VIEGLA TĪRĪŠANA

Dabas, dizaina un tehnoloģiju attiecības ir daļa no mūsu dizaina filozofijas.

Produktu viegla kopšana ir viens no stūrakmeņiem.  Ja vannas istabas produkts ir viegli tīrāms, tas ir higiēniskāks un samazina baktēriju izplatīšanās risku. Turklāt šādu produktu tīrīšanai ir nepieciešams mazāk tīrīšana līdzekļu, un tas nāk par labu arī dabai.

 

Kas padara vannas istabas produktu viegli tīrāmu?

Materiālu izvēle ietekmē to, kā dažādas virsmas savāc netīrumus un putekļus. Šādi materiāli ir klozetpodu un izlietņu porcelāna glazūra, mēbeļu virsmas un mēbeļu materiāli. Mūsu ražotie produkti ir rezultāts ilggadējiem pētījumiem un izstrādēm modernu virsmas tehnoloģiju jomā.

 

Kopšanas vieglums tiek ņemts vērā arī izstrādājot mūsu produktu dizainu. Esam samazinājuši to vietu skaitu, kur sakrājas netīrumi. Tāpēc mūsu vannas istabas izstrādājumos neatradīsit nevajadzīgus savienojumus, atveres, stūrus.

 

Bezapmales tehnoloģija (Rimfree)

Viena no tehnoloģijām, kas ir ieviesusi revolucionāras pārmaiņas klozetpodu tīrībā, ir

Ifö/IDO/Porsgrund Rimfree© tehnoloģija. Rimfree@ nozīmē to, ka klozetpodam nav iekšējās noskalošanas apmales, kur varētu uzkrāties netīrumi un baktērijas. Šajā video ir redzams šīs tehnoloģijas darbības princips:

 

Smart glazūra

Mūsu klozetpodiem un izlietnēm ir gludāka glazūra, kas samazina netīrumu uzkrāšanos uz virsmām, tādējādi nodrošinot vannas istabas tīrību. Jaunā IDO Smart glazūra ir arī  neredzamajās vietās un, piemēram, nodrošina klozetpoda zemūdens virsmu un pārplūdes atveres iekšējo virsmu tīrību.