• Vannas kopšana

  Mūsu vannas ir izgatavotas no emaljētas tērauda loksnes, tādēļ tās ir viegli tīrāmas. Izmantojiet universālus, skābi nesaturošus tīrīšanas līdzekļus. Ziepju un parastu netīrumu nomazgāšanai iespējams izmantot mīkstu birstīti vai sūkli. Kaļķakmens nosēdumus, kas izveidojušies, piemēram, piloša krāna dēļ, parasti ir iespējams nomazgāt, izmantojot citronskābi.

 • Dušas kopšana

  Pavisam vienkārša metode, kas ļauj pagarināt dušas kalpošanas laiku, ir bieža dušas kopšana ar mīkstu drāniņu vai sūkli, izmantojot universālu tīrīšanas līdzekli. Pēc katra dušas apmeklējuma notīriet dušas virsmas, lai novērstu kaļķakmens nosēdumu veidošanos. Neizmantojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, amonjaku saturošus līdzekļus vai stipras iedarbības šķīdinātājus.

 • Mēbeļu kopšana

  Ja vannas istabas mēbeles gadās nošļakstīt ar ūdeni vai ziepēm, laba mēbeļu stāvokļa uzturēšanai mēbeļu virsmas uzreiz noslaukiet. Vannas istabas mēbeles visvieglāk ir kopt, izmantojot mīkstu drāniņu un nelielu daudzumu universāla tīrīšanas līdzekļa. Neizmantojiet mēbeļu pulēšanas līdzekļus, abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, amonjaku vai citus stipras iedarbības šķīdinātājus.

 • Izlietnes un tualetes poda kopšana

  Bieži vien pietiek ar porcelāna virsmu noslaucīšanu, izmantojot ūdeni un universālu tīrīšanas līdzekli. Neizmantojot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus. Būtu jāizvairās arī no nātrija hidroksīda izmantošanas, jo tas bojā glazūras virsmu. 

  Lai novērstu kaļķakmens nogulšņu veidošanos, iespējams izmantot citronskābes vai etiķskābes šķīdumu (attiecība 1:5) vai jebkuru no veikalos pieejamajiem kaļķakmens noņemšanas līdzekļiem. Krāsu izmainījušās vietas un nogulsnes iespējams nomazgāt ar ūdeni, pievienojot universālu tīrīšanas līdzekli. Izšķīdiniet pāris tējkarošu tīrīšanas līdzekļa piecos litros ūdens, kas sasildīts līdz 50°C, un pēc 15 minūtēm sāciet mazgāšanu, izmantojot birstīti un lupatiņu.

 • Ja nepieciešamas rezerves daļas

  Mūsu izstrādājumi kalpo ilgu laiku. Taču, ja kas atgadās, sazinieties ar santehniķi vai pārdevēju, no kura attiecīgo izstrādājumu iegādājāties. Mēs garantējam pilna rezerves daļu klāsta uzturēšanu vismaz piecus gadus pēc attiecīgā izstrādājuma ražošanas izbeigšanas, nodilumam pakļauto daļu pieejamību attiecīgi garantējam desmit gadus pēc attiecīgā izstrādājuma ražošanas izbeigšanas.

 • Kas ir Ifö Clean?

  Mēs gatavojamies uzvarēt netīrumus un kaļķakmens nosēdumus uz visiem laikiem. Mūsu viegli tīrāmā Ifö Clean glazūra ir izmantota visu mūsu porcelāna izstrādājumu aizsardzībai. Ifö Clean ir unikāla glazūra, kas noslēdz porcelāna virsmā esošās mikroskopiskās poras. Šī glazūra veido ļoti cietu un gludu virsmu, kas ir noturīga pret netīrumu iedarbību un porcelānu padara viegli tīrāmu.

 • Dušas etiķete

  Uz visiem augšējiem profiliem dušas iekšpusē ir etiķete, kurā norādīts artikula numurs un ražošanas gads.

 • YouTube video

  Jā, mūsu YouTube kanālā ir atrodamas filmiņas par montāžu un remontdarbu veikšanu.

 • Lēni funkcionējoša skalošanas spiedpoga

  Pārliecinieties, vai pieslēguma caurule ir novietota pareizi, skat. YouTube filmiņas šeit.

 • Kaļķakmens

  Pēc noskalošanas ūdens iztvaiko, bet kaļķakmens paliek uz virsmas. Ja ūdens satur kaļķi, tualetes poda tīrīšanai ir ieteicams izmantot tīrīšanas līdzekļus ar zemu pH līmeni.

 • Montāžas instrukcijas

  Jā, katra produkta lapā ir montāžas instrukcijas un turpat ir atrodamas arī kopšanas instrukcijas. YouTube ir atrodamas montāžas filmiņas, kas var izrādīties ļoti noderīgas.

 • Ieteicamais montāžas augstums

  Ieteicamais montāžas augstums, t.i. attālums no izlietnes augšējās virsmas līdz grīdas virsmai, ir 850 mm. Pie sienas piestiprināma tualetes poda standarta augstums ir 420 mm. Ja tualetes podu vēlaties uzstādīt augstāk, to var uzstādīt 460 mm augstumā.

 • Pretenzijas

  Palīdzības saņemšanai visos gadījumus sazinieties ar uzņēmumu, no kura esat attiecīgo produktu iegādājies.

 • Tekošs tualetes pods

  Lai tecēšanu novērstu, nomainiet izplūdes vārsta blīvgredzenu un ieplūdes vārsta virzulīti.

 • Noskalojamā ūdens daudzuma regulēšana

  Noskalojamā ūdens daudzumu ir iespējams regulēt visiem uz grīdas novietojamajiem tualetes podiem, kuriem ir divi noskalošanas režīmi (pilna tvertne, puse tvertnes). Tomēr vecākiem tualetes podiem, kuriem ir tikai viens noskalojumā ūdens daudzums, apjoma regulēšana nav iespējama. Noskatieties mūsu vienkāršo YouTube video, lai uzzinātu, kā regulēšanu veikt paša spēkiem.