Vannas izvēle

Izvēlieties vannu, kurā atspoguļojas tās iecerētais lietošanas veids. Ja jums ir liela ģimene, prioritāti vajadzētu piešķirt izturībai un vieglas tīrīšanas iespējai. Ja vanna kalpos kā vieta relaksācijai, vairāk vajadzētu padomāt par izmēru un komfortu. Mūsu vannas ir gan praktiskas, gan viegli tīrāmas, un tās garantē patīkamu vannošanos.

Ir pienācis laiks iegādāties vannu, par kuru esat sapņojis. Mums ir vannas, kas ir piemērotas gandrīz jebkurai vannas istabai, lielai un mazai. Mūsu mazākās vannas aizņem mazā nekā kvadrātmetru platības (1300 x 700 mm), un mūsu lielākās vannas ir piemērotas tam, lai tajās vienlaicīgi varētu vannoties divas personas. Piešķiriet vannas istabai elegantu izskatu, izmantojot iebūvētu vannu. Bet atcerieties, ap to ir nepieciešams vairāk telpas.

Dažādi modeļi

Emaljēts tērauds ir nodilumizturīgs un tādēļ tas ir droša izvēle. Atcerieties, iebūvētai vannai ir nepieciešams izveidot lūku apkalpošanas un tīrīšanas vajadzībām. 

Ventilācija un hidroizolācija

Tā kā vanna paaugstina mitruma līmeni vannas istabā, ir jānodrošina laba ventilācija. Arī ieklājot sienu un grīdas hidroizolāciju, jānodrošina īpaša rūpība.