KVALITĀTE

Kvalitāte ir galvenais it visā, ko mēs darām. Vannas istabai paredzētus porcelāna produktus mēs esam ražojuši jau vairāk nekā simts gadu, un mēs joprojām turpinām pilnveidot gan metodes, gan materiālus. Šajā laikā, mēs esam testējuši daudzus materiālus un izmēģinājuši dažādas inovācijas. Lai arī kvalitātes zīmes ir svarīgas, visvērtīgāko informāciju vannas istabas produktu izstrādei mēs saņemam no mūsu klientiem.

 

Kas ir kvalitātes galvenie aspekti?

- Rūpīgi izvēlēti materiāli

- Dizains un materiāli, kas “runā vienā valodā”

- Augstu kvalitāti nodrošinošas ražotnes

- Manuāla produktu kontrole

 

Funkcionalitāte

Mūsu vannas istabas produkti ir veidoti tā, lai tie būtu piemēroti ilgstošai lietošanai. Taču materiāls nav vienīgais svarīgais aspekts. Tikpat svarīga, kā labs produkta izskats, ir tā funkcionalitāte. Šī iemesla dēļ katra mūsu produktu detaļa tiek pakļauta testēšanai un manuālai kontrolei. Tas nozīmē, ka ikviens produkts, pirms tas atstāj rūpnīcu, tiek pakļauts profesionāļu veiktai manuālai pārbaudei.

 

Neatlaidība kvalitātes nodrošināšanā ir nozīmīga. Tā mums ir ļāvusi sasniegt lieliskus rezultātus, un mūsu produkti ir izpelnījušies ne tikai galalietotāju, bet arī profesionāļu, piemēram, dizaineru un santehniķu cieņu.

 

Drošu ūdensinstalāciju noteikumi

Drošu ūdensinstalāciju noteikumi ir noteikumu kopums, kuru izstrādājusi industrija Zviedrijā, lai samazinātu ūdens bojājumu riskus, legionella baktēriju izplatību, ugunsgrēku izraisītus postījumus un saindēšanās riskus. Šie noteikumi attiecas gan uz santehniķu darbu, gan ūdensapgādes sistēmā izmantotajiem produktiem. Šo noteikumu regulētā sistēma aptver atļauju piešķiršanu santehnikas uzņēmumiem, kā arī santehniķu, meistaru un citu iesaistīto personu apmācību. Sistēmas mērķis ir paaugstināts drošums un drošība patērētājiem.