Daļa no Geberit

Ifö un vairāki citi zīmoli ir daļa no Šveices korporatīvās grupas Geberit. Mūsu mērķis ir būt izciliem visos mūsu biznesa rādītājos.

Mēs darbojamies gandrīz 50 valstīs visā pasaulē, un mūsu uzņēmumā strādā apmēram 12 000 atbildīgu darbinieku.

Tas nozīmē, ka mūsu uzņēmumā ir daudz talantu un kompetenču. Piemēram, mūsu vidū ir speciālisti ar vairākos gadu desmitos mērāmu pieredzi, aizrautīgi un iedrošinoši vadītāji, tikko savu karjeru uzsākuši augstskolu studenti, jauni, mācīties alkstoši studenti un talantīgi mācekļi, kas nākotnē kļūs par vadītājiem un darbiniekiem. Mums viņi visi ir vienlīdz svarīgi.

Vairāk par Geberit var uzzināt tā mājaslapā.

Iepazīstieties ar mūsu darbiniekiem

Klientu atbalsts
Klientu atbalstā mūsu pienākums ir atbildēt uz jautājumiem, kurus uzdod privātie klienti, santehniķi, vairumtirgotāji, projektētāji, arhitekti un citi profesionāļi, kuras vēlas uzzināt kaut ko par mūsu produktiem, kuriem ir nepieciešamas rezerves daļas, vai kuri vēlas palīdzēt izvēlēties piemērotāko produktu vai uzzināt, kā veikt kāda produkta montāžu. Nav divu vienādu dienu un mums ir iespēja runāt ar ļoti dažādiem cilvēkiem.

Produktu izstrāde
Darbs produktu izstrādē ir lielisks, taču cilvēki bieži vien ieviestās izmaiņas nemaz nesaskata, jo tās bieži vien izpaužas kā ar aci nesaskatāms drošību uzlabojošs risinājums, labāka glazūra, vai pavisam neliela korekcija, kas atvieglo produkta montāžu. Protams, mums padomā vienmēr ir jaunas funkcijas un risinājumi, par spīti tam, ka vairums cilvēku netic, ka tualetes podu arvien ir iespējams uzlabot.

Mārketings
Daudzi domā, ka mārketings ir tikai reklāma, bet patiesībā, mārketings ir kas daudz vairāk. Daudz stundas tiek atvēlētas, gatavojot seminārus, rakstus, mājaslapas, izstādes, kā arī pārdošanu atbalstošas prezentācijas un brošūras. Protams, mēs arī veidojam reklāmas izdrukāšanai un tiešsaistes banerus, fokusējamies uz to, kā mēs izskatāmies interneta meklētājos un darām daudz ko citu.

Ražošana
Ikdienas darbs rūpnīcā ir rūpēties par to, lai viss notiktu pareizi, lai mūsu tehnoloģija vienmēr būtu atjaunināta, kā arī to, lai produktu plūsma uzlabotos. Mūsdienās lielāko daļu grūtā darba paveic roboti, taču mums ir jāveic daudzi testi un kontrole, lai pārliecinātos, ka rūpnīcu atstāji tikai ideāli produkti.

Pārdošana
Darbs ar pārdošanu nozīmē tikties ar daudziem cilvēkiem katru dienu, lai pārliecinātos, ka profesionāļi uzzina par jaunumiem un to, kas mūs padara labākus par mūsu konkurentiem. Mēs regulāri organizējam apmācību pasākumus santehniķiem un citiem profesionāliem klientiem, kuriem ir nepieciešams zināt specifiskas mūsu risinājumu detaļas. Mums uzņēmumā Geberit ir plašs produktu klāsts, kas aptver visu vannas istabu, tādēļ mums vienmēr ir daudz stāstāmā.