Ifö Sense Art vannas istabas mēbeles

Ifö Sense Art mēbeļu sērija ir moderna, nenovecojoša un piemērota jebkurai vannas istabai. Tā ir mūsu daudzpusīgākā mēbeļu sērija, kurai ir pieejams plašs krāsu, rokturu, platumu un dziļumu klāsts. Sērija ir veidota vienkāršā un skaistā dizainā, kuru raksturo skaidras līnijas.

Ifö Sense Art mēbelēm ir pieejamas 5 matētas un vizuāli apslāpētas krāsas, sākot no baltas un lavas pelēkas, un beidzot ar zilu un dažādu koku, piemēram, ozola vai riekstkoka, imitācijām. Vēl plašākas dizaina iespējas Ifö Sense Art paver, pateicoties tā plašajam dažādu rokturu klāstam. Ja klients dod priekšroku vienkāršam un modernam izskatam, pastāv iespēja izvēlēties piespiežot atveramas durvis un atvilktnes. Mēbeles tagad ir iespējams pielāgot vannas istabas dizainam un personīgajam stilam — iespējas vēl nekad nav bijušas tik plašas.

 

Pilna funkcionalitāte, ko sniedz atvilktnes ar klusas aizvēršanas mehānismu

Protams, Ifö Sense Art mēbelēm ir arī atvilktnes ar klusas aizvēršanas mehānismu, bet skapjiem ir mitrumu atgrūdošas virsmas, kas padara tos īpaši piemērotus mitrajai vannas istabas videi.

Visām Ifö Sense Art izlietnēm ir viegli tīrāmā glazūra Ifö Clean, kas tīrīšanu padara vienkāršu un ātru.

Atvilktnes ir iespējams aprīkot ar īpašiem dalītājiem, kas palīdz uzturēt kārtību, un LED apgaismojumu, kas automātiski ieslēdzas atvilktnes atvēršanas brīdī, savukārt mēbelēm var piestiprināt kompaktus dvieļu turētājus.