KRĀSAS UN FORMAS

Jums savā vannas istabā ir jājūtas ērti. Koncentrējieties uz savām un ģimenes vajadzībām. Centieties nedomāt par citu cilvēku viedokļiem. Mēs piedāvājam gan apaļīgu, gan stūrainu formu izlietnes un tualetes podus. Mūsu stilīgā un modernā mēbeļu kolekcija piedāvā daudzas iespējas. Attiecībā uz dušu risinājumiem, mēs jūsu izvēlei piedāvājam dažādas dušas sienas, durvis un kabīnes.

Eksperimenti ar krāsām

Tas, ka tā ir vannas istaba, nenozīmē, ka visam ir jābūt baltam. Atcerieties, ka ar krāsām, kuras jūs būsit izvēlējies, būs jāsadzīvo ilgāku laika posmu. Tumšas krāsas mazu telpu bieži vien padara vēl mazāku. Lielākās telpās ir nepieciešama harmonija. Šī iemesla dēļ ir rūpīgi jāpadomā, kādu telpu jūs vēlaties radīt, un kādas mēbeles vannas istabā esat paredzējis novietot. Jūs varat sākt, visu vispirms iekrāsojot baltu, un pēc tam pakāpeniski pievienojot krāsas. Ja neesat pārliecināts, jautājiet profesionāļiem.

Apgaismojums

Daudzos gadījumos cilvēki aizmirst par apgaismojuma nozīmi. Vannas istabā valdošā atmosfēra lielā mērā ir atkarīga tieši no apgaismojuma. Neliela izmēra vannas istabās ir nepieciešams vienkāršs un praktisks apgaismojums. Tā ir vieta, kuru apmeklēsit ikdienā. Ja vannas istaba ir plašāka, jūs varētu ierīkot arī apgaismojumu, kas rada kādu īpašu noskaņu. Tā ir vieta, jūsu atpūtai un mieram.

Katrai lieliskai vannas istabai vajadzētu divu veidu apgaismojumu, un galvenajam gaismas avotam vajadzētu būt griestu gaismai. Maigs griestu apgaismojums var padarīt vannas istabu par mierīgu un patīkamu vietu. Tā ir lieliska neatkarīgi no tā, vai vēlaties ātri nomazgāties dušā no rīta, vai izbaudīt atbrīvojošu vannu vakarā. Lai nodrošinātu labu apgaismojumu, mēs iesakām uzstādīt dažus labi pozicionētus apgaismojumus. Atsevišķi mūsu spoguļi un spoguļa skapji ir aprīkoti ar LED lampām, kas imitē īstu dienasgaismu. Šajā veidā jūs sevi vienmēr varēsit aplūkot pareizajā apgaismojumā.

Kas jums patīk?

Tā ir jūsu vannas istaba, tādēļ ir grūti kaut ko izdarīt nepareizi. Ja vien tas jums pašam patīk, viss ir kārtībā. Vannas istabas renovēšanas laikā daudzi pieļauj vienu un to pašu kļūdu – viņi baidās pamēģināt kaut ko jaunu, atšķirīgu. Protams, ja jums ir nepieciešama profesionāļu palīdzība, vienmēr varat uzdot jautājumus Ifö ekspozīciju darbiniekiem veikalos.