Atsvaidziniet vannas istabas interjeru ar elegantajām Ifö izlietnēm

 

Izlietne ļoti ietekmē vannas istabas izskatu. Mūsdienu izlietņu plašais dizaina iespēju, krāsu, materiālu un stilu klāsts sniedz iespēju vieglai izmaiņu īstenošanai. Tomēr tik plaša iespēju klāsta apstākļos var būt arī sarežģīti izvēlēties, kuru izlietni vannas istabā uzstādīt. Mēs esam apkopojuši vairākus vissvarīgākos apsvērumus, kurus ņemt vērā, izvēloties izlietni.

  • Cik liela ir vannas istaba? Vai priekšroku dodat nelielai, pie sienas piestiprināmai izlietnei, vai vannas istabā ir pietiekoši vietas dubultai izlietnei?
  • Cik vieglai vajadzētu būt izlietnes tīrīšanai? Vai izlietnei vajadzētu būt integrētai virsmā, lai netīrumiem nebūtu kur uzkrāties? Vai izlietnei vajadzētu būt pielīmētai pie virsmas?
  • Kādam vajadzētu būt izlietnes stilam? Vai izlietni vēlaties savienot ar virsmu, lai tā neaizņemtu vairāk vietu, nekā nepieciešams? Vai dodat priekšroku konvencionālajam dizainam?
  • Cik funkcionālam būtu jābūt izlietnes novietojumam? Vai zem izlietnes ir nepieciešams skapji mantu glabāšanai? Vai dodat priekšroku pie sienas piestiprinātai izlietnei, zem kuras ir brīva telpa?

Ifö izlietnes: piemērotas jebkurai vannas istabai

Nekas nelīdzinās atsvaidzinošajai sajūtai, kuru skaista vannas istaba sniedz pēc garas dienas. Atsvaidzinošu efektu var radīt arī vannas istabas aprīkošana ar estētiski patīkamām izlietnēm. Mūsu Ifö vannas istabu sērijā ir atrodamas jebkuram vannas istabas risinājumam piemērotas izlietnes – neatkarīgi no vanna istabas stila. Neatkarīgi no tā, vai ir plānots veikt pilnīgu vannas istabas renovāciju, vai vienkārši ir vēlme uzstādīt jaunu izlietni, mūsu izlietņu klāsts var atjaunināt visas vannas istabas izskatu. 

Mūsu godalgotā VariForm izlietņu sērija, kā arī Ifö Spira un Ifö Spira Art sērijas piedāvā dažādu veidu izlietnes, kas piedāvā visu, kas nepieciešams ideālas vannas istabas dizaina veidošanai. Aplūkosim dažādas iespējas, sniedzot iespēju izvēlēties pastāvošajām vajadzībām vispiemērotāko izlietni.

Maksimāla dizaina veidošanas brīvība ar Ifö VariForm izlietni

Pēdējo deviņu gadu laikā Ifö ir ieguvis vairāk nekā 50 dažādas dizaina godalgas. To starpā ir Red Dot un Design Plus godalgas. Jaunākā godalga iFDESIGNAWARD2018 par plaši pielāgojamo izlietnes dizaina koncepciju tika piešķirta mūsu jaunākajam Ifö vannas istabas sēriju papildinājumam – VariForm.

VariForm sērija, kas ir veltīta izlietņu dizainam, piedāvā pilnīgu dizaina brīvību, jo visi izlietņu dizaini ir piemēroti jebkurai vannas istabai. Izlietņu klāstā ir pieejamas četru dažādu ģeometrisku formu izlietnes, kuru formas nav pārāk tālu no ātri apnīkošajām neitrālajām formām, bet tomēr ir pietiekoši revolucionāras, lai sasauktos ar jaunākajām dizaina tendencēm. Dažādo formu klāstā ir apaļas, taisnstūrveida, ovālas un eliptiskas formas, un tās ir lieliski piemērotas jaunākajam vannas istabu dizainam, kuru veidojot, ir nepieciešams īstenot pielāgošanu.

Neatkarīgi no formas, visi VariForm izlietņu modeļi ir pietiekoši dziļi, un nodrošina kustību brīvību ergonomiskos apstākļos. Turklāt izlietnes ir ražotas no kvalitatīvas santehnikai paredzētas keramikas, kas ir aizsargāta pret skrāpējumiem un plaisu veidošanās, turklāt tā ir viegli kopjama, tādēļ izlietnes var droši lietot daudzus gadus.

Nenovecojošs vannas istabas izskats ar Ifö Inspira izlietni

Ifö Inspira ir elegantu un klasisku izlietņu un tualetes podu sērija, kas izgreznos jebkuru vannas istabu, neatkarīgi no tās stila vai dekorējuma. Šīs sērijas izlietņu nenovecojošā dizaina izlietnes ir veidotas tā, lai tās atbilstu visām klienta vēlmēm, un ir pieejamas divās dažādās formās – tas ir apaļas un taisnstūrveida. Savukārt to izmēri, kas sākas no 40  un beidzas ar 90 cm, padara tās par ideālu risinājumu gan mazām, gan lielām vannas istabām. Lieliski ir arī tas, ka visām šīs sērijas izlietnēm ir Ifö Clean glazūra, kas novērš kaļķa un netīrumu nosēdumu veidošanos. 

Ja ir vēlme iegūt ko vairāk kā tikai elegantu un viegli tīrāmu izlietni, Ifö Spira sērija piedāvā arī visaptverošu vannas istabas risinājumu. Tas nozīmē, ka klients saņem ne tikai izlietni, bet pilnīgi nokomplektētu vannas skapi. Lai piedāvātu vēl plašāku dizaina brīvību, vairākas mūsu Ifö Spira izlietnes mēs esam veidojuši tā, lai tās būtu savienojamas ar visvairāk pielāgojamo vannas istabu mēbeļu sēriju Ifö Sense, tādējādi uzlabojot tālākas pielāgošanas iespējas.

Piešķiriet vannas istabai luksusa pieskārienu, uzstādot Ifö Inspira Art izlietni

Vannas istabu ir iespējams pārvērst elegantā mākslas formā. Mūsu Ifö Inspira Art sērija ir izstrādāta tieši klientam, kas pievērš uzmanību niansēm, un kuram attiecībā uz dizainu ir nedaudz augstākas prasības. Skaidrās līnijās veidotais un vienkāršais dāņu arhitekta Knuda Holšersta (Knud Holscher) dizains, sērijas premium klases izlietnēm piešķir nepiespiestu luksusa pieskārienu. Rezultātā tiek iegūtas arhitekturālas un skaisti modernas izlietnes.

Tāpat kā mūsu Ifö Inspira sērija, arī Art sērijas izlietnēm ir mūsu Ifö Clean glazūra, kas paaugstina tīrības standartus. Nogludinātās un noapaļotās izlietņu formas vannas istabai piešķir vieglu un modernu izskatu, un padara izlietnes viegli tīrāmas, jo tām nav nekādu asu šķautņu un grūti kopjamu vietu, kur varētu uzkrāties netīrumi.