Tualetes poda izvēle

Pērkot tualetes podu, atcerieties, ka tas tiks lietots bieži un ilgi. Tas nozīmē, ka tam ir jābūt elegantam, praktiskam un izturīgam. Tualetes pods ir elements, kam ir vērts pievērst īpašu uzmanību. Izvēlieties vispiemērotāko modeli un pievienojiet elegantu sēdriņķi un vāku, lai panāktu, ka tualetes pods patīk gan jums, gan viesiem.

Aizstājot veco tualetes podu ar jaunu, jums ir jāpiemērojas jau esošajam kanalizācijas pieslēguma risinājumam. Veco, pie grīdas piestiprināmo tualetes podu ieteicams aizstāt ar jaunu, kura atbalstošā daļa ir platāka. Tā dos iespēju nomaskēt agrāk iepriekš izmantotā tualetes poda skrūvju vietas. Protams, ja būvējat pavisam jaunu vannas istabu, iespējas ir daudz plašākas.

Tualetes pods – grīdas vai pie sienas piestiprināms?


Ir pienācis laiks izdarīt izvēli starp klasisko pie grīdas piestiprināmo tualetes podu un kompakto moderno pie sienas piestiprināmo modeli. Mēs piedāvājam plašu mūsdienīgu tualetes podu klāstu. Kad tualetes pods ir izvēlēts, vēl tikai jāizvēlas sēdriņķis un vāks, kas piešķir krāsu, stilu un individualitāti.

Pēdējā laikā popularitāti ir iemantojuši pie sienas piestiprināmie tualetes podu modeļi. Pateicoties brīvajai telpai zem šāda tualetes poda, tīrīšana ir kļūst vieglāka. Pie sienas piestiprināmais modelis ir tikpat drošs kā pie grīdas piestiprināmais modelis, tikai tam ir citas priekšrocības.

Dažādi izmēri


Mēs ražojam dažādu izmēru tualetes podus. Gariem cilvēkiem un senioriem mēs rekomendējam mūsu paaugstinātos tualetes podu modeļus. Lai nodrošinātu komfortu, abās tualetes poda pusēs atstājiet pietiekoši daudz brīvas vietas. Minimālais platums ir apmēram 80 cm. Kanalizācijas pieslēguma risinājums dažādās vannas istabās ir atšķirīgs. Mums ir daudz iespēju padarīt to tik funkcionālu, cik vien iespējams. Izlasiet par Rimfree©, Fresh WC gaisa atsvaidzinātāja stienīšiem un citiem mūsu risinājumiem šeit.

Nordic quality


Visi mūsu tualetes podi ir saņēmuši Nordic Quality sertifikātu un tiem ir CE marķējums. Iegādājoties Ifö tualetes podu, jums tiek garantēta visaugstākā iespējamā kvalitāte. Tualetes podu rezerves detaļas tiek nodrošinātas 10 gadus pēc attiecīgā tualetes poda ražošanas beigām.

Noskalojiet mazāk


Mūsu tualetes podi ļauj noskalot efektīvi, izmantojot mazāku ūdens daudzumu. Parasti noskalošanai ir nepieciešami ne vairāk kā 4 litri ūdens. Ar duālās noskalošanas sistēmu aprīkotie modeļi patērē ievērojami mazāk ūdens. Standarta regulējuma gadījumā noskalošanai ar pusi apjoma tiek patērēti 2 litri, taču šo daudzumu ir iespējams pašam noregulēt uz 6/3 litriem.

Piederumi


Atkarībā no modeļa, tualetes podu ir iespējams aprīkot dažādos veidos. Atbalsta rokturi un automātiskā noskalošana ir tikai divi piemēri no iespējamajām modifikācijām.