Ifö Variform izlietnes. Maksimāla dizaina brīvība izlietnes izvēlē

Ifö VariForm izlietnes

  

Izlietņu formu dažādība

Apaļas, taisnstūrveida, ovālas un eliptiskas

Ifo VariForm izlietņu dizains ir pamatots uz četrām ģeometriskām formām – apļa, taisnstūra, ovāla un elipses, un šīs formas tiek izmantotas jaunu un atšķirīgu variāciju veidošanā. Tā ir koncepcija, kas paver daudzas iespējas vannas istabu dizaina pielāgošanā klientu vajadzībām. Ifo VariForm uz virsmas novietojamās izlietnes pilnā apmērā izmanto sava smalkā dizaina priekšrocības, skaidri demonstrējot savas īpašības.

Pat iebūvējamās, virsmā daļēji iegremdējamās vai zem virsmas novietojamās Ifo VariForm izlietnes rada īpašu akcentu, kas ļauj tām izcelties starp citām līdzīgām izlietnēm. Dizains ir klienta izvēle, tādēļ izlietnes modeļa izvēle ir atkarīga no iecerētās koncepcijas.

Jaunākās izlietņu dizaina tendences

Daudzpusīgas un ergonomiskas

Ifo VariForm pludlīnijas apmaļu formas perfekti piestāv visprogresīvākajam vannas istabas dizainam. Virsmā iebūvējamās un uz virsmas novietojamā izlietnes ir pieejamas gan ar maisītāja uzstādīšanai paredzētu caurumu, gan bez tā. Maisītāju var uzstādīt, piestiprinot to pie keramiskās izlietnes vai atbalsta virmas, vai arī pie sienas.

Visi Ifo VariForm izlietņu modeļi ir pietiekoši dziļi, un nodrošina kustību brīvību ergonomiskos apstākļos. No kvalitatīvas santehnikas keramikas izgatavotās izlietnes ir noturīgas pret skrāpējumiem un plaisu veidošanos, kā arī ir viegli kopjamas.

Godalgots dizains

iF DESIGN AWARD 2018

VariForm izlietnes ir saņēmušas godalgu iF DESIGN AWARD 2018. Lielu iespaidu uz konkursa žūriju atstāja četru formu izlietņu piedāvātais variāciju klāsts. Žūrija uzslavēja koncepciju, paužot, ka VariForm produktu klāsts piedāvā pilnīgu dizaina brīvību.

Ifo VariForm