How to maintain Ifö products

Nordic quality

Ifö lepojas ar vairāk nekā 130 gadu ilgu vēsturi, un tā darbības mērķis ir bijis radīt risinājumus pilnīgi nokomplektētai vannas istabai.

Visi Ifö produkti ir izgatavoti no materiāliem, kuri ir radīti kalpošanai daudzu gadu garumā. Katram ir zināms, ka vannas istaba ir bieži apmeklēta vieta, tādēļ tai ir jābūt arī viegli kopjamai un tīrāmai.

Tualetes poda un izlietnes tīrīšana

Lai uzturētu glazēto virsmu tīrību, tās ir nepieciešams bieži tīrīt. Tīrīšanu Ifö iesaka veikt reizi nedēļā. Izmantojiet, piemēram, skābi saturošu tīrīšanas līdzekli, piemēram, etiķi vai citronskābi. Šāda tīrīšanas līdzekļa pH vērtība ir 2-3.

Tīrīšanu veic, glazūru apstrādājot ar izvēlēto tīrīšanas līdzekli. Ļaujiet tīrīšanas līdzeklim iedarboties dažas minūtes, tad notīriet porcelānu ar birstīti vai sūkli. Ja ir izveidojušies kaļķakmens nosēdumi vai konstatēta atkrāsošanās, var pastāvēt nepieciešamība tīrīšanas līdzeklim ļaut darboties ilgāk, vai arī tīrīšana jāatkārto vairākas reizes.

Kas ir Ifö Clean?

Mūsu mērķis ir uz visiem laikiem uzvarēt netīrumus un kaļķakmeni. Ifö Clean ir unikāla glazūra, kas nodrošina aizsardzību, noslēdzot porcelāna virsmā esošās mikroskopiskās poras. Mūsu viegli tīrāmā glazūra Ifö Clean tagad ir visu mūsu porcelāna produktu standarta sastāvdaļa. Pateicoties šai glazūrai, tualetes poda un izlietnes virsmas ir ļoti izturīgas un gludas, un labi pretojas netīrumu un kaļķakmens iedarbībai. Tas nozīmē, ka nākotnē tualetes kopšana kļūs aizvien vieglāka.

Tualetes poda sēdriņķa un vāka tīrīšana

Tualetes poda sēdriņķi un vāku var viegli notīrīt, regulāri izmantojot saudzīgas iedarbības tīrīšanas līdzekli

Mēbeļu tīrīšana

Lai Ifö vannas istabas mēbeles sniegtu prieku daudzu gadu garumā, ir svarīgi nodrošināt to pareizu kopšanu un tīrīšanu.

Skapju un durvju virsmas vajadzētu turēt tīras un nepakļaut taukvielu iedarbībai. To vislabāk nodrošināt, skapju virsmas tīrot ar mitru lupatiņu. Netīrumu noņemšanai nepieciešamības gadījumā var izmantot karstu ūdeni. Pievienojiet nelielu daudzumu tīrīšanas līdzekļa. Nekavējoties noslaukiet virsmas ar sausu lupatiņu, lai mēbeles virsmas atbrīvotu no liekā ūdens un mitruma. Ar sausu lupatiņu ir ļoti svarīgi noslaucīt arī malas un salaiduma vietas, jo ilgstošas mitruma iedarbības dēļ finieris un lamināts ilgtermiņā var sākt atdalīties no mēbeļu korpusa.

Ifö vannas istabas mēbeles ir labi aizsargātas pret mitrumu, taču tās nevajadzētu pakļaut tiešai ūdens šļakatu iedarbībai. Tieša ūdens šļakatu iedarbība vai ūdens, kas no izlietnes nonāk uz mēbeļu virsmām, un netiek tūlīt noslaucīts ar sausu lupatiņu, ilgtermiņā radīs lamināta vai finiera pūslīšu parādīšanos uz mēbeļu malām un salaiduma vietās. Šī iemesla dēļ ir svarīgi nodrošināt mēbeļu sausumu un tīrību. Ja mēbele ir novietota dušas vai vannas tuvumā, to ir jānodala ar ciešu aizsargsienu. Vannas aizkars pietiekošu aizsardzību nenodrošina.

Dušas tīrīšana

Ātra un viegla metode dušas kalpošanas laika pagarināšanai ir bieža tīrīšana ar universālu tīrīšanas līdzekli un mīkstu lupatiņu vai sūkli. Ifo Solid duškabīņu kaļķakmens nosēdumu novēršanai tīrīšanai izmantojiet komplektācijā iekļauto gumijas slotiņu.

Vannas tīrīšana

Daudzas vannas ir izgatavotas no viegli tīrāmas, nerūsošas tērauda loksnes. Izmantojot vienkāršu, skābekli nesaturošu, universālu tīrīšanas līdzekli. Tīrīšanai izmantojiet mīkstu lupatiņu vai sūkli. Noskalojiet ar ūdeni un nosusiniet ar sausu lupatiņu, lai novērstu glazūras atkrāsošanos un kaļķakmens nosēdumu veidošanos. Ja kaļķakmens nosēdumi jau ir izveidojušies, piemēram, piloša krāna dēļ, tīrīšanai var izmantot citronskābi, taču pēc tīrīšanas citronskābe ir ātri un kārtīgi jānoskalo ar ūdeni, pretējā gadījumā skābe sabojās emalju.