Piemērotas izlietnes izvēle

Izlietne ir svarīga jūsu mājas sastāvdaļa. Tas ir priekšmets, kuru jūs izmantosit ļoti bieži. Mēs piedāvājam plašu izlietņu klāstu visām vajadzībām un dzīvesveidiem. Rūpīgi izvēlieties izlietni, lai izveidotu vannas istabu, kas jums ir piemērota, ņemot vērā visus lietošanas aspektus. Mēs piedāvājam četru veidu izlietnes:

• Tradicionālās izlietnes
• Uz virsmas novietojamas izlietnes
• Virsmā iebūvējamās izlietnes

Mūsu tradicionālās izlietnes ir piestiprināmas pie sienas, parasti zem tām novieto izlietnes skapi. Uz virsmas novietojamas izlietnes novieto uz virsmas, tāpat kā vecajos laikos uz virsmas novietoja mazgāšanās bļodu. Mūsu iebūvējamās izlietnes ir ievietotas skapja augšējā virsmā izveidotā atvērumā. To ir iespējams izdarīt no augšas un no apakšas. Lielisks risinājums nelielās telpās, piemēram, viesiem paredzētās vannas istabās, ir stūra izlietne.

Izturība

Visas mūsu izlietnes ir izgatavotas no glazēta porcelāna. Glazūra pagarina izlietnes kalpošanas laiku, nodrošinot tās lietošanu daudzu gadu garumā. Tā kā šādas izlietnes ir ļoti viegli tīrāmas, tās vienmēr izskatās lieliski. Mājās veicot mērījumus, atcerieties, ka porcelāns ir dabīgs materiāls, un šī iemesla dēļ mūsu porcelāna produktu izmēri var nedaudz atšķirties (+/- 2% robežās). Izlietni ir stingri jāpiestiprina. Izmantojiet skrūves vai kronšteinus, atkarībā no sienas konstrukcijas vai izlietnes modeļa.