MŪSU DIZAINS

Mums dizains galvenokārt ir saistīts ar funkciju. Mūsu produkti ir veidoti tā, lai tiem būtu pievienotā vērtība un tie padarītu dzīvi vieglāku. Tomēr, tas nenozīmē, ka mēs domājam, ka dizains nav svarīgs. Mēs vienkārši domājam, ka dizains bez funkcijas nav nekāda lielā vērtība.

Nekas mūs nav ietekmējis tik stipri kā mūsu Skandināvijas mantojums. Tā ir vieta, kur mēs esam ražojuši vannas istabas produktus jau vairāk nekā 80 gadus, tā ir vieta, kur mēs dzīvojam, un kur dzīvo lielākā daļa mūsu klientu. Skandināvija ir mūsu vienkāršības, funkciju un mūsu tīrā, nenovecojošā dizaina avots.

Knud Holscher

Mūsu galvenais dizainers Knuts Holšers un viņa komanda mūsu produktus ir izstrādājusi pēdējos 30 gadus. Holšers ir dizainers, kas ir radījis Ifö Aqua, Ifö Ceranova, Ifö Cera, Ifö Sign, Ifö Sense (pirmo daļu) un Ifö Space 2000. Viņa jaunākais veidojums ir sērija Ifö Inspira.

Mūsdienās Holšers ir viens no Skandināvijas visietekmīgākajiem dizaineriem. Viņš savu karjeru uzsāka pie Arnes Jakobsena (Arne Jacobsen) un viņam kopš 1971. gada ir piederējusi pašam sava dizaina studija, sākotnēji – kā daļa no KHR Architects. Daudzi no viņa izstrādātajiem dizainiem ir kļuvuši par pasaulē atzītu klasiku, un viņa darbs dāņu dizainā ieņem ļoti svarīgu vietu. Pēdējo 40 gadu laikā Holšera studija ir tikusi godalgota vairāk nekā 70 reizes un tā ir kļuvusi par vienu visatzītākajām dizaina studijām visā Skandināvijā.

Red Dot Design Award

Mūsu WC vienība Ifö Sign Art, ko izveidoja Holscher, ir saņēmusi starptautisko Red Dot Design Award. Dizains parasti ir Skandināvijas, ar tīru un vienkāršu formu.