Ifö iepazīstina ar viegli tīrāmajiem Rimfree® tualetes podiem

Atgūstiet savu nedēļas nogali

Vai liekas, ka nedēļas nogali aizņem tikai ikdienas darbi, tīrīšana un bezgalīgā darāmo darbu saraksta pārskatīšana? Ir pienācis laiks atbrīvot sevi no tualetes poda tīrīšanas pienākuma un atgūt nedēļas nogali, izmantojot Rimfree®.

Rimfree® ir Ifö piedāvāto viegli tīrāmo tualetes podu jaunā paaudze. Iekšējās apmales neesamība nozīmē to, ka netīrumiem un baktērijām vairs nav kur uzkrāties, un tīrīšana ir vieglāka nekā jebkad agrāk. Tādēļ ikdienas darbiem paredzēto laiku varat pārvērst savā brīvajā laikā.

Rimfree® bezapmales tualetes priekšrocības

  • Nav iekšējās apmales, kur paslēpties netīrumiem un baktērijām
  • Paātrina un atvieglo tualetes poda tīrīšanu
  • Visus tualetes podus aizsargā gludā un viegli tīrāmā Ifö Clean Smart glazūra, par to nav jāpiemaksā
  • Ūdeni taupoša noskalošana, kurai izmanto 4 vai 2 litrus ūdens, patērē pat par 30% mazāk ūdens nekā iepriekšējie tualetes podu modeļi
  • Optimāls higiēnas līmenis salīdzinājumā ar tualetes podiem ar apmali
  • Sēdriņķim un vākam ir ātri atvienojami stiprinājumi, tādēļ tos uz tīrīšanas laiku ir viegli noņemt

Jauns higiēnas standarts

Ar iekšējām apmalēm aprīkoto tualetes podu tīrības uzturēšana var būt sarežģīts uzdevums. Taču Rimfree® bezapmales tualetes podi atrisina šo problēmu, jo tajos netīrumiem un baktērijām vairs nav kur uzkrāties. Inovatīvais Rimfree® dizains un noskalošanas sistēma tualešu podu higiēnā ir ieviesusi jaunu standartu. Viss, kas patiešām nepieciešams tualetes poda tīrībai, ir viens vēziens ar lupatiņu. Tas ļauj ietaupīt daudz laika.

Padariet savu vannas istabu par pašu pilnību

Ifö viegli tīrāmie Rimfree® bezapmales tualetes podi piedāvā ko vairāk, kā tikai tīrīšanas priekšrocības. Tie piedāvā plašu unikālu stilu klāstu, nodrošinot piemērotību jebkuram vannas istabas dizainam. Tādēļ, ja meklējat pie sienas vai pie grīdas piestiprināmu, modernu, noapaļotu, pludlīnijas vai stūrainu formu tualetes podu, Rimfree® sniegs izvēlētajam stilam piemērotu risinājumu.