Dušas izvēle

Vislabāk ir sākt savu dienu, noskalojoties dušā. Tāpat tas ir lielisks veids kā beigt savu dienu. Pārliecinieties, ka jūs izvēlaties dušu, kas jūsu prasības apmierinās daudzu gadu garumā. Mēs iesakām izvēlēties vislielāko dušu, kādu vien ir iespējams novietot jūsu vannas istabā.

Dušas norobežojošās sienas (dušas stūris)

Dušas norobežojošās sienas (dušas stūris) ir par duškabīni vienkāršāks risinājums. Fiksēts grīdas profils nodrošina, ka ūdens neaizplūst citur. To ir iespējams nodrošināt arī uzstādot divas durvis. Tā kā durvis ir iespējams atvērt divos virzienos, ja duša netiek izmantota, tās norobežojošās sienas ir iespējams nolocīt pie telpas sienas. Ifö Solid dušas stūriem ir pieejami dušas paliktņi, kuri nodrošinās vannas istabas grīdas sausumu.

Ja jums ir neliela vannas istaba vai lielāka mājas SPA telpa ar vairākām dušām, ir ieteicams uzstādīt dušas durvis. Durvis var būtu veramas, bīdāmas vai aprīkotas ar fiksētiem profiliem. Ja vannas istabā ir piemērota izmēra niša, ir vērts apdomāt risinājumu ar dušas durvīm nišā. Šis risinājums jūsu vannas istabai piešķirs stilīgu iespaidu un ir optimāls veids kā izmantot pieejamo vietu. Ja jūs domājat par dušu stūri vai dušas sienu, pārliecinieties, vai grīdas slīpums nodrošina labu noteci.

Duškabīne

Duškabīnei ir četras sienas, bīdāmas durvis, maisītājs ar termostatu, dušas komplekts un paliktnis. Attiecībā uz hidroizolāciju, tas ir visdrošākais risinājums. Duškabīne novērš ūdens šļakatu nonākšanu uz vannas istabas sienām. Tas nozīmē, ka arī grīda būs sausa un neveidosies paslīdēšanas risks. Visas ūdens pievades caurules paliek apslēptas un nodrošina tīru kopskatu. Mēs piedāvājam dažādu formu un izmēru duškabīnes, tādēļ jūsu vajadzībām piemērotas duškabīnes atrašana ir viegla. Pateicoties regulējamām kājiņām, duškabīnes ir viegli uzstādīt uz slīpām grīdām.

A) Dušas aizsegs

+ Lieliska izvēle neliela izmēra vannas istabām
+ Pieejami gan fiksēti, gan verami aizsegi
+ Perfekti piemērots visām vannas istabām, neatkarīgi no to izmēra
+ Viegli aprīkot ar aizkara stieni
- Vannas istabā var iešļakstīties ūdens

B) Dušas durvis

+ Pasargā vannas istabu no ūdens šļakatām
+ Var izvēlēties bīdāmas durvis un veramas durvis
+ Pieejamas dažāda platuma durvis
+ Dušas telpas dziļuma izvēle
- Nav piemērotas visām vannas istabām

C un D) Dušas norobežojošās sienas (dušas stūri)

+ Pieejamas dažādas formas un izmēri. Kopā ar grīdas profilu nodrošina labāku aizsardzību pret ūdeni noplūdi. Bez grīdas profila rada plašākas telpas iespaidu Durvis nepieciešamības gadījumā iespējams novietot pie sienas
+ Pasargā vannas istabu no ūdens šļakatām
+ Atsevišķus modeļus ir iespējams papildināt ar dušas paliktni
+ Modelis bez grīdas profila ir piemērotāks cilvēkiem ar kustību traucējumiem
- No šļakatām neaizsargā visas vannas istabas sienas

E) Duškabīne

+ Pateicoties paliktnim un četrām sienām, sniedz labu aizsardzību pret ūdens noplūdi
+ Pasargā vannas istabu no ūdens šļakatām
+ Nodrošina sausumu vannas istabā
+ Elegants daudzas funkcijas apvienojošs risinājums ar komplektācijā iekļautām dušas galvām
+ Pieejami dažādi izmēri
- Salīdzinājumā ar dušas aizsegu un dušas stūri, duškabīnei ir nepieciešams nedaudz vairāk vietas
- Tīrīšana prasa nedaudz vairāk laika