arī par vidi, kas mums ir prioritāra lieta. Kopš 1998. gada mums ir piešķirts ISO 14001 sertifikāts. Kopš 2016.gada mēs esam sertificēti arī ar OHSAS 18001. Tas ir mūsu darbinieku drošas darba vides standarts.

Nordic Quality

Nordic Quality ir neatkarīga kvalitāti apliecinoša zīme videi draudzīgiem, enerģiju taupošiem un uzticami kalpojošiem produktiem, kas ir īpaši izstrādāti prasībām, kas montāžai un funkcijām ir noteiktas Ziemeļvalstīs. Šādu kvalitātes zīmi saņēmušie produkti ir garantēti laba ilgtermiņa ekonomiskā investīcija.

Droša ūdensapgādes instalācija

Droša ūdensapgādes instalācija ir produkts, kas atbilst noteikumiem, kuru mērķis ir samazināt ūdens un uguns radīta kaitējuma, legionella baktēriju izplatīšanās un saindēšanās risku. Šie noteikumi attiecas gan uz produktiem, gan montāžas izpildītājiem, ietverot personāla apmācību un santehnikas uzņēmumu apstiprināšanu. Noteikumu mērķis ir nodrošināt paaugstinātu drošumu un drošību.